Arhiiv

NINJA SPORT 10% CASHBACK KUNI €25, 6 PARIMAT JALGPALLILIIGAT

Jalgpalli riskivaba panus

6 PARIMAT JALGPALLILIIGAT

84
6 parimat jalgpalliliigat, cashback Ninja spordiennustuses.

Osalemiseks tuleb sisestada Ninja online spordiennustuse lehel etteantud boonuskood ja teha panus Inglismaa Premier League’i, Hispaania La Liga, Saksamaa Bundesliga, Itaalia Serie A, Prantsusmaa Ligue 1 & Hollandi Eredivisie mängule. Kui panus kaotab, saad cashbacki 10% kuni €25.
Näiteks kui teed €200 suuruse panuse ja see kaotab, siis saad €50 raha tagasi. Juhul kui panus on võidukas, siis saad kõik võidud tavapärasel moel.

Tagasi saadud raha tuleb panustada läbi spordiennustuses 2 korda (koef.1.3+).


6 PARIMAT JALGPALLILIIGATInglismaa Premier League on üks maailma kõige konkurentsivõimelisemaid jalgpalliliigasid, kus mängivad paljud tippklubid nagu Manchester United, Liverpool ja Chelsea. Selle liiga tase ja rahaline jõud on toonud kokku parimaid mängijaid üle maailma.

Hispaania La Liga tuntakse oma tehnilise ja atraktiivse jalgpalli poolest, mille eesotsas on sellised gigandid nagu FC Barcelona ja Real Madrid. La Liga on sünnitanud palju maailma parimaid jalgpallureid nagu Lionel Messi ja Cristiano Ronaldo.

Saksamaa Bundesliga on tuntud oma kõrge skooride, tugeva füüsilise mängu ja suurepäraste fännide poolest. Liigas domineerib sageli FC Bayern München, kuid teised klubid nagu Borussia Dortmund ja RB Leipzig pakuvad tihtipeale tugevat konkurentsi.

Itaalia Serie A on pikka aega olnud üks Euroopa tippjalgpalli liigadest, mida iseloomustab taktikaline mängustiil ja kaitsele orienteeritus. Juventus, AC Milan ja Inter Milan on liiga ajaloo jooksul saavutanud palju edukust nii kodumaal kui ka Euroopas.

Prantsusmaa Ligue 1 on viimastel aastatel jõuliselt arenenud, eelkõige tänu Pariisi Saint-Germaini ambitsioonidele ja investeeringutele. Kuid liigas on ka teisi tugevaid tiime nagu Olympique Lyon ja Olympique Marseille, kes on valmis võitlema tiitlite nimel.

Hollandi Eredivisie on tuntud oma noorte talentide kasvatamise ja ründava jalgpalli poolest. Ajalooliselt on selle liiga domineerinud suurklubid nagu Ajax ja PSV Eindhoven, kes on andnud maailmale palju suurepäraseid jalgpallureid, sealhulgas Johan Cruyffi ja Arjen Robbeni.


6 PARIMAT JALGPALLILIIGAT

25% CASHBACK BOONUS

  • Kampaania toimub ajavahemikul:
    09. veebruar kuni 12. veebruar 2024

    • Osaleda saavad kõik vähemalt 18-aastased mängijad.

  • Aktiveerimiseks sisesta Ninja lehel boonuskood  TOP6  “BOONUS” aknas, avades “MINU PANUSED” ja vajuta nupule “SISESTA”.
  • Lülita sisse “Cashbacki kindlustus” oma piletis ning tee ükskõik millist tüüpi mängueelne või LIVE, üksik või kombineeritud spordipanus Inglismaa Premier League’i, Hispaania La Liga, Saksamaa Bundesliga, Itaalia Serie A, Prantsusmaa Ligue 1 & Hollandi Eredivisie jalgpalli matšidele.
  • Kui Sinu esimene panus ei võida, siis saad 10% cashback boonust kuni €25.
    • Boonusraha tuleb panustada läbi spordis 2 kord (koef.1.3+).
6 PARIMAT JALGPALLILIIGAT button

Tervitusboonus Ninja Sport

NINJA SPORDIENNUSTUS ÜLEVAADE


NINJA SPORDIENNUSTUSE KAMPAANIAD

soundicon

ÄRA MAGA MAHA PARIMAID PAKKUMISI!

Spämmi ei saadeta! Uudiskirjast on võimalus loobuda igal hetkel.

TRICKZ KASIINO ÜLEVAADE
Translate »