Arhiiv

VEEBRUARI MÄRGID – CHANZ KASIINO KAMPAANIA👀🎰

VEEBRUARI MÄRGID

VEEBRUARI MÄRGID

87
Veebruari Märgid on tagasi! Oled valmis aasta esimeseks Chanz märgikampaaniaks? Chanz Kasiino pakub sulle põnevaid hetki märgikogumise näol, kus iga leitud märk tähendab võimalust midagi erilist võita! 🌟

Raha on kuningas märkKampaaniaperioodil on Chanz veebilehele peidetud märgid. Mõned märgid on tõelised pärlid, sisaldades endas tasuta keerutusi, boonusmängu voorusid või isegi koheseid rahalisi auhindu! 🎁

 • Tasuta spinnidest saadud võidud lisatakse sinu Chanz kontole päris rahana. 💰
 • Tasuta spinnide märgid on saadaval neile, kes on viimase kahe päeva jooksul või kampaania ajal teinud sissemakse ja panustanud vähemalt 20 €.

Eestimaa TalvVeebruar on Eestis talve südameks, mil tihti saabub kõige kargem ja lumisem ilm.

Põnev fakt on see, et just veebruaris toimub Eestis üks omapärane ja iidne tähistamine – vastlapäev. Traditsiooniliselt tähistatakse seda talve viimasel pühapäeval, mis on seotud talviste lõbustustega, nagu kelgutamine ja uisutamine. Vastlapäeval on kombeks minna liugu laskma, mille pikkust seostatakse järgneva aasta õnnega ning see on justkui mänguline viis väljakutse esitamiseks karmile Eesti talvele.

Lisaks sportlikele tegevustele naudivad eestlased sel päeval ka traditsioonilisi vastlakukleid, mis on täidetud vahukoore ja moosiga – tõeline magus preemia talvise külma trotsimise eest!


CHANZ KASIINO VEEBRUARI MÄRGID 🏆

VEEBRUARI MÄRGID

 • Kampaania toimub ajavahemikul:
  02. veebruar kuni 15. veebruar 2024

  • Osalemiseks logi sisse oma Chanz kontole (vajadusel loo konto) ja vajuta “Veebruari Märgid👀🎰” kampaanialehel “Võtan osa!”.

 • Kui kogud kampaania jooksul vähemalt 24 märki ja osaled automaatselt peaauhinna loosimises. Loosimine toimub 16. veebruaril, päev peale kampaania lõppu.

 • Auhinnafond:
  1. 300 € esimese koha võitjale
  2. 200 € teisele kohale
  3. 100 € kolmandale kohale
  4. Lisaks, 10 õnnelikku mängijat võidavad igaüks 50 tasuta keerutust! 🎰

 • Raha on Kuningas!👑
  See kampaania kõige ihaldusväärsem märk on Raha on Kuningas, mida ilmub igapäevaselt ainult kaks. See haruldane märk annab kahele õnnelikule mängijale, kes selle leiavad, kohese 25 eurose rahalise auhinna!


Chanz Kasiino veebruari märgikampaania pakub suurepärast võimalust alustada aastat eriliselt! 🌟 Ära jäta kasutamata võimalust võita pärisraha, tasuta spinnid või isegi suur rahaline auhind. Hoia silmad lahti, kogu märke ja äkki oled just sina järgmine suur võitja! 🍀

button mangima boonused 11  Chanz tervitusboonus

CHANZ KASIINO ÜLEVAADE


CHANZ KASIINO KAMPAANIAD

soundicon

ÄRA MAGA MAHA PARIMAID PAKKUMISI!

Spämmi ei saadeta! Uudiskirjast on võimalus loobuda igal hetkel.

VIVATBET KASIINO Tervitusboonus
Translate »