Arhiiv

EUROVISIOONI SUPERKOEF 100.0: KES VÕIDAB EUROVISIOONI?

KES VÕIDAB EUROVISIOONI

KES VÕIDAB EUROVISIOONI?

97
Kes võidab Eurovisiooni? Eurovisiooni superkoef 100.0 Coolbet spordiennustuses! Pakkumine kehtib ainult uutele klientidele, kes teevad omale konto kampaaniaperioodi jooksul.

KES VÕIDAB EUROVISIOONI🎤 COOLBETI EUROVISIOONI SUPERKOEF: võimalus võita suurepäraseid summasid, kui suudad ennustada Eurovisiooni võitjat! Registreeri konto, tee sissemakse ja panusta 0,5 € oma lemmikule. Kui sinu valik osutub õigeks, lisab Coolbet suure võidu sinu kontole!

Kihlveokontorite andmetel paistavad selle aasta Eurovisioonil silma Horvaatia ja Iisrael, kes on tõusnud suursoosikuteks. Kui otsid ideaalset võimalust oma võimendatud koefitsiendi panuse jaoks, siis just nende esinejatele tasuks oma panus asetada. Coolbeti superkoefiga kampaania annab võimaluse kasutada seda teadmist enda kasuks, pakkudes veelgi suuremat potentsiaalset võitu.

Antud Coolbeti kampaania on ülimalt soodne, sest hiljem on võimalus võtta omale lisaks tavapärane tervitusboonuse.

Rohkem infot Eurovisiooni kohta ja kihlveokontorite koefitsiendid leiad SIIT.

See on suurepärane võimalus uutele klientidele alustada oma spordiennustuse teekonda erakordselt kõrge koefitsiendiga. Ole valmis panustama oma lemmiku võidule Eurovisioonil!


COOLBET ERIPAKKUMINE: KES VÕIDAB EUROVISIOONI?

KES VÕIDAB EUROVISIOONI

 • Kampaania toimub ajavahemikul:
  10. mai kell 12:00 kuni 11. mai kell 22:00 2024

  • Pakkumine on saadaval neile, kes avavad Coolbet’is konto kampaaniaperioodil.
 • Loo endale Coolbetis konto.
  Liitumisel saad koheselt tasuta keerutused!

  Konto loomine


 • Tee sissemakse (ära kasuta ühtegi boonuskoodi).
 • Tee enne Eurovisiooni finaali algust vähemalt 0,5 € suurune panus neile, kes võiks sinu arvates võita. Panuse saad teha ulmelise koefitsiendiga 100.0!
 • Panuse kinnitamiseks vali panusesedelil “KINNITA” nupule “Võimendatud koef” kõrval.
 • Juhul kui sinu valitud artist võidab, saad oma Coolbeti kontole 50 €.
  Saadud võit tuleb läbi mängida läbi 1 kord koefitsiendiga 1.50 või kõrgem.


PANUS KOEFITSIENT VÕIT LISA VÕIT
0,5 € 100.0 50 € Võidud lisatakse kontole 13.05.2024
KES VÕIDAB EUROVISIOONI "ALUSTA SIIT"

Eurovisioon 2024

Kes võidab Eurovisiooni?Toimumiskoht ja -aeg: Eurovisioon 2024 toimub Malmö Arenas, Malmös, Rootsis. Semi-finaalid toimusid 7. ja 9. mail ning suur finaal tuleb 11. mail.

Osalejad: Kokku võtavad sellel aastal finaalis osa 26 riiki, sealhulgas “Suur Viisik” (Prantsusmaa, Saksamaa, Itaalia, Hispaania, Ühendkuningriik) ja eelmise aasta võitja Rootsi, kes sai automaatselt finaali.

Teema ja kunstiline kujundus: 2024. aasta teemaks on “United By Music”, mis rõhutab muusika ühendavat jõudu. Visuaalseks teemaks on “Eurovision Lights”, mis on inspireeritud nii põhjavalgustest kui ka heli võrdlusmõõturitest.

Suursoosik: Hetkel puudub kindel favoriit, kuid panustajate ja fännide seas on mitmeid populaarseid valikuid, kelle esinemisi oodatakse suure huviga.

Eesti esindaja Eurovisioonil 2024

Eestit esindavad Eurovisioonil 2024 5miinust ja Puuluup. Nad võitsid Eesti Laul 2024 konkursi looga “(Nendest) narkootikumidest ei tea me (küll) midagi“. Lugu on märkimisväärne oma pikima Eurovisiooni laulu pealkirja rekordi poolest. Duo 5miinust ja Puuluup toovad Malmö lavale oma unikaalse stiili, kus segunevad hiphop ja uusrahvalik muusika​​. Poolfinaalist saadi edasi, seega nüüd pöidlad pihku, et finaalis tuleks vähemalt TOP10 koht.

Eesti esineb Eurovisiooni finaalis üheksandana.

Kes võidab Eurovisiooni? Kihlveokontorite koefitsientide põhjal on Eurovisioon 2024 suursoosikuteks tõusnud Horvaatia ja Iisrael. Need riigid on analüütikute ja panustajate seas hinnatud kõrgeimate võiduvõimalustega, mis peegeldub nende madalates koefitsientides. Selline hinnang põhineb mitmete kihlveokontorite andmetel, mis kajastavad nii laulude populaarsust kui praegust konkurentsi taset.

 

Coolbet Sport Tervitusboonus

COOLBET SPORDIENNUSTUSE ÜLEVAADE

COOLBET SPORT KAMPAANIAD

soundicon

ÄRA MAGA MAHA PARIMAID PAKKUMISI!

Spämmi ei saadeta! Uudiskirjast on võimalus loobuda igal hetkel.

TONYBET KASIINO ÜLEVAADE
Translate »