sport uudised

PAF JACKPOT POOLS – TEE SPORDIENNUSTUSI JA VÕIDA JACKPOT!

JACKPOT POOLS

JACKPOT POOLS

Paf tegi spordiennustamise veelgi põnevaks, sest nüüd on Sul võimalus panustada spordile ning võita lisaks elumuutev Jackpot!


JACKPOT POOLS

  • Poolsid on spordisündmuste ennustamise mängud, kus teed ühe ennustuspiletiga seeria erinevaid sporditulemuste ennustusi, eeldatavalt korrektselt. Mida enam ennustusi täppi läheb, seda rohkem raha võidad. Pane kõik ennustused täppi ja võidad jackpoti. Jackpoti suurus sõltub sinu pileti panusetasemest ja inimeste arvust, kes õigesti ennustasid. Paf Jackpot Poolsi suurimad jackpotid küündivad miljonitesse eurodesse!

SPORDIALAD & SÜNDMUSED

  • Jackpot Poolsi peamiseks spordialaks on jalgpall, aga ka NBA, NFL ja tennise Suure Slammi võistlused. Ennustuspiletile saab märkida kõiki populaarseimaid ennustusliike – nagu 1×2, Õige tulemus, Üle/Alla 2.5 värava, ettevalmistatud ennustused ning Aasia handicap.

JACKPOT POOLS

SÜNDIKAADID

  • Nüüd läheb põnevaks, sest sündikaat on pilet, milles ühendate jõud teiste mängijatega ja mängite osana suurest piletist. Igat sündikaati haldab kapten – kes teeb pileti valikud ning Cash Out otsuseid. Võid olla iseenese kapten tehes ise omaenda valikuid ja luues omaenda pileti. Või leiad mõne teise kavala valiku mõne teise kapteni loodud sündikaadis ja lööd sellega kampa. Võidud jagunevad vastavalt igaühe individuaalsele piletisse tehtud panusele.

TASUTA MÄNGIMINE

  • Jah, saad küll. Kui oled korra juba Jackpot Poolsi mängimisega pihta hakanud, hoia silma peal oma Pafi kasutajakonto sõnumitel, sest sinna laekuvad Free Play piletid. Pileteid on erinevat masti ja erinevate võimalustega, seega kui Sulle saadetakse Free Play pilet, saad ka info, et mismoodi seda kasutada saab.

SUPERTOTO JA SUPERSCORE ENNUSTUSED

  • Paf’i uus Jackpot Pools on asendustoode vanadele Supertoto ja Superscore ennustuskupongidele. Nii Supertoto kui Superscore kaovad Pafi toodevalikust 2018. aasta sügise jooksul.

Mängimiseks logi sisse oma Paf kontole ning vali: MENÜÜ / JACKPOT ENNUSTUSED

 

PAF KASIINO TERVITUSBOONUS

PAF SPORDIENNUSTUS ÜLEVAADE


PAF SPORDI KAMPAANIAD

ÄRA MAGA MAHA PARIMAID PAKKUMISI!

Spämmi ei saadeta! Uudiskirjast on võimalus loobuda igal hetkel.

Translate »