Arhiiv

OLYPICKS TASUTA OSALEMISEGA JALGPALLI VIKTORIIN ⚽ VÕIDA OMALE 20 EUR FREEBET

OLYPICKS TASUTA OSALEMISEGA JALGPALLI VIKTORIIN

OLYPICKS TASUTA OSALEMISEGA VIKTORIIN ⚽

96
Olypicks tasuta osalemisega jalka viktoriin!

Hei, spordisõber! Kas soovid oma spordiennustuse oskused proovile panna ja võita auhindu ilma rahalist riski võtmata? OlyBet lehel ootab sind tasuta osalemisega OlyPicks jalgpalli viktoriin, kus on võimalus õigete vastuste abil saada omale 20 euro suurune tasuta panus!

🌟 Kasuta võimalust, sest osalemine on 100% TASUTA! Deposiiti teha ei ole vaja. Lihtsalt logi sisse oma OlyBet kontole (vajaduse loo konto) ja vasta etteantud Olypicks küsimustele. Igas Olypicks tasuta ennustusmängus saad osaleda üks kord, seega tasub teha oma valikud targalt.

🏅 Võimalus on võita pärisraha! Kui saad 6 õiget vastust, võidad 20 euro väärtuses FreeBeti. 5 õiget vastust annab 5 euro väärtuses FreeBeti. FreeBet on Olybet spordiennustuse tasuta panus, mille netovõidud on pärisraha, läbimängimise nõue puudub.


Premier League’i Lahing: Manchester United vs Liverpool – 07. aprill 2024

Jalgpallur - OLYPICKS TASUTA OSALEMISEGA JALGPALLI VIKTORIINPremier League mäng Manchester United ja Liverpool vahel, mis toimub 7. aprillil 2024 Old Traffordil, tõotab pakkuda põnevat jalgpalli.

Viimastes omavahelistes mängudes on olnud mõlemal meeskonnal võite ja kaotusi, mis näitab, et nende vahelised mängud on tihti ettearvamatud ja pingelised. Mõlema meeskonna hiljutine vorm ja liigatabeli positsioon võivad samuti anda vihjeid mängu potentsiaalsele kulgemisele, kuigi jalgpallis võib alati olla üllatusi. Kihlveokontorid pakuvad võitu Liverpoolile, kes näib, et on antud kohtumise üsnagi suur favoriit.

Manchester Unitedi Ajalugu

Manchester United, tuntud ka kui “Punased Kuradid”, on üks maailma kuulsamaid jalgpalliklubisid. Klubi asutati 1878. aastal nimega Newton Heath LYR Football Club ja muutis nime Manchester Unitediks 1902. aastal. United on oma ajaloo jooksul kogunud muljetavaldava trofeede kollektsiooni, sealhulgas võitnud rohkem kui 20 Inglismaa meistritiitlit, mitmeid FA karikaid ja UEFA Meistrite Liiga tiitleid. Klubi kodustaadioniks on Old Trafford, mis on tuntud kui “Unistuste Teater” ja mahutab üle 74,000 pealtvaataja.

Manchester Unitedi kuldajastuks peetakse aega, mil Sir Alex Ferguson oli meeskonna peatreener (1986–2013), tuues klubile arvukalt tiitleid nii kodumaal kui ka rahvusvahelisel areenil. Klubi on tuntud oma noorte talentide arendamise poolest, millest on välja kasvanud mitmeid maailmaklassi mängijaid.

Liverpooli Ajalugu

Liverpool Football Club, asutatud 1892. aastal, on samuti üks Inglise ja maailma jalgpalli suurkujusid. Klubi kodustaadioniks on Anfield, mille atmosfäär ja eriti kuulus “You’ll Never Walk Alone” laul on jalgpallimaailmas legendaarne. Liverpool on võitnud mitmeid Inglismaa meistritiitleid ja on samuti edukas olnud Euroopa tasandil, võites mitmeid kordi UEFA Meistrite Liiga (varem Euroopa Karikas).

Liverpooli ajalugu on täis dramaatilisi hetki ja märkimisväärseid saavutusi, sealhulgas imeline comeback 2005. aasta Meistrite Liiga finaalis, mis on tuntud kui “Miracle of Istanbul“. Klubi on tuntud oma tugeva kogukonnatunde ja lojaalsete fännide poolest üle kogu maailma.

Mõlemad klubid, Manchester United ja Liverpool, on pikaaegsed rivaalid, kelle vastasseisud on Inglise jalgpalli ühed oodatuimad mängud, tuntud kui “North West Derby“. Nende kohtumised on alati täis kirge ja emotsioone nii väljakul kui ka väljaspool seda, peegeldades kahe linna jalgpallikultuuri sügavust ja ajalugu.

Mõlema meeskonna fännid ootavad kindlasti, et nende võtmemängijad astuksid üles ja näitaksid parimat mängu just sellel olulisel hetkel. 🏆⚽


OLYPICKS TASUTA ⚽ VIKTORIIN

OLYPICKS TASUTA KAMPAANIA

 • Küsimustele on võimalus vastata Olybeti lehel kuni Manchester United vs Liverpool mängu alguseni:
  07. aprill 2024, kell 17:29:59
 • Kui Sul ei ole veel Olybet’is kontot, siis esmalt loo omale konto.
  Konto loomine


 • Vasta Olybeti lehel Olypicks tasuta osalemisega viktoriini küsimustele Manchester United vs Liverpool mängu kohta.
  OLYBET / FREE-TO-PLAY MÄNGUD / Vali soovitud OlyPicks mäng

  • Võidetud tasuta panus kantakse sinu OlyBeti kontole 7 päeva jooksul.
  • Tasuta panus kehtib vabalt valitud spordile koefitsiendiga 1.50 või kõrgem.
  • Tasuta panusega saadud netovõit on pärisraha, läbimängimise nõue puudub.

Olypicks Küsimused ja Vastused

Allpool on küsimused ja vastuste variandid, mis ootavad sind Olybeti lehel Olypicks mängus. Oleme pakkunud välja omapoolsed ennustused, kuid rõhutame, et tegelikud mängusündmused võivad kulgeda hoopis teisiti.

1. Kas Liverpool võidab mängu?1.OLYPICKS TASUTA OSALEMISEGA JALGPALLI VIKTORIIN

 • Jah
 • Ei

Selgitus: Arvestades mõlema meeskonna viimase aja esitusi ja nende omavahelist ajaloolist võrdlust, võib mäng olla väga tasavägine. Liverpool on tugev meeskond, kuid Manchester United mängib kodus Old Traffordil, mis võib anda neile vajaliku eelise viigi või võidu saavutamiseks. Siinkohal on oluline märkida, et kihlveokontorid pakuvad võitu just Liverpoolile.


2. Kas mõlemad tiimid löövad värava?

 • Jah
 • Ei

Selgitus: Manchester Unitedi ja Liverpooli mängud on sageli olnud skooririkkad, kus mõlemad meeskonnad on suutnud väravaid lüüa. Arvestades mõlema ründejoone tugevust, on tõenäoline, et mõlemad meeskonnad leiavad tee vastase väravavõrku.


3. Kumb tiim lööb enim nurgalööke?

 • Manchester United
 • Liverpool
 • Viik

Selgitus: Liverpooli mängustiil on sageli viinud rohkemate nurgalöökide tekkimiseni, kuna nad kasutavad ääri aktiivselt ja nende ründemäng on suunatud palli ettesöötudele karistusalasse. See strateegia võib viia suurema arvu nurgalöökideni võrreldes Manchester Unitediga.


4. Kumb tiim teenib enim kaardipunkte (kollane kaart=1 punkt, punane kaart=2 punkti)?

 • Manchester United
 • Liverpool
 • Viik

Selgitus: Liverpooli mängijad võivad sattuda suurema surve alla, eriti kui nad mängivad võõrsil. See võib viia rohkemate vigadeni ja seeläbi ka suurema arvu kaartideni. Samas võib mängu intensiivsus ja rivaliteet mõjutada mõlemat meeskonda, kuid prognoosi kohaselt võib Liverpool selles osas veidi ees olla.


5. Kas Mohamed Salah teeb vähemalt 2 lööki raami?

 • Jah
 • Ei

Selgitus: Mohamed Salah on üks maailma parimaid ründajaid ja tuntud oma võime poolest teha ohtlikke lööke värava poole. Tema oskus leida värava raami tõenäoliselt viib vähemalt kahe löögini raamile mängu jooksul.


6. Kas Andre Onana teeb vähemalt 4 tõrjet?

 • Jah
 • Ei

Selgitus: Arvestades Liverpooli rünnakute tugevust ja Onana oskust väravas, on tõenäoline, et ta teeb mängu jooksul mitmeid tõrjeid. Liverpooli surve ja löökide arvu põhjal võib oodata, et Onana teeb vähemalt 4 tõrjet.


Pane oma spordialaseid teadmised proovile ja osale jalgpalli OlyPicks tasuta viktoriinil! 🌟

OLYPICKS TASUTA "MÄNGIMA" nupp  

Olybet tervitusboonus
€25 RISKIVABA PANUS + €10 FREEBET
Olybet logoTee €25 sissemakse ja saad €25 riskivaba panuse ning €10 tasuta panuse! Saadud võidud ja tagasi saadud raha on koheselt Sinu oma, ühtegi lisatingimust ei ole.
  Kasuta võimalust panustada 100% RISKIVABALT! 
   Rohkem infot siit: LINK
   Konto loomisel kasuta boonuskoodi:  SPORT25 
   €25 RISKIVABA PANUS BOONUS 1

   OLYBET SPORDIENNUSTUS ÜLEVAADE


   soundicon

   ÄRA MAGA MAHA PARIMAID PAKKUMISI!

   Spämmi ei saadeta! Uudiskirjast on võimalus loobuda igal hetkel.

   TONYBET KASIINO ÜLEVAADE
   Translate »