Arhiiv

PAF – Uus mäng: Bingo 90

bingonews et uus bingo 90 2

Uus mäng: Bingo 90

PAF-il on hea meel teatada, et bingomängude perekonnas on uus liige. Bingo 90 on lihtne, põnev ja kaasahaarav bingomäng, mille pileti hind on kõigest 10 senti.

Igal piletil on 3 rida ja 9 veergu. Igal real on viis numbrit vahemikus 1–90 ja ülejäänud ruudud on tühjad. Püüa rida või read loositud numbritega täita. 45 loositud numbriga kolme bingorea täissaamisel võidad progressiivse jackpoti, mis algab 200 eurost.

Nii nagu meie teistel bingomängudel, on ka sellel jututuba, kus saad vestelda teiste Euroopa populaarseima bingomängu fännidega.

Bingo 90

Veel uudiseid @ Uus mäng: Bingo 90

PAF-i bingomängu Bingo with Friends pileti hind on nüüd kõigest 50 senti, seega saab veel rohkem sõpru bingotamises kaasa lüüa.

Bingo with Friends on mitmekesi koos mängides palju lõbusam: iga kord kui keegi saab täismängu bingo, osalevad kõik, kel selles mängus aktiivne pilet oli, boonusmängu lisaloosis.

Ja see pole veel kõik. Kui mängus osaleb korraga enam kui 40 piletit, kasvavad progressiivselt ka lisaloosi auhinnad. Samuti lisavad tööpäevadel mängule vürtsi meie bingovõõrustajad, kes korraldavad põnevaid viktoriine.
 

PAF KASIINO TERVITUSBOONUS

PAF KASIINO ÜLEVAADE


PAF KASIINO KAMPAANIAD

soundicon

ÄRA MAGA MAHA PARIMAID PAKKUMISI!

Spämmi ei saadeta! Uudiskirjast on võimalus loobuda igal hetkel.

OPTIBET KASIINO ÜLEVAADE

Jäta Kommentaar

Translate »