EESTI VS ŠVEITS Jalgpalli Ennustusmäng

EESTI VS ŠVEITS ENNUSTUSMÄNG

91
Eesti vs Šveits ennustusmäng Coolbeti spordiennustuses.

Kasuta võimalust ja osale Coolbeti tasuta ennustusmängus, et võita omale 10 € tasuta LIVE panus Eesti vs Šveits mängu teiseks poolajaks. Sul tuleb vastata kuuele küsimusele ja kui saad vähemalt viis õiget vastust, siis oledki võitnud 10 € LIVE panuse.

EESTI vs ŠVEITS
Rahvusvaheline Sõprusmäng
04. juuni 2024 kell 21:15

Eesti jalgpallikoondis kohtub Šveitsiga rahvusvahelises sõprusmängus 4. juunil 2024 kell 21:15 Šveitsis, Lucerne’is Swissporarenal. Eesti meeskonnal on viimasel ajal olnud keerulised ajad, olles kaotanud oma viimased viis kohtumist. Šveitsi meeskond on samal ajal olnud veidi paremas vormis, saavutades viimase viie mänguga ühe võidu, kolm viiki ja ühe kaotuse.

EESTI vs ŠVEITSEesti koondise viimane kohtumine Šveitsi vastu toimus 2015. aastal Euroopa meistrivõistluste kvalifikatsiooniturniiril, kus Šveits võitis mõlemad mängud tulemusega 3-0 ja 1-0. Eesti viimased mängud on näidanud, et meeskonnal on olnud raskusi nii väravate löömise kui ka kaitsetööga. Samal ajal on Šveitsi meeskond suutnud hoida oma mängud tihedana, kuid on ka näidanud mõningaid nõrkusi kaitses.

Kihlveokontorid peavad Šveitsi meeskonda suurfavoriidiks. Šveits on oma tugevate tulemuste ja koduväljakueelise tõttu eelistatud võitja.

See sõprusmäng annab Eestile hea võimaluse parandada oma mängu ja võtta mõõtu tugeva vastasega, et valmistuda edasisteks väljakutseteks.

Eesti vs Šveits mini jalgpall

ENNUSTUSMÄNGUS OSALMINE

Eesti vs Šveits PROGNOOSIMÄNG

• Kampaania kestab kuni kohtumise alguseni:
    04. juuni 2024 @ 21:15
  • Logi sisse oma Coolbet’i kontole.
    Kui Sul pole veel Coolbet’is kontot, siis registreeri endale konto.
    Liitudes saad kohe tasuta spinnid!
    Tasuta spinnide saamiseks peab olema vähemalt 21-aastane. Spordipanuste tegemiseks peab olema vähemalt 18-aastane.

Konto loomine

• Coolbet ennustusmängus saad osaleda täiesti tasuta! Sissemakset tegema ei pea.
  • Logi sisse oma Coolbet’i kontole ja vali:
    KAMPAANIAD / SPORT / EESTI KOONDISE ENNUSTUSMÄNG
  • Vasta kuuele küsimusele Eesti vs Šveits kohtumise kohta.
  • Kui saad vähemalt 5 õiget vastust, siis võidadki €10 tasuta LIVE panuse.
  • Tasuta LIVE panus kehtib samas Eesti vs Šveits mängu teisele poolajale.
    • Tasuta panuse tuleb teha koefitsiendiga 1.5+.
    • Tasuta panuse võit tuleb läbi mängida spordiennustuses 3x min koefiga 1.50.

ENNUSTUSMÄNGU KÜSIMUSED

Antud küsimustele tuleb sul vastata Coolbeti lehel. Meiepoolsed vastused on üksnes oletuslikud ja ei garanteeri täpset tulemust.EESTI VS ŠVEITS jalgpallur palliga

1. KUMB MEESKOND SOORITAB ESIMESEL POOLAJAL ROHKEM PEALELÖÖKE RAAMIDESSE?

• Šveits
  • Viik
  • Eesti

Prognoos: Šveits
Šveits on viimastes mängudes näidanud paremat ründemängu ja on tõenäoliselt aktiivsem esimesel poolajal.

2. KUMMAL MEESKONNAL ON ESIMESEL POOLAJAL ROHKEM SULUSEISE?

• Šveits
  • Viik
  • Eesti

Prognoos: Viik
Mõlemad meeskonnad võivad olla ettevaatlikud ja seetõttu ei pruugi ükski meeskond tunduvalt rohkem suluseise koguda.

3. MITU VÄRAVAT LÜÜAKSE ESIMESEL POOLAJAL?

• 0
  • 1
  • 2 või rohkem

Prognoos: 1
Arvestades, et tegemist on sõprusmänguga, võivad meeskonnad olla ründavamad ja esimene poolaeg võib lõppeda ühe väravaga.

4. MITU NURGALÖÖKI TEENITAKSE ESIMESEL POOLAJAL?

• 0-2
  • 3-5
  • 6 või rohkem

Prognoos: 3-5
Mõlemad meeskonnad loovad tõenäoliselt võimalusi, mis viivad nurgaolukordadeni, kuid mitte liiga palju.

5. KUMB MEESKOND VALDAB ESIMESEL POOLAJAL ROHKEM PALLI?

• Šveits
  • Viik
  • Eesti

Šveits on tehniliselt tugevam ja tõenäoliselt domineerib pallivaldamises.

6. KAS HENRI ANIER LÖÖB ESIMESEL POOLAJAL VÄRAVA?

• Jah
  • Ei

Prognoos: Ei
Kuigi Anier on võimekas ründaja, on tõenäosus, et ta skoorib esimesel poolajal, väiksem, arvestades Šveitsi tugevat kaitset.