Bingo Kasiino Paf-kasiino

PAF KASIINO HOT BINGO: VÕIDA IGAL PÄEVAL KUUMAS BINGOMÄNGUS

Hot Bingo

HOT BINGO PAKKUMISED

89
Hot Bingo kampaania Paf kasiinos.

🌞 Kas oled valmis kuumaks bingosuveks? “Hot Bingo” kampaania Paf kasiinos annab sulle võimaluse iga päev võita põnevaid auhindu kuue nädala jooksul!

See on suurepärane võimalus osaleda igapäevastes bingomängudes ja võita suurepäraseid auhindu. Kampaania toimub 01. juuli kuni 12. august 2024, pakkudes põnevust ja võimalust võita 25 € ja 50 € garanteeritud potte ning kahekordseid reavõite kuldsete piletitega.


PAF KASIINO: HOT BINGO

HOT BINGO

 • Kampaania kestab kuni:
  12. august 2024
 • Kui Sul ei ole veel kontot, siis loo omale konto:
  Konto loomine


 • BINGO BEATS: Mängi Bingo Beats mängu igal hommikul kell 08:00-11:00, kus võid võita 25 € või 50 € garanteeritud potte.
 • CASH & CARRY BINGO: Osale Cash & Carry mängus iga päev kell 14:00-18:00 ja võida kuldse piletiga kahekordne reavõit.
 • CHILLOUT BINGO: Mängi õhtul kell 20:00-23:59 Chillout bingot ja saad võimaluse võita kuldse piletiga kahekordseid reavõite.
 • OSTA PILETEID: Osta mängimiseks tavapileteid, et saada võimalus võita Kuldne pilet, mis kahekordistab su reavõidu.
 • JAGA VÕITU: Kui sul jäi “one to go” ehk ainult üks number täismängust puudu, jagad spetsiaalset võidupotti teiste sarnases olukorras mängijatega.

Garanteeritud potid on mängus sõltumata mängijate arvust, kuni miinimum osalejate arvu nõue on täidetud.

HOT BINGO

MÄNG AEG AUHIND
Bingo Beats 08:00-11:00 25 €/50 € garanteeritud potid
Cash & Carry Bingo 14:00-18:00 Kuldne pilet – kahekordne reavõit
Chillout Bingo 20:00-23:59 Kuldne pilet – kahekordne reavõit

Ära jäta kasutamata võimalust võita suurepäraseid auhindu ja naudi kuuma bingosuve Paf kasiinos! 🎉

button mangima boonused 11

MIS ON BINGO JA KUIDAS SEDA MÄNGITAKSE?

Bingo on populaarne õnnemäng, mida mängitakse üle kogu maailma. Mängijad ostavad mängupileteid, millele on trükitud numbritega ruudustik. Mängu käigus kutsutakse välja juhuslikult valitud numbreid ja mängijad märgivad oma piletitel need numbrid maha. Eesmärk on saada täielik rida, veerg või isegi kogu kaart numbritega kaetud vastavalt mängureeglitele. Kui mängija saab vajaliku kombinatsiooni, hüüab ta “Bingo!” ja võidab auhinna.

BINGO AJALUGU

Hot Bingo - ajaluguBingo ajalugu ulatub tagasi 16. sajandi Itaaliasse, kus mäng tunti nime all “Il Giuoco del Lotto d’Italia“. Mäng levis Prantsusmaale 18. sajandil, kus seda mängisid peamiselt aristokraadid. 1920. aastatel jõudis mäng USA-sse ja sai tuntuks kui “Beano“, sest mängijad kasutasid ubasid numbrite katmiseks. Mängu nimi muutus “Bingo”-ks, kui üks entusiastlik mängija hüüdis ekslikult “Beano” asemel “Bingo“.

BINGO: LIHTSA MÄNGU PÕNEV AJALUGU JA GLOBAALNE POPULAARSUS – BINGO MÄNGU AJALUGU

HUVITAV FAKT BINGO KOHTA

Kas teadsid, et bingo populaarsus kasvas tunduvalt tänu kirikutele? 1930. aastatel hakkasid USA kirikud bingot kasutama raha kogumise vahendina. See tõi mängu massidesse ja tegi sellest ühe kõige armastatuma ajaviite. Tänapäeval mängitakse bingot mitte ainult kasiinodes, vaid ka internetis, pakkudes mängijatele võimalust nautida mängu igal ajal ja igal pool.

BINGO MÄNGIMINE PAF KASIINOS

Paf kasiino pakub mitmeid põnevaid bingomänge, mis sobivad nii algajatele kui ka kogenud mängijatele. Iga päev saad osa võtta erinevatest bingo mängudest, kus on võimalik võita suurepäraseid auhindu. Lisaks igapäevastele mängudele ja auhindadele on Paf kasiino bingomängud lõbusad ja põnevad, pakkudes meelelahutust ja võimalust suurteks võitudeks. Bingo mängimise ajal on võimalus teiste mängijatega suhelda ja vahel on mängus ka saatejuht, kes jagab mängijatele tasuta pileteid.

Liitu “Hot Bingo” kampaaniaga ja naudi kuuma bingosuve Paf kasiinos! 🎉

 

PAF KASIINO TERVITUSBOONUS

PAF KASIINO ÜLEVAADE


PAF KASIINO KAMPAANIAD

soundicon

ÄRA MAGA MAHA PARIMAID PAKKUMISI!

Spämmi ei saadeta! Uudiskirjast on võimalus loobuda igal hetkel.

Paf Tasuta Raha
Betsafe Tasuta Spinnid
Translate »