Arhiiv

MPN POKKERIVÕRGUSTIK LÕPETAB AASTAL 2020 OMA TEGEVUSE

MPN Võrgustik

MPN POKKERIVÕRGUSTIK LÕPETAB

Microgaming Poker Network lõpetab 18. mail 2020 tegevuse.
Paf’i uus pokkertuba saab olama iPoker võrgustikus. Tõenäoliselt liigavad ka teised MPN toad iPoker võrgustikku. Vähemalt Paf’i ja Betsafe kohta on see info hetkel olemas.


MPN pokkerivõrgustik lõpetab aastal 2020 oma tegevuse. Uudis puudutab otseselt ka Eesti pokkerimängijaid, sest lisaks teistele tubadele kuuluvad MPN võrgusikku ka eestlastele mängimiseks avatud Olybeti, Pafi, Coolbeti ja Betsafe pokkeritoad.

Kuidas ja kas Olybet, Paf, Coolbet ja Betsafe jätkavad online pokkeri pakkumist, see ei ole hetkel teada.

MPN tegi kindlasti oma teel valesid valikuid. Üllatav oli see kui MPN kaotas ära populaarsed viie mängijaga ühelauaturniirid, kus esimesed kolm said raha. Asemele tulid kuue mängijaga turniirid, kus kaks esimest kohta said tasustatud, aga neid ei võetud sellisel moel omaks. Muudatusi enam ei tehtud ja mängijate hulk vähenes.

MPN pokkerivõrgustiku sulgemisest võidab Eesti turul vast kõige rohkem Unibet, sest nende unikaalne pokkerituba on hobimängijatele üsnagi ahvatlev koht mängimiseks.

Milline on MPN võrgustiku sulgemise ajakava ja millised on Eestis tegutsevate pokkeritubade edasised plaanid, eks see selgub juba üsna varsti.

MPN võrgustiku sulgemisest: https://mpn.poker/gg-mpn-wp/


 


POKKERI KAMPAANIAD TUBADE JÄRGI


Optibet Kasiino Kampaaniad  
Coolbet kasiino boonused  
Pokkeri kampaaniad - Olybet  
Pokkeri kampaaniad - Paf  

ÄRA MAGA MAHA PARIMAID PAKKUMISI!

Spämmi ei saadeta! Uudiskirjast on võimalus loobuda igal hetkel.

Jäta Kommentaar

Translate »