Arhiiv

SUUR REEDE JA GRANDX KASIINO BOONUSED

SUUR REEDE

SUUR REEDE JA BOONUSED

86
Tähista Suurt Reedet GrandX Kasiinos!

Suur Reede toob endaga kaasa erilise pakkumise GrandX kasiinos. See ei ole lihtsalt reede, see on võimalus suurendada oma võiduvõimalusi ja nautida mängurõõmu veelgi enam.

Suure Reede Pakkumine: 60% Kuni 50 € Boonus + 30 Tasuta Spinni

Tee oma GrandX kontole sissemakse sel reedel, 29. märtsil 2024, ja saad 60% boonuse kuni 50 € pluss 30 mängurõõmu täis tasuta spinni imelises mängus Lady Fruits 40 Easter! See on suurepärane võimalus suurendada oma võiduvõimalusi ja nautida pühade hõngu.

Lady Fruits 40 EasterLady Fruits 40 Easter on Amatic Industries poolt loodud lihavõtteteemaline slotimäng. Mängul on 5×4 rullikuga laud ja 40 fikseeritud võiduliini, pakkudes kirjut graafikat ja tuttavaid viljasümboleid.

Eriliseks teevad mängu laienevad Wild sümbolid ja kaks Scatter sümbolit, mis maksavad sõltumata asukohast rullikutel. Mängu RTP on igati korralik 96.94%.

Kuidas osaleda?

Lihtsalt tee sel reedel vähemalt 20 € suurune sissemakse ja naudi kohe oma 60%-list reload-boonust ja 30 tasuta spinni mängus Lady Fruits 40 Easter.

  • Pakkumine kehtib ainult su esimesele sissemaksele reedel, 29.03.2024.
  • Tasuta spinnidele ja boonustele kehtivad läbimängimise nõuded: 40x boonuse summa ja 20x tasuta spinnidega võidetud summa.

GrandX kasiino Suur Reede pakkumine on suurepärane viis tähistada lihavõttepühi ja lisada oma mängule veelgi rohkem põnevust. Haara oma boonused ja tasuta spinnid ning lase õnnel enda kasuks töötada.

button-alusta-siit-boonused-1


SUUR REEDE

Suur Reede, mis tähistab Jeesuse Kristuse ristilöömist ja surma, on kristliku kalendri üks olulisemaid ja sügavaima tähendusega päevi. Sellel päeval on mitmeid põnevaid ja vähem tuntud fakte, mis ulatuvad ajaloolistest traditsioonidest kuni tänapäevaste tähistamisteni:

  • Suur ReedeMitte kõikjal pole Suur Reede riiklik püha: Kuigi Suur Reede on paljudes kristlikes riikides riiklik püha, ei ole see nii kõikjal. Näiteks Ameerika Ühendriikides on see riiklik püha ainult mõnes osariigis.

  • Vaikuse päev: Paljudes kultuurides peetakse Suurt Reedet vaikuse ja leina päevaks. Kirikukellad ei helise, ja paljudes kohtades hoidutakse ka muusika kuulamisest või esitamisest, et mälestada Jeesuse kannatusi.

  • Must Reede: Mõnes kultuuris nimetatakse Suurt Reedet ka Mustaks Reedeks, viidates leinale ja Jeesuse surmale ristil. See ei ole seotud kaubandusliku Musta Reedega, mis tähistab Ameerika Ühendriikides tänupühajärgset allahindluste päeva.

  • Ebatavalised traditsioonid: Mõnedes riikides, nagu Filipiinid, viiakse Suurel Reedel läbi protsessioone ja isegi ristilöömise taaslavastusi. Osalejad väljendavad oma usku ja meeleparandust läbi füüsilise eneseohverduse ja kannatuste, mis jäljendavad Jeesuse enda kannatusi.

  • Kala söömine: Paljudes kristlikes kultuurides on kombeks Suurel Reedel liha asemel kala süüa. See traditsioon põhineb paastureeglil, mis keelab lihasöömise paastuajal, kuid lubab kala ja muid taimseid toite.

  • Jalapesu rituaal: Mõned kristlikud denominatsioonid, sealhulgas Rooma-Katoliku Kirik, viivad läbi jalapesu tseremooniaid, mis jäljendavad Jeesuse tegu, kui ta pesi oma jüngrite jalad. See sümboliseerib alandlikkust ja teenimist.

  • Suur Reede üle maailma: Erinevates maades tähistatakse Suurt Reedet erinevalt. Näiteks Inglismaal on traditsiooniks valmistada ja süüa ristikujuliste pealsetega kukleid, mida nimetatakse hot cross buns’iks, samal ajal kui Bermudas lennutatakse sellel päeval traditsiooniliselt tuulelohesid, et meenutada Kristuse ülestõusmist.

Need faktid näitavad, kui mitmekesine ja sügav on Suure Reede tähendus erinevates kultuurides üle maailma, ulatudes alates vaikusest ja leinast kuni värvikate traditsioonideni.

 

GrandX Tervituspakett

GRANDX KASIINO ÜLEVAADE


GRANDX KASIINO KAMPAANIAD

soundicon

ÄRA MAGA MAHA PARIMAID PAKKUMISI!

Spämmi ei saadeta! Uudiskirjast on võimalus loobuda igal hetkel.

COOLBET KASIINO ÜLEVAADE
Translate »