Arhiiv

LEIA CHANZ LEHELT LIHAVÕTTEMUNAD 🥚, ET VÕITA RAHALINE AUHIND JA TASUTA SPINNE

LIHAVÕTTEMUNADE KAMPAANIA

LIHAVÕTTEMUNADE KAMPAANIA 🥚

87
Lihavõttemunade kampaania Chanz kasiinos 🥚. 

Chanz kasiino “Lihavõttemunade Jaht” on kohal! Sel aastal on Chanz kasiino taas välja tulnud oma põneva lihavõtteüllatusega. Kampaania toimumise ajal on sul võimalus avastada Chanz lehele peidetud lihavõttemune. Need pole lihtsalt suvalised munad – mõnest võib leida tasuta spinne, mida kasutada ise või jagada sõpradega, ning isegi rahalisi auhindu!

Pane end valmis, sest kui kogud kampaania lõpuks vähemalt 24 muna, oled automaatselt võistluses peaauhinna nimel. Järgmisel päeval, 3. aprillil, loosib Chanz välja 13 auhinda, sealhulgas rahalised auhinnad kolmele esikohale – esimene koht 300 €, teine koht 200 € ja kolmas koht 100 €. Lisaks saavad 10 õnnelikku mängijat igaüks 50 tasuta spinni.

Cash is KingVõimalus on leida ka selline märk nagu “Raha on Kuningas!“, mis on eriti väärtuslik ja annab koheselt 25 €.

Ära lase sellel võimalusel käest! Haara kinni seiklusest Chanz kasiinos ja võib-olla just sina oled järgmine suur võitja.


CHANZ KASIINO LIHAVÕTTEMUNADE ERIPAKKUMINE

Lihavõttemunade Jaht

 • Kampaania toimub ajavahemikul:
  20. märts kuni 02. aprill 2024


   

 • Logi sisse oma Chanz kontole ja mine “Lihavõttemunade Jaht 2024 kampaania” lehele, et sellega liituda. Kampaania leiad SIIT.

 • Kokku kokku vähemalt 24 lihavõttemuna, et osaleda peaauhinna loosimisel.
 • Tasuta spinnide märgid on mõeldud aktiivsetele Chanz kasiino mängijatele. Selleks, et neid saada, pead sa viimase kahe päeva jooksul või kampaania toimumise ajal tegema vähemalt 20 € suuruse sissemakse ja sama summa eest ka panuseid tegema.
 • Antud kampaania raames võidetud tasuta spinnide võitudel puudub läbimängimise nõue.

button-alusta-siit-boonused-1

Lihavõtted, mida paljudes kultuurides tähistatakse kevade saabumise ja uue elu alguse sümbolina, on oma juured nii kristlikus traditsioonis kui ka palju varasemates paganlikes kommetes.

LihavõttemunadKristlikus traditsioonis tähistavad lihavõtted Jeesus Kristuse ülestõusmist surnuist, mis leidis aset kolmandal päeval pärast tema ristilöömist, nagu on kirjeldatud Uues Testamendis. See on kristliku kalendri kõige olulisem ja vanim püha, märkides lunastuse ja igavese elu lubadust. Lihavõtete täpne kuupäev varieerub igal aastal, kuna see põhineb kuu faasidel, kuid see langeb tavaliselt märtsi lõppu või aprilli algusesse.

Enne kristlust tähistati paljudes kultuurides kevadisi pühi, mis olid seotud viljakuse ja taassünni teemadega. Näiteks Vana-Inglismaal austati kevade jumalannat nimega Ēostre (või Ostara), kellest on tuletatud ingliskeelne sõna Easter (lihavõtted). Sarnased festivalid leidsid aset ka teistes osades Euroopas, kus tähistati päeva ja öö võrdsust ning looduse ärkamist.

Lihavõttekombed ühendavad nii kristlikke kui ka mittekristlikke elemente. Lihavõttemunad ja jänkud on viljakuse ja uue elu sümbolid, mis pärinevad paganlikest kevadpidustustest. Munade värvimine ja nende otsimine on saanud populaarseteks lihavõttetraditsioonideks paljudes riikides üle maailma. Samuti on lihavõtted ajal, mil paljud kristlased paastuvad või loobuvad teatud toitudest ja naudingutest suure paastu ajal, mis lõpeb lihavõttepühadega.

Eestis, nagu ka mujal Euroopas, on lihavõtted kristliku päritoluga püha, mis on üle võtnud ja säilitanud ka vanemaid, paganlikke kevade tähistamise elemente. Lihavõttemunade värvimise komme on Eestis vähemalt mitme sajandi vanune traditsioon. Eesti rahvakultuuris on kasutatud nii looduslikke värvaineid (nt sibulakoored, leedrimari, kaselehed) kui ka kaasaegsemaid värve munade värvimiseks.

Lihavõtetega seoses on palju põnevaid fakte ja traditsioone üle maailma:

 • Lihavõtted iidne saarLihavõttesaarte nimi: Lihavõttesaar sai oma nime hollandi maadeavastaja Jacob Roggeveeni poolt, kes avastas saare 1722. aastal lihavõttepühapäeval. Saare kuulsad kivikujud, moai’d, on ümbritsetud müsteeriumiga ja on saanud saare sümboliks.
 • Maailma suurim lihavõttemuna: Guinnessi rekordite järgi on maailma suurim šokolaadist lihavõttemuna valmistatud Itaalias, kaaludes üle 7 tonni. Sellised rekordid näitavad, kui oluline osa on lihavõttemunadel erinevates kultuurides.
 • Valge nädal ja punased munad: Õigeusklikes traditsioonides, eriti Kreekas ja Venemaal, on kombeks värvida lihavõttemunad erksavärviliseks, eelkõige punaseks. Punane sümboliseerib Jeesuse verd ja ohverdust, samas kui muna ise sümboliseerib uut elu ja ülestõusmist.
 • Pace Egging: Inglismaal on lihavõttekommete hulgas “pace egging”, kus inimesed lähevad riietatuna erinevatesse kostüümidesse, tehes muusikat ja tantsides, kogudes samal ajal “pace eggs” – eriliselt kaunistatud munasid.
 • Lihavõttenõid: Rootsis ja mõnes teises Põhjamaades on lihavõtte ajal kombeks, et lapsed riietuvad nõidadeks ja käivad uksest ukseni, vahetades joonistusi ja käsitöid maiustuste vastu. See komme sarnaneb Põhja-Ameerika Halloweeni tavadega.
 • Flying Bells: Prantsusmaal ja mõnedes teistes katoliiklikes riikides on traditsioon, et kirikukellad “lendavad Rooma” suurel reedel ja naasevad pühapäeval, tuues kaasa šokolaadimune ja muud maiustused. Selle aja jooksul kirikukellad vaikivad, märkides leinaaega, mis lõpeb ülestõusmispühaga.

 

Chanz tervitusboonus

CHANZ KASIINO ÜLEVAADE


CHANZ KASIINO KAMPAANIAD

soundicon

ÄRA MAGA MAHA PARIMAID PAKKUMISI!

Spämmi ei saadeta! Uudiskirjast on võimalus loobuda igal hetkel.

KOI KASIINO ÜLEVAADE
Translate »