Arhiiv

TEE OMA SUPER BOWL TASUTA ENNUSTUSED JA VÕIDA 20 EUR FREEBET 🏈

Super Bow

SUPER BOWL TASUTA ENNUSTUSED

97
Super Bowl on NFL-i meistrivõistluste finaalmäng, mis toimub igal aastal. Esimene Super Bowl peeti 1967. aastal ja see on kasvanud üheks USA suurimaks spordiürituseks. Mäng tähistab hooaja kulminatsiooni kahe konverentsi, AFC ja NFC, võitjate vahel. Super Bowl on tuntud oma suurejooneliste poolajašõude ja ulatusliku meedia tähelepanu poolest. Meeskonnad võistlevad Lombardi trofee nimel, mis on nimetatud legendaarse treeneri Vince Lombardi järgi. 🏈

Osale OlyBetis Super Bowl Viktoriinis ja Võida Tasuta Panuseid!

📣 Hei, spordifänn, mis oleks, kui lisaks mängu nautimisele saad osaleda ka tasuta viktoriinis ja võita suurepäraseid auhindu! 🏆 Just selline võimalus on saadaval OlyBetis, kus toimub eriline Olypicks Super Bowl viktoriin. Ja parim osa? Osalemine on täiesti tasuta!

Tasuta osalemine – puuduvad peidetud tingimused! Jah, lugesite õigesti. OlyBet pakub võimalust osaleda Super Bowl viktoriinis ilma mingi sissemakseta. Pole vaja muretseda mingite varjatud tasude või nõuetega – lihtsalt logi sisse oma verifitseeritud OlyBeti kontole (vajadusel loo konto) ja kinnita oma osalemine.

OLYPICS TASUTA SUPER BOWL VIKTORIIN

Super Bow

Mida on võimalik võita? Viktoriinis osalejatel on võimalus võita väärtuslikke auhindu, sealhulgas:

 • 20 EUR FreeBet, kui vastad õigesti kõigile kuuele küsimusele.
 • 5 EUR FreeBet, kui vastad õigesti viiele küsimusele.

Freebeti netovõidule pole läbimängimise nõuet, mis tähendab, et võidud on koheselt sinu omad ilma lisatingimusteta!


Kuidas viktoriin töötab?
Osalemine on imelihtne:

 • Osaleda saab kuni 12. veebruar 2024, kell 01:29:59
 • Logi sisse oma OlyBeti kontole.
 • Kui Sul ei ole veel kontot, siis esmalt registreeri omale konto.
  Konto loomine
 • Tee Olybeti Olypicks kampaanialehel kuus ennustust 12.02.2024 toimuva Kansas City Chiefs vs San Francisco 49ersNFL Super Bowl mängu kohta.
  • OLYBET / FREE-TO-PLAY MÄNGUD / OLYPICKS – SUPER BOWL
 • Jälgi mängu ja hoia pöialt, et sinu ennustused osutuksid õigeks ja saaksid vähemalt 5 õiget vastust!

button mangima boonused 11

6 KÜSIMUST

OlyBet’i lehel ootavad sind kuus põnevat küsimust, millele saad vastata ja oma ennustusoskust proovile panna. Oleme sinu jaoks ette valmistanud ka võimalikud õiged vastused, kuid palun arvesta, need on ainult meie endi eelistused.

 1. Super BowKumb tiim võidab Super Bowli?
  • San Francisco 49ers
  • Kansas City Chiefs
   • Põhjus: Chiefs on viimasel ajal näidanud tugevat mängu, Patrick Mahomes’i juhtimisel, mis võib anda neile eelise.

 2. Mis on mängueelse mündiviske tulemus?
  • Kull
  • Kiri
   • Põhjus: Mündiviske tulemus on täiesti juhuslik, kuid valisin “Kiri” täiesti suvaliselt.

 3. Kas esimesena skooriv tiim võidab mängu?
  • Jah
  • Ei
   • Põhjus: Kuigi see pole alati nii, näitavad statistikad, et esimesena skoorivad meeskonnad võidavad sageli.

 4. Mitu punkti skooritakse mängus kokku?
  • Alla 48
  • 48 või rohkem
   • Põhjus: Mõlemad meeskonnad on tuntud oma võimeka ründemängu poolest, mis võib viia kõrge skoorini.

 5. Kas Isiah Pacheco (Kansas City Chiefs) skoorib touchdowni?
  • Jah
  • Ei
   • Põhjus: Isiah Pacheco on olnud Chiefsi jaoks oluline mängija, suure tõenäosusega võib ta touchdowni skoorida.

 6. Kas Brandon Aiyuk (San Francisco 49ers) saab kirja vähemalt 64 vastuvõtujardi?
  • Jah
  • Ei
   • Põhjus: Brandon Aiyuk on olnud üks 49ersi peamisi vastuvõtjaid ja suure tõenäosusega saab ta kirja vähemalt 64 vastuvõtujardi.

2024 SUPER BOWL

Super BowlSan Francisco 49ers’i ja Kansas City Chiefsi vahel toimuv Super Bowl LVIII on eriline, sest tegemist on esmakordse kordusmänguga viimase nelja aasta jooksul. Mõlemad meeskonnad on demonstreerinud tugevat mängu läbi hooaja ja jõudnud silmapaistvate saavutusteni.

49ers lõpetas hooaja mitmetes ründestatistika kategooriates tipus, skoorides kokku 491 punkti, mis oli liiga kolmas parim tulemus ja teine parim tulemus meeskonna ajaloos. Lisaks saavutasid nad esimesena NFL ajaloos neli mängijat, kes ületasid 1,000 jardi piiri. Kaitse poole pealt lõpetasid nad hooaja skoorikaitse osas kolmandal kohal, lastes vastastel skoorida keskmiselt 17,5 punkti mängu kohta, ning olid liigas esimesed 22 vaheltlõikega​​.

Chiefs, teisest küljest, läks hooaega vastu kui kaitsvad Super Bowl’i meistrid, lõpetades hooaja 11-6 skooriga. See oli nende 11. järjestikune võidukas hooaeg ja kaheksas järjestikune AFC West tiitel. Mahomes viskas hooajal 27 touchdown’i, vaatamata mõnele statistilisele langusele teistes kategooriates. Travis Kelce juhtis meeskonda vastuvõttudega, saavutades 938 jardi ja 7 touchdown’i​​.

Mõlemad meeskonnad on demonstreerinud märkimisväärset oskust ja pühendumust, tuues Super Bowl LVIII-le põnevust ja ootust.

2024 SUPER BOWLVarajane Super Bowl: Esimesed Super Bowl’id ei müünud staadionit täis, erinevalt tänasest, kus pileteid on raske saada ja lisaks on nad ka üsna krõbeda hinnaga.

Lombardi Trofee: Super Bowl’i võitjatele antakse Vince Lombardi trofee, mis on nimetatud legendaarse Green Bay Packersi treeneri järgi.

Reklaamid: Super Bowl on tuntud oma kõrge hinnaga reklaamikohtade poolest. 30-sekundiline reklaam võib maksta mitu miljonit dollarit.

Poolaja Show: Super Bowl’i poolaja show on muutunud üheks peamiseks sündmuseks, kus esinevad maailmakuulsad artistid nagu Michael Jackson, Madonna ja Beyoncé.

Korduvad Võitjad: Pittsburgh Steelers ja New England Patriots jagavad rekordit enim Super Bowl’i võitude poolest, mõlemal on kuus võitu.

Hümn: hümni laulmine on Super Bowl’il väga oluline sündmus, mida esitavad tavaliselt tuntud artistid. Mõned märkimisväärsed lauljad, kes on aastate jooksul Super Bowl’il Ameerika Ühendriikide hümni esitanud, hõlmavad Whitney Houstoni, Beyoncé, Lady Gaga, Mariah Carey ja Billy Joel. Nende etteasted on sageli meeldejäävad ja kõrgelt hinnatud nii laulu kvaliteedi kui ka esituse emotsionaalse mõju poolest.


Super Bowl mängijaÜks huvitav fakt Super Bowl ajaloost: David Tyree, lai vastuvõtja New York Giantsi meeskonnast, jättis 2008. aasta Super Bowl XLII mängus unustamatu jälje. Kriitilisel hetkel, mängu viimasel veerandil, viskas Giantsi mängujuht Eli Manning palli, mille Tyree suurepäraselt kinni püüdis, klammerdades selle oma kiivri ja käe vahele.

Seda uskumatut sooritust peetakse üheks legendaarseimaks hetkeks Super Bowl’i ajaloos ja see aitas Giantsil võita mängu New England Patriotsi vastu. Kuigi Tyree ei saavutanud pärast seda mängu rohkem silmapaistvaid tulemusi, tagas see püüd talle igaveseks koha NFL ajaloos.

 

Olybet tervitusboonus
€25 RISKIVABA PANUS + €10 FREEBET
Olybet logoTee €25 sissemakse ja saad €25 riskivaba panuse ning €10 tasuta panuse! Saadud võidud ja tagasi saadud raha on koheselt Sinu oma, ühtegi lisatingimust ei ole.
  Kasuta võimalust panustada 100% RISKIVABALT! 
   Rohkem infot siit: LINK
   Konto loomisel kasuta boonuskoodi:  SPORT25 
   €25 RISKIVABA PANUS BOONUS 1

   OLYBET SPORDIENNUSTUS ÜLEVAADE


   soundicon

   ÄRA MAGA MAHA PARIMAID PAKKUMISI!

   Spämmi ei saadeta! Uudiskirjast on võimalus loobuda igal hetkel.

   POSIDO KASIINO ÜLEVAADE
   Translate »