Arhiiv

UFC 294 ERIPAKKUMINE: KUI MATŠ LÕPEB ESIMESES RAUNDIS, SAAD €25 FREEBETI

UFC 294 ERIPAKKUMINE

UFC 294 ERIPAKKUMINE

92
UFC 294 eripakkumine Olybet spordiennustuses.

Liitu Olybeti lehel kampaaniaga ja tee €50 panus ükskõik millisele UFC 294 põhikaardi matšile “Matši võitja” kategoorias. Kui Sinu valitud matš lõpeb esimeses raundis, saad €25 tasuta panuse, millega võid panustada ükskõik millisele spordisündmusele (koef. 1.6+).

Põhikaardi matšide kohta hinnangu andmine, milline neist võiks lõppeda esimeses raundis, nõuab üksikasjalikku analüüsi võitlejate varasemate matšide, nende võimekuse ja strateegia kohta.

Siin on üldine ülevaade:UFC 294 ERIPAKKUMINE

 1. Islam Makhachev vs. Alexander Volkanovski: Mõlemad on kogenud võitlejad, kuid Makhachev on tuntud oma matšide pikendamise poolest, samas kui Volkanovski on näidanud suurepärast vastupidavust. Esimese raundi lõpetamine võib olla ebatõenäoline.
 2. Kamaru Usman vs. Khamzat Chimaev: Chimaev on tuntud oma varajaste lõpetamiste poolest, samas kui Usman on rohkem taktikaline võitleja. Kui Chimaev suudab varakult rünnaku alustada, võib matš lõppeda esimeses raundis.
 3. Magomed Ankalaev vs. Johnny Walker: Mõlemad on tugevad lööjad ja võivad matši lõpetada varakult. Siiski, Ankalaev on tavaliselt rohkem ettevaatlik, samas kui Walker on agressiivsem.
 4. Ikram Aliskerov vs. Warlley Alves: Alves on tuntud oma võime poolest matše varakult lõpetada, samas kui Aliskerov on rohkem vastupidav. Kui Alves suudab agressiivselt alustada, võib matš lõppeda esimeses raundis.
 5. Said Nurmagomedov vs. Muin Gafurov: Mõlemad on tehnilised võitlejad, kuid Nurmagomedovil on parem löögijõud. Samas on Gafurov näidanud head vastupidavust.

Võitlus on ettearvamatu ja matši tulemus võib sõltuda paljudest teguritest, sealhulgas võitlejate strateegiast, füüsilisest vormist ja matšipäeva oludest. Seega on raske kindlalt öelda, milline matš ja kas üldse mõni neist lõpeb esimeses raundis.


UFC 294: Makhachev vs Volkanovski 2, mida korraldab Ultimate Fighting Championship (UFC), on põnev MMA sündmus, mis leiab aset 21. oktoobril 2023 Etihad Areenal Abu Dhabis, Araabia Ühendemiraatides. Kuna UFC 294 toimub 21. oktoobril Abu Dhabis ja Abu Dhabi aeg on Eesti ajast 1 tund ees, siis Eesti aja järgi toimuvad matšid 21. oktoobri õhtul.

UFC 294 ERIPAKKUMINEPeamiseks võitluseks on kergekaalu tiitlimatš Islam Makhachev ja Alexander Volkanovski vahel. Algselt pidi selle matši peategelane olema endine tiitlivõitja Charles Oliveira, kuid ta loobus vigastuse tõttu ja tema asemele tuli sulgkaalu meister Alexander Volkanovski. See on esimene kord, kui erinevate kaalukategooriate meistrid heitlevad samas tiitlis, ja üheksas kord üldse, kui erinevate kaalukategooriate meistrid on sama tiitli nimel võidelnud. Kui Volkanovski võidab, saab temast neljas mees, kes on samal ajal meister kahes erinevas kaalukategoorias. Eelnevalt on sellise saavutusega hakkama saanud Conor McGregor, Daniel Cormier, Amanda Nunes ja Henry Cejudo. Kui mõni võistleja peaks loobuma, on Mateusz Gamrot võimalik asendaja​.

Lisaks peamisele matšile on UFC 294 sündmusel veel mitmeid põnevaid matše erinevates kaalukategooriates. Näiteks keskkaalu matš Kamaru Usman ja Khamzat Chimaev vahel, raskekaalu matš Magomed Ankalaev ja Johnny Walker vahel, keskkaalu matš Ikram Aliskerov ja Warlley Alves vahel ning bantamkaalu matš Said Nurmagomedov ja Muin Gafurov vahel​.

Sündmuse raames toimub kokku 13 matši, mida saab vaadata Etihad Areenal Abu Dhabis, Araabia Ühendemiraatides​​.


UFC 294 ERIPAKKUMINE – SAA OMALE €25 FREEBET

UFC 294 ERIPAKKUMINE

 • Kampaania toimub ajavahemikul:
  16. oktoober kuni 21. oktoober 2023

  • Suure tõenäosusega saad pakkumises osaleda, aga võib juhtuda, et osadele mängijatele ei ole pakkumine saadaval. Kontrolli esmalt Olybeti lehelt, kas pakkumine on Sulle saadaval.
 • Kui Sul ei ole veel kontot, siis esmalt registreeri omale konto.
  Konto loomine


 • Kui oled loginud sisse oma Olybet’i kontole, siis vali oma konto alt “Minu kampaaniad” > “UFC 294: Mahhatšev vs Volkanovski 2” ning “LIITU KAMPAANIAGA”
 • Seejärel tee €50 panus UFC 294 põhikaardivõistluse mis tahes matšile. Arvesse läheb Sinu esimene panus “Matši võitja” pakkumise real.
  • Panus tuleb teha matši võitjale.
  • Arvesse läheb matšieelne üksikpanus.
  • Panus võib olla ükskõik millise koefitsiendiga.

UFC 294 põhikaardi võistluspaarid on järgmised:

 • Kergekaal: Islam Makhachev vs. Alexander Volkanovski
 • Keskkaal: Kamaru Usman vs. Khamzat Chimaev
 • Raskekaal: Magomed Ankalaev vs. Johnny Walker
 • Keskkaal: Ikram Aliskerov vs. Warlley Alves
 • Bantamkaal: Said Nurmagomedov vs. Muin Gafurov

 • Kui Sinu valitud matš lõpeb juba esimeses raundis, siis saad preemiaks €25 tasuta panuse (freebet)!
  • Saadud freebet kehtib vabalt valitud spordile panustamiseks (koef.1.6+).
  • Võib teha nii matšieelse kui live panuse. Võib teha nii üksik- kui mitmikpanuse.
  • Freebetiga saadud netovõidule puudub läbimängimise nõue.

button-alusta-siit-boonused-1 

Olybet tervitusboonus
€25 RISKIVABA PANUS + €10 FREEBET
Olybet logoTee €25 sissemakse ja saad €25 riskivaba panuse ning €10 tasuta panuse! Saadud võidud ja tagasi saadud raha on koheselt Sinu oma, ühtegi lisatingimust ei ole.
  Kasuta võimalust panustada 100% RISKIVABALT! 
   Rohkem infot siit: LINK
   Konto loomisel kasuta boonuskoodi:  SPORT25 
   €25 RISKIVABA PANUS BOONUS 1

   OLYBET SPORDIENNUSTUS ÜLEVAADE


   soundicon

   ÄRA MAGA MAHA PARIMAID PAKKUMISI!

   Spämmi ei saadeta! Uudiskirjast on võimalus loobuda igal hetkel.

   Jalla Casino suur banner
   Translate »