Arhiiv

PANUSTA SELLE NÄDALA NBA ERIMATŠILE JA SAAD JÄRGMISEL PÄEVAL TASUTA PANUSE

ERIMATŠ - LAKERS VS PELICANS

ERIMATŠ – VÕTA TASUTA PANUS

90
Panusta selle nädala NBA erimängule ja saad järgmisel päeval tasuta panuse summas, mis võrdub sinu punktide arvuga / tasuta panuse maksumusega.  Näiteks 10 punkti = €1 tasuta panus ja kui mängus kogutakse 200 punkti, saad €20 tasuta panuse.

Selle nädala erimängu punktide arv määrab sinu tasuta panuse preemia väärtuse!

Tasuta panusega saadud netovõit on koheselt Sinu raha, ühtegi lisatingimust ei ole.


ERIMATŠ - VÕTA TASUTA PANUS KAMPAANIAD

ERIMATŠ – VÕTA TASUTA PANUS

 • Antud Olybet’i pakkumine on kättesaadav ainult väljavalitud klientidele.
  Logi sisse oma Olybet’i kontole ja vaata, kas näed pakkumist “minu kampaaniad” lehel.
 • Kui näed pakkumist, siis on Sul võimalus kampaaniaga liituda.
 • Tee kvalifitseeruv panus ja järgmisel päeval saad tasuta panuse summas, mis võrdub sinu punktide arvuga / tasuta panuse maksumusega.
  • Kvalifitseeruvad mängueelsed panused koefiga 1,8+ vabalt valitud turul (välja arvatud kõik punktide totalid).
  • Kvalifitseeruvad panused tuleb teha aktiveeritud kampaanias määratud NBA nädala erimängule.

ERIMATŠ - VÕTA TASUTA PANUS boonused
Nõuded ja tingimused

ERIMATŠ – VÕTA TASUTA PANUS

Kes saab osaleda?

 • Pakkumine on kättesaadav ainult väljavalitud klientidele. Pakkumise leiad aktiivsete kampaaniate lehelt, valides “minu kampaaniad”.
 • Mängijad, kes teevad sellele matšile oma esimese panuse OlyBetis, ei saa kampaanias osaleda, kui nad on juba uue mängija kampaaniaga liitunud.

Millal ja kuidas ma kvalifitseeruda saan?

 • Vaadake oma Aktiivseid kampaaniad, et veenduda kampaania saadavuses. Kõigepealt registreeru pakkumisele lehel „Minu kampaaniad“.
 • Seejärel järgi juhiseid, mis sisaldavad minimaalset panuse suurust. Kvalifitseeruvad ainult pre-match panused, mille koefitsient on suurem kui 1,8 mis tahes turul (välja arvatud kõik punktide totalid). Tasuta panuseid antakse välja lõpule viidud tulemuste korral (ainult võit / kaotus). Tagastatud või cash-out panused ei kvalifitseeru pakkumises.
 • Freebetid kehtivad 5 päeva. Kvalifitseeruvad panused tuleb teha aktiveeritud kampaanias määratud NBA nädala erimängule.

Mida ma võita saan?

 • Enne pakkumisega liitumist leiad lehelt “Minu kampaaniad” oma ainulaadse pakkumise, mis sisaldab punktide arvu = 1 Freebet, samuti minimaalset kvalifitseeruva panuse suurust. Näiteks 10 punkti = 1€ freebet, kui mängus kogutakse 200 punkti, antakse 20€ freebet.
 • Tasuta panuseid jagatakse ainult 1€ intervalliga ja punktide koguarv ümardatakse allapoole lähima 10-ni. (Kui visatakse 104 punkti, võrdub tasu 100 punktiga).

Millal ma oma auhinna saan?

 • Lisame tasuta panuse järgmisel tööpäeval, mis on võrdne lehel Minu kampaaniad näidatud vahetuskursiga, lähtudes antud matši kogutud punktidest. Lisaaeg ei lähe selle pakkumise alla.

Muu igav, aga vajalik info

 • Loe Olybet’i lehelt kuidas teha panuseid “tasuta panustega”
 • Lisaks kehtivad üldised OlyBeti reeglid ja tingimused OlyBetil on õigus kliente pakkumisest välja arvata.
 • Seda pakkumist ei saa kasutada koos mõne teise pakkumisega.
 • OlyBetil on õigus pakkumist igal ajal muuta ja/või tühistada.
 • Pakkumine kehtib kõigile vähemalt 18 aastastele Eesti kodanikele, v.a. OlyBeti töötajatele, nende lähisugulastele ja OlyBeti koostööpartneritele, kes on antud kampaaniaga seotud. Samuti ei saa kampaanias osaleda “NBA partnerite esindajad ja töötajad” sh. NBA (National Basketball Association) edaspidi NBA töötajad, NBA Media Ventures LLC esindajad, NBA Properties Inc esindajad, tütarettevõtete esindajad, kaasturundajad ja reklaamiagentuuride esindajad. Kõikidel “NBA partnerite esindajatel ja töötajatel” puudub igasugune vastutus ühegi kampaanias osaleva mängija ees erinevatel asjaoludel, mis peaksid tekkima võidetud auhinna kasutamisel. Kampaanias osalemisega ja auhindade vastuvõtmisega kinnitab osaleja, et NBA kasutab mõistlikkuse printsiibi alusel võitja pilti, perekonnanime ja vanust ilma täiendava nõusoleku küsimiseta ja ilma täiendava kompensatsioonita järgmiste NBA puudutavate kampaaniate promotsioonis. NBA logo ja NBA meeskondade logod on kaitstud kaubamärgid mille õigused kuuluvad vaid NBA Properties Inc ja NBA klubidele. Neid ei tohi kasutada ilma eelneva kirjaliku kokkuleppeta NBA Properties Inc -ga. Kõik õigused kaitstud.
 • Tähelepanu! Tegemist on hasartmängu reklaamiga. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks.
  Olybet tervitusboonus
€25 RISKIVABA PANUS + €10 FREEBET
Olybet logoTee €25 sissemakse ja saad €25 riskivaba panuse ning €10 tasuta panuse! Saadud võidud ja tagasi saadud raha on koheselt Sinu oma, ühtegi lisatingimust ei ole.
  Kasuta võimalust panustada 100% RISKIVABALT! 
   Rohkem infot siit: LINK
   Konto loomisel kasuta boonuskoodi:  SPORT25 
   €25 RISKIVABA PANUS BOONUS 1

   OLYBET SPORDIENNUSTUS ÜLEVAADE


   ÄRA MAGA MAHA PARIMAID PAKKUMISI!

   Spämmi ei saadeta! Uudiskirjast on võimalus loobuda igal hetkel.

   Jäta Kommentaar

   Translate »