Kasiino Olybet-kasiino Tasuta spinnid

OLYBET KASIINO SLOTIKATE LAHING 🗡️ – VÕIDA RISKIVABAD SPINNID

SLOTIMÄNGUDE LAHING

SLOTIKATE LAHING

91
Slotikate lahing Olybet kasiinos.

Aktiveeri Olybeti lehel kampaania ja mängi valitud slotimängu. Iga nädal on võistlustules kaks slotimängu. Tee oma panused ja võida €25 eest riskivabad spinnid!

Slotimäng, millele on kampaania lõpuks mängijate poolt tehtud kõige suurem kogusumma panuseid, kuulutatakse selle nädala võitjaks. Kui oled teinud võitnud slotimängus vähemalt €250 eest panuseid, saad nautida 50 riskivaba spinni väärtusega €0,50/spin. Võidetud spinne saad kasutada kampaania võitnud slotimängus. Kui valisid vale slotimängu, siis saad lohutuseks 5 riskivaba spinni.

09. juuli kuni 15. juuli 2024 on võistlustules slotimängud Hot Deco VS Fruits & Gold

Hot Deco Fruits & Gold
Väljalaske kuupäev Detsember 2021 August 2022
Pakkuja Amusnet Amusnet
Max RTP 96.83% 96.85%
Rullikud 3 5
Võiduliinid 27 5
Min/Maks panused 0.10 € – 1,000 € 0.50 € – 100 €
Maksimaalne väljamakse 300x 3000x
Volatiilsus Keskmine (3/5) Madal (2/5)

Hot Deco

Hot DecoHot Deco on klassikalise 3×3 paigutuse ja 27 võiduvõimalusega slotimäng. Selles mängus on maksimaalselt 3 sümbolit kombinatsioonis, välja arvatud juhul, kui kõik 9 sümbolit on samad. Panustamisvahemik on 0.10 € kuni 1,000 €. Sümbolid varieeruvad madala väärtusega puuviljadest, nagu kirsid, ploomid, arbuusid ja apelsinid, keskmise väärtusega sümbolite, nagu kuldne baar ja kell, kuni kõrge väärtusega sümbolite, nagu kuldsed tähed, hobuserauad ja õnnelikud seitsmed.

Kui kõik rullikud on täidetud puuviljadega, antakse mängijale 2x võidukordaja. Mäng sisaldab ka juhuslikult käivituvat Jackpot Cards funktsiooni, kus mängija saab võimaluse võita neli erinevat jackpot’i. Gamble funktsioon võimaldab mängijatel oma võite kahekordistada, kui nad arvavad kaardi värvi õigesti, või neljakordistada, kui nad arvavad kaardi masti õigesti.

Disainilt on Hot Deco klassikaline ja puuviljateemaline, sujuvate mängumehaanikatega. Taustaks on punane sein ja meeleolukas heliriba, mis muudab mängu kaasahaaravaks.

Fruits & Gold

Fruits & GoldFruits & Gold on 5×3 rullikute paigutusega ja 5 võiduvõimalusega slotimäng. Panustamisvahemik on 0.50 € kuni 100 €. Mängu sümbolid hõlmavad klassikalisi puuvilju nagu kirsid, sidrunid, virsikud, ploomid, arbuusid ja viinamarjad, samuti kuldseid kelli ja punaseid õnnelikke seitsmeid. Kuldne õun on mängu Wild sümbol, mis võib asendada kõiki teisi sümboleid.

Mängus on kaks Scatter sümbolit: sinine täht ja rahasümbol, mis maksavad olenemata asukohast rullikutel. Jackpot Cards funktsioon annab mängijatele võimaluse võita neli erinevat progressiivset jackpot’i. Ka antud mängus on Gamble funktsioon, mis võimaldab mängijatel oma võite kahekordistada, kui nad arvavad kaardi värvi õigesti, või neljakordistada, kui nad arvavad kaardi masti õigesti.

Fruits & Gold maksimaalne võit on 3000x, mis on tunduvalt suurem kui Hot Deco mängus. Disain on klassikaline puuviljateema kaasaegsete elementidega, pakkudes sujuvat ja kaasahaaravat mänguelamust.

Järeldus

Hot Deco ja Fruits & Gold on mõlemad klassikalised puuviljateemalised slotimängud, mis pakuvad erinevaid mänguelamusi. Hot Deco on lihtsa 3×3 paigutusega ja keskendub suurtele panustele, pakkudes suurt panustamisvahemikku ja keskmise volatiilsusega mängu. Fruits & Gold pakub suuremat 5×3 paigutust ja madalamat volatiilsust, sobides mängijatele, kes eelistavad väiksemaid panuseid. Oluline erinevus on maksimaalses võidus: Fruits & Gold pakub maksimaalset väljamakset 3000x, mis on tunduvalt suurem kui Hot Deco 300x. Mõlemad mängud pakuvad mitmeid boonusfunktsioone, sealhulgas jackpot’e ja Gamble funktsioone.

SLOTIKATE LAHING

VÕIDA OMALE RISKIVABAD SPINNID

Slotikate Lahing Las Vegas

 • Kampaania toimub ajavahemikul:
  09. juuli kuni 15. juuli 2024


 • Kui Sul ei ole veel kontot, siis esmalt registreeri omale konto.
  Konto loomine


 • Kui oled loginud sisse oma Olybeti kontole, siis vali oma konto alt “Minu kampaaniad” ja liitu soovitud kampaaniaga. Iga nädal, mil soovid osaleda, tuleb kampaaniaga liituda.
 • NB! Saad valida kahest slotimängust vaid ühe.
  Seejärel tuleb valitud slotimängus teha vähemalt €250 eest panuseid.
 • Võidab see slotimäng, kus mängijad tegid kõige rohkem panuseid. Võitja valitakse igal esmaspäeval. Kui valisid õige slotimängu ja olid seal teinud €250 eest panuseid, siis saad preemiaks 50 x €0.50 riskivabad spinnid (koguväärtus €25).
  • Riskivabad spinnid kehtivad võiduslotikas.
  • Algul teed panused oma rahaga 50 x €0.50 ja seejärel saad panustatud raha tagasi. Kõik võidud saad tavapärasel moel.
  • Tagasi saadud rahale puudub läbimängimise nõue.
 • Kui Sul ei vea ja valisid vale slotimängu, siis saad lohutuseks 5 x €0.50 riskivaba spinni.

 

Olybet Kasiino Tervitusboonus

OLYBET KASIINO ÜLEVAADE


OLYBET KASIINO KAMPAANIAD

soundicon

ÄRA MAGA MAHA PARIMAID PAKKUMISI!

Spämmi ei saadeta! Uudiskirjast on võimalus loobuda igal hetkel.

Olybet Kasiino Tervitusboonus
OPTIBET KASIINO ÜLEVAADE
Translate »