kasiino uudised

PAF TUTVUSTAB: “MAAILMA ESIMENE MURDEBINGO!”

MURDEBINGO

MURDEBINGONüüd saad ise valida, millises mudres bingoteadustaja Bingo with Friends mängus räägib.

Pafis lõppes hiljuti üks eriline värbamiskampaania.
Nimelt otsiti Soome, Rootsi ja Eesti põnevaimate murrete rääkijaid, kes tahaksid saada Paf bingoteadustajateks.
Paf valik on nüüdseks tehtud ja stuudiosalvestused lõppenud ning juuni lõpust alates võid tulemusi kuulda Pafi Bingo with Friends mängus.

Pafi juht Allar Levandi kommenteeris uut bingot:  “Minuteada on Paf maailma esimene mänguportaal, kus saab murdebingot mängida. Kuulsate diktorite hääled on tavalised, kuid pesuehtsas murdes rääkija on hoopis midagi muud. Eesti murded on väga sümpaatsed ja lõbusad”.

Värbamiskonkurss oli samuti eriline.
Tavalise CV asemel pidid kandideerijad täitma veebis lühikese vormi ning saatma näidise oma häälest.

“Huvi meie tööpakkumise vastu oli suur, sest kandidaate oli kokku üle 150. Kandideerisid nii elukutselised näitlejad ja raadiohääled kui ka inimesed, kes pole varem oma häält tööks kasutanud”, lisas Levandi.

Eesti murretest valisiti lõpuks välja Võru ja saarte murde ning mõlemas murdes sai tööd kaks teadustajat – mees- ja naishääl.
Kõik kandidaadid käisid stuudios, kus salvestati mänguks vajalikud numbrid ja laused ning nüüd on nad Paf Bingo with Friends mängus valikutena olemas.

“Tegemist ei ole lihtsalt lõbusa projektiga. Oleme veendunud, et bingomängu elamus on hoopis teistsugune, kui mängija saab ise valida teadustaja murret ning meie mängijad ei unusta, et Eesti keel on tegelikult väga rikas. Lisaks sooviksime tänada Eesti Keele Instituuti, kes aitas meil teha eelvaliku murretest”, võttis projekti kokku Allar Levandi.

Kõiki murdeid saad valida Bingo with Friends mängus.

 

PAF KASIINO TERVITUSBOONUS

PAF KASIINO ÜLEVAADE


PAF KASIINO KAMPAANIAD

ÄRA MAGA MAHA PARIMAID PAKKUMISI!

Spämmi ei saadeta! Uudiskirjast on võimalus loobuda igal hetkel.

Jäta Kommentaar

Translate »