Arhiiv

OPTIBET LIVE KASIINO STOCK MARKET BOONUS! VALMIS OLLA! LÄKS!

STOCK MARKET BOONUS

STOCK MARKET BOONUS

97
Stock Marke boonus Optibet kasiinos.

Liitu Optibet kasiino põneva kampaaniaga, kus 50 € sissemakse annab tasuta mänguvoorud! Saad omale 20 x 0,20 € riskivaba žetooni kasutamiseks LIVE kasiino Stock Market mängus!

Sissemaksele ja tasuta mänguvoorude võitudele puudub läbimängimise nõue. Seega sisuliselt on tegemist tasuta raha pakkumisega, kus 50 € sissemakse annab võimaluse mängida 4 € eest 100% riskivabalt.

Pane end valmis kiireks tegutsemiseks ja võida rohkem koos Optibetiga. Tutvu tingimustega, aktiveeri boonus ning alusta mängimist!


Stock Market Live (Evolution Gaming) – Ülevaade

Stock Market Live on Evolution Gamingu poolt loodud põnev ja kiire tempoga mäng, mis simuleerib börsikauplemist. Mängijad saavad prognoosida aktsiahindade liikumist virtuaalsel finantsturul. See võimaldab mängijatel kogeda tõelist põnevust, justkui oleksid nad päris börsimaaklerid. Mängu eripära seisneb dünaamilistes graafikutes, mis reaalajas näitavad aktsiate väärtuse muutusi.

Stock Market boonus - LIVE kasiinoKuidas mängida

Mängija eesmärk on ennustada, kas Kauplemisseanss (mänguvooru) lõppeb kõrgema või madalama aktsiahinnaga, võrreldes algväärtusega. Mängijad saavad panustada kas ‘Üles’ või ‘Alla’, sõltuvalt sellest, kas nad arvavad, et aktsia väärtus tõuseb või langeb. Kui panus on tehtud, lisatakse see mängija Portfelli ja Kauplemisseanss algab koheselt.

Kauplemisseanss

Kauplemisseanssi alustades kuvatakse aktsia väärtuse graafik, mis liigub läbi mitme vahepunkti. Kõik graafiku väärtused genereeritakse RNG (juhuarvugeneraator) abil ja lõpptulemus sõltub graafiku asukohast, kui see jõuab diagrammi paremasse serva. Väärtus võib kõikuda vahemikus -100% kuni +100%, kuid see ei jää kunagi 0% peale.

Kuidas võite ja kaotusi arvutatakse

Võit või kaotus võrdub aktsia protsentuaalse muutusega. Näiteks, kui panustasid ‘Üles’ ja aktsia väärtus tõusis 50%, on Sinu võit 50% panusest. Kui panustasid ‘Alla’ ja aktsia väärtus langes 50%, siis on Sinu võit samuti 50% panusest.

Järgmise Kauplemisseansi Panustamisfaas

Olenemata eelmise seansi tulemusest, panustatakse ülejäänud saldo automaatselt samale panusekohale järgmiseks seansiks. Panustamisfaasi ajal on võimalik:

 • Hoida panus samal kohal.
 • Vahetada panus vastupidisele kohale.
 • Lisada panusele žetoone.
 • Realiseerida oma Portfell (Cash Out).

Realiseerimisvõimalus (Cash Out)

Kui soovid mängu lõpetada, tuleb valida Realiseerimine. Sinu Portfelli väärtus lisatakse mängusisesele kontole. Realiseerimise nupp on kasutatav ainult panustamisfaasis ja iga Realiseerimisega käib kaasas 1% komisjonitasu.

📈 RTP (tagasimakse protsent) on 99%. Panuseid saab teha vahemikus 0,10 € kuni 5000 €.


OPTIBET KASIINO STOCK MARKET BOONUS

Stock Market boonus LIVE kasiino

 • Kampaania toimub ajavahemikul:
  19. aprill kuni 25. aprill 2024
 • Logi sisse oma Optibet’i kontole (vajadusel loo konto).
  Konto loomine
 • AKTIVEERI BOONUS
  • Kui oled loginud sisse oma Optibeti kontole, siis vali oma konto alt “MINU BOONUS” lehekülg ja aktiveeri “Stock Market boonus? Valmis olla? Läks!” pakkumine.
  • Tee oma Optibeti kontole vähemalt 50 € sissemakse.

 • PREEMIA
  • Saad omale 20 x 0.20 € LIVE kasiino žetooni mängus Stock Market.
  • Kõik võidud on pärisraha, millele puudub läbimängimise nõue.

 • Iga mängija saab pakkumist kasutada ühe korra.

Stock Market Boonus "MÄNGIMA"  Optibet kasiino tervitusboonus

OPTIBET KASIINO ÜLEVAADE


OPTIBET KASIINO KAMPAANIAD

soundicon

ÄRA MAGA MAHA PARIMAID PAKKUMISI!

Spämmi ei saadeta! Uudiskirjast on võimalus loobuda igal hetkel.

LYRA KASIINO ÜLEVAADE
Translate »