Arhiiv

COOLBETI SPORDIENNUSTUSE SUPERKOEF PAKKUMINE UUETELE LIITUJATELE

EURO 2024 SUPERKOEF

EURO 2024 SUPERKOEF

94
EURO 2024 superkoef pakkumine uutele liitujatele Coolbet spordiennustuses.

📣 HISPAANIA VS HORVAATIA EURO 2024 KOHTUMINE! VÕIMENDA KOEFITSIENTI KUNI 100.0! 📣

EURO 2024 SUPERKOEFJuhul kui Sul pole veel Coolbet’is kontot, siis saad võimaluse võita kuni 50 € Hispaania vs Horvaatia mängule panustades. Ava Coolbet’is konto, tee sissemakse ja vali võitja, et suurendada oma võiduvõimalusi võimendatud koefitsiendiga 100.0! Maksimaalne panus võimendatud koefitsiendiga on 0,5 €.

Antud kampaania suureks boonuseks on asjaolu, et pärast võimendatud koefiga panuse tegemist on sul võimalik valida Coolbet’i tavapäraste tervitusboonuste vahel. Seega on antud pakkumine lisapreemia, mis ei tühista tervitusboonuse pakkumist.


COOLBET SPORT: EURO 2024 SUPERKOEF

EURO 2024 SUPERKOEF

 • Kampaania toimub ajavahemikul:
  10. juuni kuni 15. juuni 2024, kell 19:00

  • Pakkumine kehtib vaid uutele klientidele Eestist, kes avavad konto kampaaniaperioodil.
 • Registreeri omale Coolbet’is konto.
  Liitumisel saad koheselt tasuta keerutused!

  Konto loomine


 • Tee panus enne Hispaania vs Horvaatia mängu algust.
  • Tee 0,5 € suurune panus mängu võitjale (1X2).
 • Kinnita panus vajutades panusesedelil “KINNITA” nupule “Võimendatud koef” kõrval.
 • Kui sinu valik võidab, lisatakse 50 € Sinu kontole hiljemalt esmaspäeval, 17.06.
  • Võidud tuleb läbi mängida 1x min. koefiga 2.00+.

Ära lase võimalust mööda ja kasuta Coolbeti Superkoefi juba täna! 🌟

EURO 2024 SUPERKOEF "MÄNGIMA"

EURO 2024: HISPAANIA VS HORVAATIA

Hispaania ja Horvaatia kohtuvad EURO 2024 turniiril 15. juunil 2024 Berliini olümpiastaadionil. Mäng algab Eesti aja järgi kell 19:00. Mõlemad meeskonnad kuuluvad B-gruppi, mis lubab põnevat ja pingelist kohtumist.

Hispaania

EURO 2024 SUPERKOEFHispaania lõpetas oma kvalifikatsioonigrupi esimesena, võites seitse mängu ja kaotades vaid ühe. Nende tugev kaitsemäng paistis silma, kuna nad lasid sisse ainult viis väravat kogu kvalifikatsiooniperioodi jooksul. Koondise võtmemängijateks on noored talendid nagu Pedri, Lamine Yamal ja Alejandro Balde. Kahjuks jääb Gavi vigastuse tõttu eemale. Hispaania peatreener Luis de la Fuente on koondise noorust ja kogenematust oskuslikult tasakaalustanud, mis teeb neist tugeva pretendendi turniiri võidule.

Horvaatia

Horvaatia saavutas oma kvalifikatsioonigrupis teise koha, jäädes napilt alla Türgile. Nad võitsid viis mängu, viigistasid ühe ja kaotasid kaks. Horvaatia kapten Luka Modrić on endiselt meeskonna keskne figuur, kes toob kaasa kogemusi ja taktikalist nutikust. Ehkki nende kvalifikatsioonikampaania oli kohati konarlik, näitasid nad head taastumisvõimet ja võitsid olulised mängud, mis aitasid neil edetabelis kõrgele kohale tõusta.

H2H ja Prognoosid

Hispaania ja Horvaatia viimased kohtumised on olnud tasavägised. Näiteks viimati kohtusid nad UEFA Rahvuste Liiga finaalis, kus Hispaania võitis penaltitega. Ennustused viitavad tasavägisele mängule, kus mõlemal meeskonnal on head võimalused väravate löömiseks. Hispaaniat peetakse siiski kergeks favoriidiks tänu nende noorte talentide energiale ja tehnilisele oskusele, samas kui Horvaatia tugineb oma kogemustele ja vastupidavusele​​.

 

Coolbet Sport Tervitusboonus

COOLBET SPORDIENNUSTUSE ÜLEVAADE

COOLBET SPORT KAMPAANIAD

soundicon

ÄRA MAGA MAHA PARIMAID PAKKUMISI!

Spämmi ei saadeta! Uudiskirjast on võimalus loobuda igal hetkel.

Betsafe Tasuta Spinnid
Translate »