sport uudised

Olympic Entertainment Group toetab järgmised kolm aastat Eesti võrkpallikoondist

vorkpall olybet boonused 2

Eesti võrkpallikoondise toetaja on Olympic Entertainment Group

Olympic Entertainment Group sõlmis Eesti Võrkpalli Liiduga koostöölepingu, mille alusel OEG toetab järgmised kolm aastat Eesti võrkpalli rahvusmeeskonda.

Lepingu allkirjastasid Olympic Entertainment Groupi juhatuse liige Madis Jääger ja Eesti Võrkpalli Liidu president Hanno Pevkur.

Madis Jääger: “OEG on alati olnud Eesti spordi suur toetaja ja suur austaja ning võimalus lüüa kaasa Eesti võrkpalli arengule on meie jaoks uur au.
Eesti rahvuskoondis näitas tänavu Euroopa liigas alagrupiturniiril imeilusat ja võidukat mängu ning loodame, et meie toetus saab olema lisapanuseks sellesse, et rahvuskoondist saadaks edu peagi algaval finaalturniiril, mis omakorda võib avada ust ka maailmaliigasse.

Võrkpalliliidu presidendi Hanno Pevkuri sõnul suurte ettevõtete toetus Eesti võrkpallile on väga oluline ja märgilise tähendusega.
Hanno Pevkur: „Minu siiras austus kõigile neile lugupeetud ettevõtetele, kes otsustasid toetada edukaimat pallimänguvõistkonda teel Euroopa meistrivõistluste finaalturniirile. See toetus on Eesti võrkpallile ülioluline, näidates muuhulgas ettevõtjate usku Eesti sporti.ˮ

Olympic Entertainment Group

Lisaks OEG-le toetavad võrkpalli koondist samuti Eesti Telekom, Graanul Invest, G4S, Porto Franco ja Selver.

Olympic Entertainment Group ja selle ettevõtted toetavad lisaks Eesti võrkpallikoondisele Eesti Olümpiakomiteed, Eesti Korvpalliliitu, Rapla TYCO korvpalli meeskonda, rannajalgpalli meeskonda Nõmme BSC, Estonian Cup rattamaratonide sarja ja teisi spordivaldkonnaga seotud projekte.

OC-logo-b1

soundicon

ÄRA MAGA MAHA PARIMAID PAKKUMISI!

Spämmi ei saadeta! Uudiskirjast on võimalus loobuda igal hetkel.

Ninja Kasiino Ülevaade

Jäta Kommentaar

Translate »