Arhiiv

TONYBET & HIINA POKKERI TULEVIK – Progressive Pineapple +Video

tonybet-hiina-pokker-tulevik-boonused-2

 Progressive Pineapple 

Vaheta oma Fantaasiamaa kogemus kuni 17 kaardi vastu uues Progressive Pineapple mängus.
Saa Fantaasiamaal kaarte vastavalt oma teenetele!
Mängi Hiina pokkeri Progressive Pineapple mänguformaati ning saa Fantaasiamaal kuni 17 kaarti, kui Sul on ülemises käes 222+!

Peamine erinevus Progressive Pineapple ning teise Hiina pokkeri mänguhiti Pineapple vahel seisneb selles, et mängijatel on võimalik saada Fantaasiamaal rohkem kaarte, mis sõltuvad tavamängus saadud kombinatsiooni tugevusest.
Kõrge kombinatsioon ülemises käes võib anda mängijale senise 14 kaardi asemel koguni 17 Fantaasiamaa kaarti.

Mängu idee on võimaldada mängijatel teenida senisest veelgi rohkem punkte, samuti soodustada ülemisse kätte veelgi tugevamate käte kogumist.
Rohkem kaarte Fantaasiamaal võimaldab ka seal oma mänguskoori tublisti kasvatada.

progressive-fantasy-tonybet-video-boonused-1

Tonybet Poker Team Pro Pedro Marte

mängi-nüüd-boonused-1

 Mängureeglid 

Avatud kaartidega Hiina pokkeri Progressive Pineapple mänguformaat jälgib samu reegleid, mis tavaline Pineapple ning ainsaks vaheks on Fantaasiamaal toimuv. Erinevalt Pineapple mänguversioonist, kus mängija saab Fantaasiamaal alati 14 kaarti, võib Progressive Pineapple’is saada kuni 17 kaarti.

Mängu põhitunnused on Progressive Pineapple mängus samad – iga mängija saab esmalt viis kaarti, seejärel jagatakse järgmistes mänguvoorudes igale mängijale kolm kaarti, millest kahte tuleb kasutada ning kolmas visatakse kinniselt maha.

Fantaasiamaa

Progressive Pineapple mänguformaadi erinevus tavalisest Pineapple’ist seisneb selles, et Progressive Pineapple mängus sõltub Fantaasiamaal saadavate kaartide arv selles, milline oli mängija ülemine käsi eelmises mängus. Kõige madalam käsi, mis Fantaasiamaale viis, on QQ ning selle eest saab jätkuvalt 14 kaarti. Seevastu kõrgemad kombinatsioonid annavad Fantaasiamaal rohkem kaarte.

Täpne süsteem on järgmine:

  • QQ = 14 kaarti
  • KK = 15 kaarti
  • AA = 16 kaarti
  • 222+ = 17 kaarti

 

Kui mängija jääb Progressive Pineapple mänguformaadis Fantaasiamaale püsima, saab ta järgmises Fantaasiakäes alati 14 kaarti sõltumata sellest, milline oli mängija ülemise käe kombinatsioon eelmises Fantaasiakäes.


OFC Pineapple
Pineapple OFC  on Hiina pokkeri variantidest kõige populaarsem, mis tuleneb standardsest OFC-st, mille iseloomulikuks jooneks on Fantaasiamaa. 

Nagu tavapäraseski OFC Hiina pokkeris, saavad mängijad korraga kätte mitu kaarti, mille nad asetavad avatult lauale, moodustades 13 kaardist kolm pokkerikätt: ülemises reas kolm, keskmises ja alumises reas viis kaarti.
Esimesed viis kaarti paigutatakse täpselt nagu tavaliseski OFC-s, kuid pärast seda jagatakse mängijatele korraga kätte ühe kaardi asemel kolm.
Neist võib iga mängija kasutada vaid kahte, asetades need enda valitud  reale/ridadele. Kolmas kaart visatakse kinniselt maha. 

Code Embed: No embed code was found for CODE22

soundicon

ÄRA MAGA MAHA PARIMAID PAKKUMISI!

Spämmi ei saadeta! Uudiskirjast on võimalus loobuda igal hetkel.

Ninja Kasiino Ülevaade

Jäta Kommentaar

Translate »