PSG VS DORTMUND

PSG VS DORTMUND ⚽

94
PSG vs Dortmund tasuta Olypicks viktoriin!

Võta osa Olybeti erilisest spordiennustuse viktoriinist ja võida kuni 20 € freebet! 🌟 Liitu Olybeti põneva viktoriiniga PSG vs Dortmund mängu eel ning pane oma sporditeadmised proovile! Osalemine on 100% tasuta ja ei nõua sissemakset.

PSG ja Dortmundi vahelise UEFA Meistrite Liiga poolfinaali teine mäng leiab aset 7. mail 2024. Mäng algab Eesti aja järgi õhtul kell 22:00.

PSG ja DortmundDortmundil on avamängust 1-0 eduseis, mis annab neile kerge psühholoogilise eelise. Dortmund on tuntud oma tugeva koduväljaku toetuse poolest, kuid PSG on näidanud head vormi võõrsilmängudes, võites viimased viis mängu ja lüües neis 18 väravat.

PSG läheb mängule vastu Ligue 1 meistritiitel juba kindlustatuna, mis võimaldab neil keskenduda täielikult Meistrite Liiga trofee võitmisele. Dortmundi jaoks on jätkuvalt oluline ka koduliiga, kus nad püüavad tagada kohta järgmise hooaja Meistrite Liigas.

Mõlemal meeskonnal on vigastuste tõttu mängijaid puudu, kuid PSG näib olevat paremas seisus, kuna suur osa nende võtmemängijatest on saadaval. Dortmund peab hakkama saama ilma mõne võtmemängijata, nagu Ramy Bensebaini ja Sebastien Haller. PSG ründaja Kylian Mbappe on hoidnud värskena just selleks mänguks, mis suurendab nende võimalusi edukaks esinemiseks.

Analüütikute hinnangul on PSG kohtumise favoriit, kuid Dortmundi võimekust oma koduväljakul üllatada ei tohiks alahinnata​.

“PSG VS DORTMUND” TASUTA VIKTORIIN

• Osaleda saab kuni mängu alguseni:
    07. mai 2024, kell 21:59:59
  • Kui Sul ei ole veel kontot, siis esmalt registreeri omale konto.
    Konto loomine

• Logi sisse oma Olybeti kontole.
  • Navigeeri viktoriini lehele ja vali soovitud Olypicks.
    OLYBET / FREE-TO-PLAY MÄNGUD
  • Vasta kuuele küsimusele, mis puudutavad eelseisvat PSG vs Dortmund mängu.
  • Küsimustele saab vastata kuni mängu alguseni.

AUHINNAD

• 6 õiget vastust – 20 € freebet
  • 5 õiget vastust – 5 € freebet

Freebet on tasuta panus, mida saab kasutada vabalt valitud spordisündmusele. Freebetiga saadud netovõidule puudub läbimängimise nõue. Naudi mängu ja pane oma sporditeadmised proovile Olybeti viktoriinil!

Küsimused ja vastusevariandid on kättesaadavad Olybeti lehel. Siin esitame Olypicksi küsimused ja vastused koos meie prognoosiga õigete vastuste kohta. Tuletame meelde, et tegemist on vaid prognoosiga; tegelikud mängutulemused on ettearvamatud.PSG ja Dortmund

1. Kas PSG võidab 1. poolaja?

• Jah
  • Ei

“Ei”. PSG on tuntud oma tugeva teise poolaja poolest, eriti suurtes mängudes nagu see. Statistika näitab, et Dortmund võib alguses domineerida, mistõttu esimese poolaja võit tõenäoliselt ei kuulu PSG-le.

2. Millal lüüakse normaalaja esimene värav?

• 00:00-19:59
  • 20:00 – 44:59
  • 45:00 – 90:00
  • Väravat ei lööda

“20:00 – 44:59”. Mõlemad meeskonnad on keskendunud kindlale mängu alustamisele ilma varajase väravata, mis tõenäoliselt toob esimese värava esimese poolaja keskpaigas.

3. Kumb tiim saab normaalaja viimase kollase kaardi?

• PSG
  • Borussia Dortmund
  • Mitte kumbki

“Borussia Dortmund”. Dortmundi agressiivne stiil suuremates mängudes viib sageli hilisteni kaartideni, eriti kui nad jäävad tagaajaja rolli.

4. Kumb mängija teeb normaalajal rohkem lööke raami?

• Kylian Mbappe
  • Ousmane Dembele
  • Viik

“Kylian Mbappe”. Mbappe on tuntud oma suurepärase viimistlusoskuse poolest ning tema kiirus ja tehniline võimekus lubavad tal luua rohkem löögivõimalusi.

5. Kas Mats Hummels teeb normaalajal vähemalt 2 viga?

• Jah
  • Ei

“Jah”. Mats Hummels, kes on tuntud oma füüsilise kaitsemängu poolest, võib mängu intensiivsuse tõttu teha rohkem vigu, eriti kui vastaseks on kiired ründajad nagu PSG meeskonnas.

6. Kas normaalajal lüüakse vähemalt 11 nurgalööki?

• Jah
  • Ei

“Jah”. Arvestades mõlema meeskonna ründavat stiili ja võimet avaldada survet, on mängus tõenäoline suur arv nurgalööke, ületades normaalseid piire.