Arhiiv

KAS JAANIPÄEVAL SAJAB? TEE OMA ENNUSTUS ULMELISE KOEFITSIENDIGA! +20 TASUTA KEERUTUST MÄNGUS ALOHA!

Kas jaanipäeval sajab?

KAS JAANIPÄEVAL SAJAB?

89
Olybet võimendas koefitsiente ilmaennustusele “Kas jaanipäeval sajab?”.

Sajab vihma! Koef. 1.5 ->  10.0 
Ei saja vihma! Koef. 1.7 ->  10.0 

See pole veel kõik, sest lisaks saavad kõik uued Olybet’i mängijad (vanus 21+) 20 tasuta keerutust kasiino slotimängus Aloha! Cluster Pays!


KAS JAANIPÄEVAL SAJAB?

 • Kampaania toimub ajavahemikul:
  09. juuni kuni 20. juuni 2020
 • Kampaanias saavad osaleda kõik uued ja olemasolevad OlyBeti mängijad, kes teevad kampaania perioodil oma esimese deposiidi ning teevad samuti oma esimese panuse OlyBeti spordiennustuse keskkonnas.
 • Tervituspakkumise saamiseks vali “Tallinnas sajab jaanipäeval vihma”, kas “Jah” või “Ei” ning panusta kuni €5.
  Maksimaalne võit on €50.
  Peale tulemuse selgumist kantakse automaatselt mängija kontole võidud tavakoefitsientide järgi ja neil puudub läbimängukohustus. Täiendav võidusumma kantakse mängija mängukontole spordi boonusrahana 26.06 jooksul ning sellele kehtib 3 x läbimängukohustus OlyBeti spordiennustuses.
Aloha! Cluster Paysbutton-ennusta-nyyd-boonused-1
Nõuded ja tingimused

Kes saab osaleda?
Kõik uued ja olemasolevad OlyBeti kliendid, kes teevad kampaania perioodil oma esimese deposiidi ning teevad samuti oma esimese panuse OlyBeti spordiennustuse keskkonnas.


Millal ja kuidas ma kvalifitseeruda saan?
Pakkumine algab 09.06 kell 13:00 ja lõpeb 20.06 kell 23:59. Kõik ajad on CET+1 ajatsoonis.
Mängija peab tegema oma esimese panuse meie tavaliste koefitsientide rubriigist panusetüübile “Tallinnas sajab jaanipäeval vihma” ning valima “Jah” või “Ei”.


Mida ma võita saan?
Pakkumises osalev lubatud maksimumpanus on 5€. Kõikide panuste – mis on suuremad kui 5€ – makstakse võidud välja tavakoefitsientide järgi. Näiteks: 5€ võiduka panuse korral “Tallinnas sajab jaanipäeval vihma” – “Jah” panusetüübile on võiduks 10 x 5€ = 50€. Peale mängu lõppemist kantakse automaatselt mängija kontole võidud tavakoefitsientide järgi ja neil puudub läbimängukohustus. Täiendav võidusumma kantakse mängija mängukontole spordi boonusrahana 26.06 jooksul ning sellele kehtib 3 x läbimängukohustus OlyBeti spordiennustuses. Võidud tavakoefitsientide järgi + täiendav võidusumma boonusrahana = 50€.

Spordi boonusrahale kehtib 3x läbimängukohustus ja see tuleb läbi mängida hiljemalt 12.07.20. Peale kuupäeva möödumist eemaldatakse boonusraha mängija kontolt.

Kõik kampaaniasse kvalifitseerunud vähemalt 21. aastased kliendid saavad koheselt 20 tasuta keerutust (ühe keerutuse väärtus 0,1€) online kasiinomängus Aloha. Mängu mängimiseks palun leidke mäng meie mängurubriigist. Tasuta keerutused aktiveeruvad kui olete mängu avanud.”


Millal ma oma auhinna saan?
Võiduka panuse puhul kantakse boonusraha Sinu mängukontole 26.06.20.
Võiduka panuse määramisel võetakse aluseks Eesti Riigi Ilmateenistuse ametlik protokoll aadressil: https://www.ilmateenistus.ee/ilm/ilmavaatlused/sademed/24hsademed/. Antud leheküljel on 31 erinevat ilmajaama, millest antud kampaanias võetakse arvesse ainult “Tallinn-Harku” 24.06 nimelise ilmajaama sademete kogus. Juhul kui 24.06 päeva raport näitab, et “Tallinn-Harku” mõõdistamise kohas oli sademete hulk vähemalt 0.1mm, siis on panuse tulemuseks “Tallinnas sadas jaanipäeval vihma” – “Jah”. Kui sademete hulk on alla 0.1mm, siis on tulemuseks “Tallinnas sadas jaanipäeval vihma” – “Ei”.


Muu igav, aga vajalik info:
Pakkumises saavad osaleda vaid vähemalt 18-aastased Eesti kodanikud.
Mängija võib pakkumist kasutada ainult ühe korra. Pakkumises osalevad ainult prematch üksikpanused.
Boonus tuleb läbi mängida 12.07.20 kella 23:59ks. Kui boonust läbi ei mängita, eemaldatakse lisatud boonusraha ja kõik boonusrahaga saadud võidud boonuskontolt.OlyBetil on õigus kliente pakkumisest välja arvata ja muuta või tühistada kampaania igal ajal.Seda pakkumist ei saa kasutada koos mõne teise pakkumisega ning ei saa kasutada cashout võimalustega.
OlyBetil on õigus tühistada kõik boonust kuritarvitavad panused.

Kehtivad üleüldised OlyBeti spordiennustuse ning kasiino reeglid ja tingimused.

  Olybet tervitusboonus
€25 RISKIVABA PANUS + €10 FREEBET
Olybet logoTee €25 sissemakse ja saad €25 riskivaba panuse ning €10 tasuta panuse! Saadud võidud ja tagasi saadud raha on koheselt Sinu oma, ühtegi lisatingimust ei ole.
  Kasuta võimalust panustada 100% RISKIVABALT! 
   Rohkem infot siit: LINK
   Konto loomisel kasuta boonuskoodi:  SPORT25 
   €25 RISKIVABA PANUS BOONUS 1

   OLYBET SPORDIENNUSTUS ÜLEVAADE


   soundicon

   ÄRA MAGA MAHA PARIMAID PAKKUMISI!

   Spämmi ei saadeta! Uudiskirjast on võimalus loobuda igal hetkel.

   COOLBET KASIINO ÜLEVAADE

   Jäta Kommentaar

   Translate »