sport uudised

COOLBET – MAAILMA PARIM KIHLVEOKONTOR!

Jan Svendsen

MAAILMA PARIM KIHLVEOKONTOR

Maailma parim kihlveokontor!

tipsfotballCoolbet krooniti Norra panustamisajakirja TIPS poolt maailma parimaks kihlveokontoriks! Tips’i näol on tegemist ühe vanima panustamisajakirjaga maailmas (asutatud 1947) ning nende hinnangud on väga põhjalikud ja neutraalsed, seega on antud tiitli saamine Coolbet’i jaoks tõeline au.

Coolbet sai kõrgeima hinnangu peaaegu kõikides kategooriates ning võitis ülekaalukalt 6 punktilise eduga!

Kas Coolbet on tõesti maailma parim kihlveokontor? Coolbet on pannud peamise rõhu just Spordiennustusele. Kui mujal on viimaste aastate normiks on olnud pigem kasiinolehtede loomine, millel suur rõhk turundusel ning klientide ostmine läbi partnerlehtede, siis Coolbet on valinud teise lähenemise. Coolbet’i toode räägib enda eest ning meelitab omale kasutajaid tänu headele koefitsientidele. Sellega on turul kindlustatud kindel positsioon ja tänu sellele eristub Coolbet ka teistest ning kogub üha enam kasutajaid.

Coolbet on pannud palju rõhku ka personaalsele teenindusele. Kuigi selleks on vajalik suurema meeskonna olemasolu, siis kindlasti tasub see ennast pikas perspektiivis hästi ära. Funktsioonid, mis võimaldavad klientidel jälgida matšide tulusid ning näha kõiki sissetulevaid panuseid, on midagi täiesti uuenduslikku ning numbrid tõestavad selle populaarsust. Coolbet on saanud ka palju tähelepanu oma kasutajasõbraliku tarkvara kohta, mida on väga mugav kasutada.

Loomulikult ootavad Sind Coolbet’is ka väga head kampaaniad ning boonuspakkumised.

 

Coolbet Sport Tervitusboonus

COOLBET SPORDIENNUSTUSE ÜLEVAADE

COOLBET SPORT KAMPAANIAD

ÄRA MAGA MAHA PARIMAID PAKKUMISI!

Spämmi ei saadeta! Uudiskirjast on võimalus loobuda igal hetkel.

Jäta Kommentaar

Translate »