Arhiiv

COOLBET SPORDIENNUSTUSE MEISTRITE LIIGA ENNUSTUSMÄNG

EESTI VS BELGIA ENNUSTUSMÄNG

MEISTRITE LIIGA ENNUSTUSMÄNG

92
Meistrite Liiga ennustusmäng Coolbet spordiennustuses.

Otsid võimalust muuta Meistrite Liiga mängude vaatamine veelgi põnevamaks? Coolbet tuleb appi! Sel nädalal on sul võimalus osaleda eksklusiivses kampaanias, mis on avatud neile, kes on viimase 90 päeva jooksul teinud Coolbetis vähemalt ühe sissemakse. Võid teha sissemakse kampaania toimumise ajal.

MEISTRITE LIIGA ENNUSTUSMÄNGMeistrite Liiga on Euroopa jalgpalli kõige prestiižikam klubiturniir, mida korraldab UEFA. Selles osalevad kontinendi parimad klubid, kes on kvalifitseerunud läbi oma koduliigade. Turniir algab alagrupifaasiga, millele järgnevad play-off ringid, sealhulgas veerandfinaalid, poolfinaalid ja lõpuks finaal. Meistrite Liiga on tuntud oma kõrgetasemelise konkurentsi ja staarmängijate poolest. Võitja saab auhinnaks mitte ainult karika, vaid ka suure rahalise preemia. Lisaks saab võitja tavaliselt koha UEFA Superkarika mängus ja FIFA Klubide Maailmakarikale.


OSALE TASUTA ENNUSTUSMÄNGUS

MEISTRITE LIIGA ENNUSTUSMÄNG

 • Kampaania kestab kuni:
  19. september 2023 @ 19:45
 • Kui Sul ei ole veel Coolbet’is kontot, siis registreeri omale konto.
  Liitumisel saad koheselt tasuta keerutused!

  Konto loomine


 • Osalemine on lihtne! Külasta Coolbeti kampaaniate lehte ja otsi üles “MEISTRITE LIIGA ENNUSTUSMÄNG”. Seal on sul võimalik vastata kuuele jalgpalli-teemalisele küsimusele. Vastused kontrollitakse juba mängu poolajal!
 • Kui saad vähemalt viiele küsimusele õige vastuse, siis premeerib Coolbet sind €10 Tasuta Live panusega, mida saad kasutada valitud mängu teiseks poolajaks.
  • Tasuta live panusele kehtib läbimängimise nõue 3x (koef.1.5+).
button-alusta-siit-boonused-1

 

Coolbet Sport Tervitusboonus

COOLBET SPORDIENNUSTUSE ÜLEVAADE

COOLBET SPORT KAMPAANIAD

soundicon

ÄRA MAGA MAHA PARIMAID PAKKUMISI!

Spämmi ei saadeta! Uudiskirjast on võimalus loobuda igal hetkel.

KOI KASIINO ÜLEVAADE
Translate »