Arhiiv

UUTELE LIITUJATELE SUPERKOEF 50.0: PÄRNU VAPRUS VS PAIDE LINNAMEESKOND ⚽

VÕIMENDATUD KOEF 50.0

VÕIMENDATUD KOEF 50.0

97
Võimendatud koefitsient 50.0! ⚽

Coolbet pakub uutele liitujatele ainulaadset võimalust kasutada ära Premium Liiga eripakkumist Pärnu Vaprus vs Paide mängule. Pakkumise raames on võimalik teha 1 € suurune panus mängu võitjale (1X2 valikul) võimendatud koefitsiendiga 50.0. Kui Sinu valitud meeskond võidab, lisab Coolbet Sinu kontole 50 €. Võidetud summa tuleb seejärel läbi mängida vähemalt ühe korra koefitsiendiga 1.50.

Tõenäoliselt tasub teha panus Paide meeskonna võidule, sest nende tavapärane koefitsient on 1.40. See pakkumine on sisuliselt nagu tasuta raha – teed väikese panuse ja võid saada oluliselt suurema summa tagasi, lisaks avaneb hiljem võimalus kasutada muid tervitusboonuseid.


Pärnu JK Vaprus kohtub Paide Linnameeskonnaga 3. märtsil 2024 kell 14:30 Premium Liiga raames. Mäng toimub Pärnu Rannastaadionil, mille mahutavus on 1900 pealtvaatajat. Pärnu JK Vaprus on võistkond, mille keskmine vanus on 23.1 aastat, ja nende peatreeneriks on Igor Prins. Klubi on asutatud 1. mail 1922​​.

VÕIMENDATUD KOEFVarasemates kohtumistes on mõlemal meeskonnal olnud võite, viike ning kaotusi, näidates omavahelist suurt konkurentsi. Näiteks, viimati kui need kaks meeskonda kohtusid 23. septembril 2023, võitis Paide Linnameeskond tulemusega 3:0. Kihlveokontorite koefitsientide põhjal on kohtumise üsnagi suur favoriit Paide Linnameeskond.

Pärnu JK Vaprusel on ründajaid, keskmängijaid ja kaitsjaid, kes on näidanud head sooritust hooaja jooksul, sealhulgas Ronaldo Tiismaa ründajana, Uku Korre keskmängijana ja Magnus Villota kaitsjana.

Coolbeti dokumentaal “Võidu Nimel – Pärnu Vaprus”.

Eesti Premium Liiga on riigi kõrgeim jalgpalliliiga, mille tegevus algas 1992. aastal. Liigas mängib 10 meeskonda ja hooaeg kestab tavaliselt märtsist novembrini. Meister saab õiguse osaleda UEFA Meistrite Liigas, teine ja kolmas koht UEFA Konverentsiliigas. Liiga praegune nimi pärineb koostöölepingust A. Le Coq’iga alates 2013. aastast.


ERIPAKKUMINE UUTELE LIITUJATELE: VÕIMENDATUD KOEF 50.0

VÕIMENDATUD KOEF

 • Kampaania toimub ajavahemikul:
  26. veebruar kuni 03. märts 2024 @ 14:30

  • Pakkumist saavad kasutada uued liitujad. Pakkumine on avatud Eesti mängijatele.
  • Spordipanuste tegemiseks peab olema vähemalt 18-aastane.
 • Kui Sul ei ole veel Coolbet’is kontot, siis registreeri omale konto.
  Liitumisel saad koheselt tasuta keerutused!

  Konto loomine


 • Registreerimine ja sissemakse: Tee omale Coolbetis konto ja sissemakse kampaaniaperioodi jooksul, boonuskoode kasutamata.
  • Võimendatud koefiga panuse tegemise järel avaneb võimalus valida tavapäraste Coolbeti tervitusboonuste vahel, pakkudes uutele kasutajatele lisavõimalusi ja eeliseid. Seega antud pakkumine ei tühista tervitusboonust.
 • Panuse tegemine: Enne Pärnu Vaprus vs Paide mängu algust tuleb teha 1 € panus mängu võitjale (1X2). Panuse kinnitamiseks on vaja kasutada panusesedelil olevat “KINNITA” nuppu, mis asub “Tee Premium Liiga superkoef panus” valiku kõrval.
 • Võidud: Kui Sinu valitud tiim võidab, lisatakse võidusumma 50 € Sinu Coolbeti kontole.
  • Võidud tuleb läbi mängida vähemalt üks kord koefitsiendiga 1.50 enne, kui on võimalik need välja võtta.

Antud Coolbet’i pakkumine annab hea võimaluse uutele mängijatele tutvuda Coolbeti platvormiga, samuti pakub see väga suurt lisaväärtust spordisündmusele panustamisel.

button-alusta-siit-boonused-1

 

Coolbet Sport Tervitusboonus

COOLBET SPORDIENNUSTUSE ÜLEVAADE

COOLBET SPORT KAMPAANIAD

soundicon

ÄRA MAGA MAHA PARIMAID PAKKUMISI!

Spämmi ei saadeta! Uudiskirjast on võimalus loobuda igal hetkel.

TONYBET KASIINO ÜLEVAADE
Translate »