Eriti Kuum Fantasy Sports Freeroll Olybet-sport Sport

EURO 2024 FANTASY SPORTS TASUTA OSALEMISEGA 250 EUR TURNIIR

EURO 2024

EURO 2024 FANTASY SPORTS FREEROLL

94
EURO 2024 fantasy sports tasuta osalemisega turniir Olybet spordiennustuses.

EURO 2024Freeroll kestab ühe mängunädala. Iga kasutaja saab osaleda ühe fantasy võistkonnaga. Turniiri auhinnafond on 250 €. Auhinnaks on fantasy sports piletid.

Fantasy sports on mäng, kus osalejad loovad virtuaalseid meeskondi päriselu sportlastest. Nende meeskondade edukus põhineb mängijate reaalsetel esitustel sportlikes sündmustes. Mängijad teenivad punkte oma valitud sportlaste tegelike saavutuste, nagu väravad, söödud ja muud statistilised näitajad, alusel. Osalejad võistlevad omavahel, et koguda hooaja või mängunädala jooksul kõige rohkem punkte.


FREEROLL: EURO 2024

EURO 2024

 • Turniiriga on võimalus liituda kuni:
  19. juuni 2024, kell 16:00
 • Kui Sul ei ole veel kontot, siis esmalt registreeri omale konto.
  Konto loomine


 • Turniiri leiad Olybet’i lehelt:
  MENÜÜ / FANTASY / FREEROLL – Euro 2024 Fantasy Football EURO

  • Vali soovitud turniir ja vajuta “TASUTA
  • Saad omale meeskonna loomiseks eelarve 60 miljonit.
  • Sul tuleb valida võiskonda 6 virtuaalset sportlast.
  • Meeskonna võid luua manuaalselt, või siis kasutada funktsiooni “Koosta automaatselt“.
 • Antud turniiril arvestatakse punkte järgnevate päriselus toimuvate 19. juuni EURO 2024 mängude põhjal:

  • Horvaatia VS Albaania
   Horvaatia on viimastel aastatel olnud Euroopa jalgpalli tippmeeskond, saavutades märkimisväärseid tulemusi, sealhulgas jõudmist 2018. aasta MM-finaali ja 2022. aasta MM-poolfinaali. EURO 2024 turniiril asuvad nad hetkel oma grupis 4. kohal, mis on neile pettumus, arvestades nende potentsiaali. Albaania on olnud positiivne üllataja, olles grupis 3. positsioonil, mis annab neile head võimalused edasipääsuks. Horvaatia mäng tugineb tugevale keskväljakule, kus Luka Modrić juhib meeskonda oma kogemuste ja tehnilise oskusega. Samas, Albaania edu sõltub suuresti nende kaitsemängust ja vasturünnakutest, mis võivad olla tõhusad, kui Horvaatia ei suuda oma kaitset korras hoida. Mäng toimub Hamburgi Volksparkstadionil, mis annab mõlemale meeskonnale neutraalse pinnase.
  • Saksamaa VS Ungari
   Saksamaa on alati olnud tugev jõud Euroopa jalgpallis ning nad juhivad hetkel oma gruppi EURO 2024 turniiril. Meeskond on tuntud oma distsipliini ja taktikalise meisterlikkuse poolest, mida juhendab kogenud treener. Ungari, kes asub grupis kolmandal kohal, on samuti suutnud näidata tugevat mängu, kuid neil on keeruline Saksamaad ületada. Saksamaa ründemäng on eriti ohtlik, tänu mängijatele nagu Timo Werner ja Serge Gnabry, kes suudavad kiirelt skoori teha. Ungari loodab oma kaitsetaktikale ja vasturünnakutele, et hoida mäng tasakaalus ja võimalusel üllatada Saksamaad. Mäng toimub Stuttgartis, mis annab Saksamaale koduväljaku eelise.
  • Šotimaa VS Šveits
   Šotimaa ja Šveitsi mäng on oodatud lahing, eriti kuna mõlemad meeskonnad on oma grupis erinevates positsioonides. Šveits juhib hetkel gruppi, olles näidanud tugevat ja stabiilset mängu. Šotimaa, kes on grupis viimasel kohal, vajab hädasti punkte, et säilitada lootus edasipääsuks. Šveitsi edu tugineb nende organiseeritud kaitsele ja kiiretele rünnakutele, mida juhivad mängijad nagu Xherdan Shaqiri. Šotimaa omakorda loodab oma fännide toetusele ja võitluslikule vaimule, et saavutada vajalik tulemus. Mäng toimub Kölnis, mis peaks pakkuma neutraalse ja tasakaalustatud keskkonna mõlemale meeskonnale.
 • Turvavõrk on lubatud – kõik mittealustavad mängijad asendatakse kohtumise alguses, kui leidub samast klubist, samale positsioonile ja võrdväärse või odavama hinnaga mängija.

EURO 2024 FREEROLLI AUHINNAD

KOHT AUHIND
1-5 €11.50 FANTASY TICKET
6-90 €2.30 FANTASY TICKET
EURO 2024 nupp "ALUSTA SIIT"

FREEROLL: EURO 2024

Turniiri ametlik maskott on nimega AlbärtEURO 2024 toimub 14. juunist kuni 14. juulini 2024 Saksamaal. Turniiril osaleb 24 meeskonda, kes mängivad kokku kümnes erinevas linnas, sealhulgas Berliinis, Münchenis, Kölnis ja Leipzigis. Avamäng toimub Münchenis ja finaal Berliinis.

Turniir on pühendunud keskkonnasäästlikkusele, vähendades meeskondade lennureise ja edendades avaliku transpordi kasutamist fännide seas. Lisaks on igas võõrustajalinnas fännitsoonid, kus saab mänge avalikult jälgida.

Inglismaa ja Šotimaa on teinud oma viimased muudatused koosseisudes enne turniiri algust, kusjuures Inglismaa on turniiri üks soosikuid. Šotimaa on lisanud oma koosseisu Lewis Morgani, kuid Lyndon Dykes on vigastuse tõttu turniirilt välja jäänud.

 

Olybet tervitusboonus
€25 RISKIVABA PANUS + €10 FREEBET
Olybet logoTee €25 sissemakse ja saad €25 riskivaba panuse ning €10 tasuta panuse! Saadud võidud ja tagasi saadud raha on koheselt Sinu oma, ühtegi lisatingimust ei ole.
  Kasuta võimalust panustada 100% RISKIVABALT! 
   Rohkem infot siit: LINK
   Konto loomisel kasuta boonuskoodi:  SPORT25 
   €25 RISKIVABA PANUS BOONUS 1

   OLYBET SPORDIENNUSTUS ÜLEVAADE


   soundicon

   ÄRA MAGA MAHA PARIMAID PAKKUMISI!

   Spämmi ei saadeta! Uudiskirjast on võimalus loobuda igal hetkel.

   POSIDO SPORDIENNUSTUS ÜLEVAADE
   Translate »