Arhiiv

KEENIA RALLI TASUTA VIKTORIIN, VÕIDA OMALE 20 EUR TASUTA PANUS 🚗🏁🏆

Keenia Ralli 2024

KEENIA RALLI TASUTA VIKTORIIN 🚗🏁

94
Keenia Ralli tasuta viktoriin Olybet spordiennustuses.

Liitu Olybeti lehe tasuta viktoriiniga, kus korrektsete vastuste korral on Sinu preemiaks 20 euro suurune tasuta panus!


2024. aasta WRC Safari Keenia Ralli toimub 28.–31. märtsil, pakkudes osalejatele ja pealtvaatajatele ainulaadset võistluskogemust Aafrika maastikel. Keenia Ralli keskused on Nairobi ja Naivasha linnad, tuues väljakutseks ettearvamatu ilma, mudased teed, kivid, fesh-fesh liiva* ning keerulised veetakistused, mis teevad sellest rallist tõelise vastupidavusproovi​​​​. *Fesh-fesh liiv on peen, tolmu sarnane liiv, mis esineb kõrbetes ja võib rallisõidul luua raskelt läbitavaid lõike.

KEENIA RALLI2024. aasta hooaeg hõlmab mitmeid põnevaid muudatusi ja uusi asukohti, sealhulgas Rally Latvia debüüti juulis ja Rally Poland naasmist pärast pausi alates 2017. aastast, asendades Rally México WRC kalendris​​​​. Safari Keenia Ralli toimumine lihavõtte nädalavahetusel lisab üritusele lisakihi, kuna see aeg langeb kokku Naivasha piirkonna vihmaperioodi algusega, lubades veelgi raskemaid tingimusi maailma parimatele rallisõitjatele​​.

Võistlusel osalevad tuntud nimed ja meeskonnad, sealhulgas Toyota (Kalle Rovanperä, Elfyn Evans, Takamoto Katsuta), Hyundai (Thierry Neuville, Ott Tänak, Esapekka Lappi) ning M-Sport (Adrien Fourmaux, Grégoire Munster, Jourdan Serderidis), kes kõik konkureerivad Rally1 kategoorias. Lisaks on WRC2 kategoorias osalemas rida sõitjaid erinevatest meeskondadest, sealhulgas Škoda Fabia RS Rally2, Hyundai i20 N Rally2, Citroën C3 Rally2 ja Ford Fiesta Rally2 masinatega​​.

WRC 2024. aasta hooaeg pakub traditsiooniliste võistluste kõrval ka uuendusi, pakkudes nii pealtvaatajatele kui ka võistlejatele põnevat ja meeldejäävat rallikogemust.


KEENIA RALLI ERIPAKKUMINE 🚗💨

KEENIA RALLI

 • Osaleda saab kuni Keenia Ralli alguseni:
  Neljapäev, 28. märts 2024
 • Kui Sul ei ole veel kontot, siis esmalt registreeri omale konto.
  Konto loomine


 • Osalemiseks sissemakset tegema ei peal.
 • Tasuta viktoriini leiad Olybeti lehelt:
  FREE-TO-PLAY MÄNGUD / OLYPICKS RALLY KENYA
 • Vasta etteantud kuuele küsimusele ja saa vähemalt 5 õiget vastust, et võita omale freebet.
  • 6 õiget vastust annab 20 eur freebeti.
  • 5 õiget vastust annab 5 eur freebeti.
 • Freebet on Olybet spordiennustuse tasuta panus, mida saad kasutada vabalt valitud spordisündmusele panustamiseks koefitsiendiga 1.5 ja kõrgem. Freebetiga saadud netovõidule puudub läbimängimise nõue.

KÜSIMUSED JA VÕIMALIKUD VASTUSED

Olybeti lehel ootavad sind järgnevad küsimused ja vastuste variandid. Lisasime ka meiepoolse prognoosi, milline võiks olla õige vastus. Need prognoosid põhinevad sõitjate varasematel esitlustel ja rallide eripäradel, arvestades Safari Keenia Ralli keerukust ja varieeruvaid teeolusid. Tulemused võivad aga alati olla ettearvamatud, kuna paljud tegurid mõjutavad lõpptulemust.

 1. KEENIA RALLIKas Kalle Rovanperä võidab ralli?
  • Jah
  • Ei

  Prognoos: Ei. Safari Keenia Ralli on tuntud oma ettearvamatuse poolest, mis võib isegi parimatele sõitjatele väljakutse esitada.


 2. Milline Hyundai sõitja lõpetab ralli kõrgeimal kohal?
  • Thierry Neuville
  • Ott Tänak
  • Esapekka Lappi

  Prognoos: Ott Tänak. Tema varasem kogemus ja oskus keerulistel radadel sõita teeb temast tugeva kandidaadi.


 3. Mitu kiiruskatset võidab Ott Tänak?
  • 0-2
  • 3+

  Prognoos: 3+. Tänaku võimekus ja kiirus lubavad eeldada, et ta võidab mitu kiiruskatset.


 4. Kumb sõitja teenib rallilt rohkem punkte?
  • Thierry Neuville
  • Elfyn Evans

  Prognoos: Elfyn Evans. Tema järjepidevus ja varasemad tulemused näitavad, et ta on võimeline kõrgelt punktisummat koguma.


 5. Milline Rally1 auto katkestab esimesena (k.a superralli süsteemis jätkamine)?
  • Toyota
  • Hyundai
  • Ford
  • Mitte ükski

  Prognoos: Ford. Võttes arvesse varasemaid rallisid, võivad Fordi autod esimestena tehniliste probleemidega silmitsi seista.


 6. Milline auto võidab Power Stage?
  • Toyota
  • Hyundai
  • Ford

  Prognoos: Toyota. Nende autode tehniline võimekus ja meeskonna strateegia on sageli Power Stage’il edu toonud.


button-alusta-siit-boonused-1

Safari Keenia Ralli ajalugu ulatub tagasi aastasse 1953, mil see toimus esmakordselt Ida-Aafrika Coronation Safari nime all, et tähistada kuninganna Elizabeth II kroonimist. Ralli toimus Keenias, Ugandas ja Tanganyikas, hõlmates mitmeid Aafrika riike ja näidates kohe alguses selle rahvusvahelist mõõdet.

Keenia Ralli


1960. aastal nimetati võistlus ümber Ida-Aafrika Safari Rally’ks, mis jäi selle nimeks kuni 1974. aastani, mil see sai “Kenya Safari Rally” nime. Selle ajastu rallid olid tuntud oma erakordse raskusastme poolest, kuna need toimusid avalikel teedel, mis olid veel tavaliiklusele avatud. Ralli oli kuulus kui üks WRC kõige keerulisemaid etappe. Eriti märkimisväärseks tegid võistluse rasked tingimused, pidevalt muutuv ilmastik ja üle 5000 kilomeetri pikkused võistlusdistantsid, mis tähendas, et juba ainuüksi finišisse jõudmine oli märkimisväärne saavutus.

Keenia Ralli1996. aastal võttis ralli kasutusele erietappide formaadi ja järgmise kuue aasta jooksul, kuni 2002. aastani, kui Safari Rally WRC kalendrist välja jäi, sisaldas see üle 1000 kilomeetri pikkuseid ajavõtuga katseid. Ralli naasis WRC sarja 2021. aastal, taaselustades selle ajaloolise sündmuse rallikalendris.

Kenya enda Shekhar Mehta on Safari Rally WRC ajaloo auväärseimal kohal viie võiduga, mis näitab tema erakordset oskust ja vastupidavust nendel nõudlikel teedel. Mehta saavutused ja panus rallisporti on jätnud kestva jälje, rõhutades Safari Rally ainulaadset rolli rallimaailmas.

Keenia Ralli on aja jooksul kohanenud ja arenenud, säilitades samal ajal oma unikaalse iseloomu ja jätkates rallisõitjate ning fännide väljakutsete ja inspiratsiooni allikana.

 

Olybet tervitusboonus
€25 RISKIVABA PANUS + €10 FREEBET
Olybet logoTee €25 sissemakse ja saad €25 riskivaba panuse ning €10 tasuta panuse! Saadud võidud ja tagasi saadud raha on koheselt Sinu oma, ühtegi lisatingimust ei ole.
  Kasuta võimalust panustada 100% RISKIVABALT! 
   Rohkem infot siit: LINK
   Konto loomisel kasuta boonuskoodi:  SPORT25 
   €25 RISKIVABA PANUS BOONUS 1

   OLYBET SPORDIENNUSTUS ÜLEVAADE


   soundicon

   ÄRA MAGA MAHA PARIMAID PAKKUMISI!

   Spämmi ei saadeta! Uudiskirjast on võimalus loobuda igal hetkel.

   Olybet Kasiino tervitusboonus
   Translate »