Arhiiv

LOO KONTO BOONUSKOODIGA “EURO21” JA DUUBELDA SISSEMAKSE + €20 EEST TASUTA PANUSED

100% KUNI €100 BOONUS + FREEBETID

100% KUNI €100 BOONUS + FREEBETID

90
Kui Sul ei ole veel Olybet’is kontot, siis saad alustada spordiennustuste tegemist 100% kuni €100 boonuse ja 2 x €10 tasuta panustega.

Boonusrahale kehtib läbimängimise nõue 10 korda (koef.1.6+). Tasuta panused kehtivad jalgpalli EM mängudele.


Vali omale sobiv Olybet’i spordiennustuse tervitusboonus.

LOO KONTO BOONUSKOODIGA “2XWIN” JA DUUBELDA EURO 2021 ESIMENE NETOVÕIT KUNI €100


100% KUNI €100 BOONUS + FREEBETID

 • Kampaania toimub ajavahemikul:
  01. juuni kuni 12. juuli 2021


 • Esmalt registreeri omale Olybet’is konto kasutades boonuskoodi  EURO21  Spordiennustuste tegemiseks peab olema vähemalt 18-aastane.
 • See järel tee oma Olybet’i kontole vähemalt €20 sissemakse.
  Maksimaalse €100 boonuse saamiseks tee vähemalt €100 suurune sissemakse.
  Boonusraha (sissemakse kuni €100 ulatuses + boonusraha) tuleb panustada spordis läbi 10 korda (koef.1.6+). Ei tohi teha panuseid, mis on suuremad kui €50.
 • Lisaks boonusele saad 2 x €10 tasuta panused!
  Tasuta panuseid saab kasutada jalgpalli EM mängudele panustamiseks (koef.1.6+).
  Tasuta panusega saadud netovõit on koheselt Sinu raha, ühtegi lisatingimust ei ole.
100% KUNI €100 BOONUS + FREEBETID liitu nüüd

Nõuded ja tingimused

100% KUNI €100 BOONUS + FREEBETID

Kes saab pakkumises osaleda?

Kõik uued vähemalt 18-aastased OlyBeti kliendid, kes kasutavad konto avamisel promokoodi EURO21.


Kuidas ja millal ma osaleda saan?

Tervituspakkumine algab 1.06.2021 kell 12:00 ja lõpeb 12.07.2021 kell 23:59. Kõik ajad on UTC+3 ajatsoonis.
Pakkumise aktiveerimiseks peab mängija sisestama konto loomise esimeses etapis promokoodi lahtrisse koodi EURO21. Pärast edukat konto loomise protsessi tuleb mängijal teha oma mängukontole esimene sissemakse (vähemalt 20€), mille järel kantakse boonusraha automaatselt mängija OlyBeti mängukontole.


Mida ma võita saan?

Ainult mängija esimesele kuni 100€ sissemaksele kehtib kampaaniapakkumises olev 100% boonus. Maksimaalne võimalik boonus on 100€. Juhul, kui sissemakse summa ületab 100€ ja on näiteks 125€, siis boonus arvutatakse järgnevalt: 100 € x 100% = 100 € boonusraha. Sissemakstud 100€ konverteeritakse boonusrahaks ja mängija boonusraha saldos on kokku: 100€ sissemakse + 100€ boonusraha = 200€ kogu boonusraha. Osa sissemaksest, mis ületab 100€ piiri ehk praeguse näite puhul 25€, konteeritakse mängija pärisraha mängukontole.

Kogu boonusraha = sissemakse (max 100€) + boonusraha.

Maksimaalne ühekordne panus kogu boonusrahaga mängides on 50€. Kui mängija panustab rohkem, kui lubatud 50€ ühe panuse kohta, siis tema boonusprogramm tühistatakse ning mängija boonusraha saldost eemaldatakse lisatud boonusraha ja kõik boonusrahaga saadud võidud.

Pärast esimese etapi edukat lõpetamist, lisatakse automaatselt 2 x 10€ tasuta spordipanust ehk FreeBetti Sinu mängukontole.

Millal ma oma preemia saan?

Boonusraha kantakse mängija OlyBeti mängukontole automaatselt peale esimese kampaania reeglite kohast sissemakset. Kogu boonusraha tuleb nõuete kohaselt läbi mängida 14 päeva jooksul alates isiksuse kinnitamisest.
FreeBetid lisatakse niipea, kui esimene kampaania etapp lõpetatud on ning nad kehtivad seejärel 7 päeva.


Muu igav, aga vajalik info

Kogu boonusrahale kehtib 10-kordne läbimängukohustus, minimaalse koefitsiendiga 1.6 kõikidel valitud vastasseisudel ja mängudel mängueelsete üksikpanuste ja mitmikpanustena.

Näide kasutamisest: kui mängija saab kogu boonusrahana 40€ ning kehtib 10-kordne läbimängukohustus, tuleb mängijal teha spordipanuseid vähemalt 400€ väärtuses. Pärast seda saab mängija soovi korral võidusumma välja võtta.
Kogu boonusraha tuleb kampaania tingimuste kohaselt läbi mängida 14 päeva jooksul alates oma isiksuse kinnitamisest. Vastasel juhul eemaldatakse boonusraha kontolt lisatud boonusraha ja kõik boonusrahaga saadud võidud.
Läbimängimise kohustuse täitmiseks ei kvalifitseeru järgmised panustamistüübid: kõik 2-way panustamistüübid ehk näiteks “Mõlemad meeskonnad skoorivad” – jah/ei panustamistüüp. Läbimängimise kohustuse täitmiseks kvalifitseeruvad aga kõik 3-way panused ehk näiteks “Matši tulemus” – 1 X 2 panustamistüüp.

Ainult esimene panus turul võetakse arvesse läbimängimisekohustuse täitmisel. Korduvad panused samal turul ei vasta kampaania tingimustele ja toovad kaasa kampaania tühistamise.

FreeBetid kehtivad 7 päeva pärast mängukontole lisamist ja neid saab kasutada ainult matšieelseteks (pre-match) üksikpanusteks, minimaalsete koefidega 1.6, ükskõik millisel jalgpalli Euroopa meistrivõistluste mängul.

Kehtivad üleüldised OlyBeti reeglid ja tingimused.

 1. OlyBet jätab omale õiguse mistahes boonuse tagasi võtta või tühistada juhul kui selgub, et mängija on tegutsenud ebaeetiliselt ja tehtud panus oli vastuolus reeglite ja tingimustega.
 2. Seda pakkumist ei saa kasutada koos mõne teise pakkumisega ning ei saa kasutada cashout võimalustega.
 3. OlyBetil on õigus teha kampaanias muudatusi või lõpetada pakkumine.
 4. Käesolevat kampaaniapakkumist saab kasutada ainult ÜKS KORD inimese/konto, perekonna, leibkonna, aadressi, seadme, e-posti, krediitkaardi numbri, IP aadressi ning ühise võrgu (mida arvutid ühiselt jagavad, näiteks ülikool, ühing, kool, rahvaraamatukogu, töökoht jne) kohta. OlyBet jätab endale õiguse sulgeda Kliendi konto ning konfiskeerida kogu raha kui leitakse tõendeid kuritarvitamisest/pettusest.
  Olybet tervitusboonus
€25 RISKIVABA PANUS + €10 FREEBET
Olybet logoTee €25 sissemakse ja saad €25 riskivaba panuse ning €10 tasuta panuse! Saadud võidud ja tagasi saadud raha on koheselt Sinu oma, ühtegi lisatingimust ei ole.
  Kasuta võimalust panustada 100% RISKIVABALT! 
   Rohkem infot siit: LINK
   Konto loomisel kasuta boonuskoodi:  SPORT25 
   €25 RISKIVABA PANUS BOONUS 1

   OLYBET SPORDIENNUSTUS ÜLEVAADE


   ÄRA MAGA MAHA PARIMAID PAKKUMISI!

   Spämmi ei saadeta! Uudiskirjast on võimalus loobuda igal hetkel.

   Jäta Kommentaar

   Translate »