Arhiiv

VÕTA OMALE SPORDIENNUSTUSE TERVITUSBOONUS 100% KUNI €100 BOONUS

Tervitusboonus

100% KUNI €100 BOONUS

100% KUNI €100 BOONUS Olybet Logo

91
Sul ei ole veel Olybet’is kontot?
Nüüd on parim aeg alustada Olybet’is spordiennustuste tegemisega, sest Sul on võimalus haarata omale fantastiline tervitusboonus 100% kuni €100!

Tervitusboonuse läbimängimise nõue on üsna soodne, 10 korda.


100% KUNI €100 BOONUS

 • Kampaania kestab kuni 31. detsember 2021
 • Osaleda saavad vaid uued liitujad, kellel ei ole veel Olybet’is kontot.

 • Esmalt registreeri omale Olybet’is konto.
  • NB! Konto tegemisel kasuta boonuskoodi  SPORT 

100% KUNI €100 BOONUS Ava Konto Siin

 • Seejärel tee oma Olybet’i kontole sissemakse ning boonusraha kantakse automaatselt Sinu Olybet’i kontole.
  Maksimaalse €100 boonuse saamiseks tee sissemakse €100.

  • Läbimängimise nõue: Tehtud sissemakse (kuni €100 ulatuses) ning saadud boonus tuleb panustada läbi spordiennustuses 10 korda (min.koef.1.6).
   Nõuete täitmiseks on aega 14 päeva.100% KUNI €100 BOONUS alusta siit
Nõuded ja tingimused

Kes saab osaleda?

Kõik uued vähemalt 18 aastased Eesti kodanikud, kes loovad omale OlyBeti konto ja on kasutanud registreerumise esimeses etapis promokoodi SPORT.


Millal ja kuidas ma kvalifitseeruda saan?

Tervituspakkumine algab 06.08.19 kell 12:00 ja lõpeb 31.12.2021 kell 23:59. Kõik ajad on CET+1 ajatsoonis.

Pakkumise aktiveerimiseks peab mängija sisestama konto loomise esimeses etapis promokoodi lahtrisse koodi SPORT.

Peale edukat konto loomise protsessi tuleb mängijal teha oma mängukontole esimene sissemakse, peale mida kantakse boonusraha automaatselt mängija OlyBeti mängukontole.


Mida ma võita saan?

Ainult mängija esimesele kuni 100€ sissemaksele kehtib kampaaniapakkumises olev 100% boonus. Maksimaalne võimalik boonus on 100€. Juhul, kui sissemakse summa ületab 100€ ja on näiteks 125€, siis boonus arvutatakse järgnevalt: 100 € x 100% = 100 € boonusraha. Sissemakstud 100€ konverteeritakse boonusrahaks ja mängija boonusraha saldos on kokku: 100€ sissemakse + 100€ boonusraha = 200€ kogu boonusraha. Osa sissemaksest, mis ületab 100€ piiri ehk praeguse näite puhul 25€, konteeritakse mängija pärisraha mängukontole.

Kogu boonusraha = sissemakse (max 100€) + boonusraha.

Maksimaalne ühekordne panus kogu boonusrahaga mängides on 50€. Kui mängija panustab rohkem, kui lubatud 50€ ühe panuse kohta, siis tema boonusprogramm tühistatakse ning mängija boonusraha saldost eemaldatakse lisatud boonusraha ja kõik boonusrahaga saadud võidud.


Millal ma oma boonuse saan?

Boonusraha kantakse mängija OlyBeti mängukontole automaatselt peale esimese kampaania reeglite kohast sissemakset. Kogu boonusraha tuleb nõuete kohaselt läbi mängida 14 päeva jooksul alates isiksuse kinnitamisest.


Muu igav, aga vajalik info

Kogu boonusrahale kehtib 10-kordne läbimängukohustus, minimaalse koefitsiendiga 1.6 kõikidel valitud vastasseisudel ja mängudel mängueelsete üksikpanuste ja mitmikpanustena.

Näide kasutamisest: kui mängija saab kogu boonusrahana 20€ ning kehtib 10-kordne läbimängukohustus, tuleb mängijal teha spordipanuseid vähemalt 200€ väärtuses. Peale mida saab mängija soovi korral võidusumma välja võtta.

Kogu boonusraha tuleb kampaania tingimuste kohaselt läbi mängida 14 päeva jooksul alates oma isiksuse kinnitamisest. Vastasel juhul eemaldatakse boonusraha kontolt lisatud boonusraha ja kõik boonusrahaga saadud võidud.

Läbimängimise kohustuse täitmiseks ei kvalifitseeru järgmised panustamistüübid: kõik 2-way panustamistüübid ehk näiteks “Mõlemad meeskonnad skoorivad” – jah/ei panustamistüüp. Läbimängimise kohustuse täitmiseks kvalifitseeruvad aga kõik 3-way panused ehk näiteks “Matši tulemus” – 1 X 2 panustamistüüp.

Ainult esimene panus turul võetakse arvesse läbimängimisekohustuse täitmisel. Korduvad panused samal turul ei vasta kampaania tingimustele ja toovad kaasa kampaania tühistamise.

OlyBetil on õigus kliente pakkumisest välja arvata ja muuta või tühistada kampaania igal ajal.

Seda pakkumist ei saa kasutada koos mõne teise pakkumisega ning ei saa kasutada cashout võimalustega.

OlyBetil on õigus tühistada kõik boonust kuritarvitavad panused.

OlyBetil on õigus teha kampaanias muudatusi või lõpetada pakkumine.

Käesolevat kampaaniapakkumist saab kasutada ainult ÜKS KORD inimese/konto, perekonna, leibkonna, aadressi, seadme, e-posti, krediitkaardi numbri, IP aadressi ning ühise võrgu (mida arvutid ühiselt jagavad, näiteks ülikool, ühing, kool, rahvaraamatukogu, töökoht jne) kohta. OlyBet jätab endale õiguse sulgeda Kliendi konto ning konfiskeerida kogu raha kui leitakse tõendeid kuritarvitamisest/pettusest.

E-rahakotiga (nt. Paysera ja Skrill) tehtud sissemaksed ei kvalifitseeru antud uuele kliendile mõeldud spordi tervituspakkumise aktiveerimiseks.

Kehtivad üleüldised OlyBeti reeglid ja tingimused.

Kui reeglite sisu osas ilmneb erinevatesse keeltesse tõlkimise tulemusena ebaselgust või vääriti mõistmist, siis lähtutakse reeglite inglisekeelsest versioonist.

Tähelepanu! Tegemist on hasartmängu reklaamiga. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks. Tutvuge reeglitega ja käituge vastutustundlikult!

  Olybet tervitusboonus
€25 RISKIVABA PANUS + €10 FREEBET
Olybet logoTee €25 sissemakse ja saad €25 riskivaba panuse ning €10 tasuta panuse! Saadud võidud ja tagasi saadud raha on koheselt Sinu oma, ühtegi lisatingimust ei ole.
  Kasuta võimalust panustada 100% RISKIVABALT! 
   Rohkem infot siit: LINK
   Konto loomisel kasuta boonuskoodi:  SPORT25 
   €25 RISKIVABA PANUS BOONUS 1

   OLYBET SPORDIENNUSTUS ÜLEVAADE


   soundicon

   ÄRA MAGA MAHA PARIMAID PAKKUMISI!

   Spämmi ei saadeta! Uudiskirjast on võimalus loobuda igal hetkel.

   Chanz Kasiino Ülevaade

   Jäta Kommentaar

   Translate »