Arhiiv

UUTELE SPORDIENNUSTAJATELE 100% KUNI €100 + €10 TASUTA LIVE PANUS + TASUTA “LIGHTS” SPINNID €100 TERVITUSBOONUS

Premier Tervitusboonus

€100 TERVITUSBOONUS + TASUTA PANUS + TASUTA SPINNID

91
€10 tasuta live-panuse saad koheselt peale konto loomist. Tasuta live-panust saab kasutada Premier Liiga mängudele panuse tegemiseks (koef.1.6+). Tasuta panusega saadud netovõit on koheselt Sinu raha, ühtegi lisatingimust ei ole!

Esimese sissemaksega saad 100% kuni €100 spordiboonuse!

Boonusraha tuleb panustada läbi 10 korda (koef.1.6+).


prem20

€100 TERVITUSBOONUS + TASUTA PANUS + TASUTA SPINNID

 • Kampaania toimub ajavahemikul:
  17. juuni kuni 31. juuli 2020
  Osaleda saavad vaid uued liitujad.


 • Esmalt tuleb Olybet’i konto loomisel kasutada boonuskoodi  PREM20 
 • Saad omale tasuta €10 live-panuse Premier Liiga mängudele (11.06-11.07.2020) panustamiseks (koef.1.6+).
  Netovõit on koheselt Sinu raha, ühtegi lisatingimust ei ole!
 • Sinu esimesele kuni €100 sissemaksele lisatakse boonus kuni €100.
  • Boonusraha (sissemakse + saadud boonus) tuleb panustada Olybet’i spordiennustuses läbi 10 korda (koef.1.6+).
   Aega selleks on 14 päeva.
  • E-rahakotiga (Paysera, Skrill) tehtud sissemakse tervitusboonust ei anna.

Lisaks ootab kõiki uusi kliente 20 tasuta keerutust online kasiinomängus Lights! Tasuta keerutusi saavad mängida vaid üle 21-aastased Eesti kodanikud.button-alusta-siit-boonused-1

Nõuded ja tingimused

100% BOONUS KUNI €100 TERVITUSBOONUS


Kes saab osaleda?

Kõik uued vähemalt 18 aastased Eesti kodanikud, kes loovad omale OlyBeti konto ja on kasutanud registreerumise esimeses etapis promokoodi PREM20.


Millal ja kuidas ma kvalifitseeruda saan?

Tervituspakkumine algab 17.06 kell 00:00 ja lõpeb 31.07 kell 23:59.
Pakkumise aktiveerimiseks peab mängija sisestama konto loomise esimeses etapis promokoodi lahtrisse koodi PREM20.
Peale edukat konto loomise protsessi aktiveerub koheselt mängijale tasuta 10€ live-panus.
Saamaks spordi tervitusboonust tuleb mängijal teha oma mängukontole esimene sissemakse, peale mida kantakse boonusraha automaatselt mängija OlyBeti mängukontole.


Mida ma võita saan?

Tasuta live-panus on väärtuses 10€, seda saab kasutada vaid Premier Liiga mängude reaalajas panustamisele. Tasuta panusele kehtib ühekordne läbimängimise kohustus.
Tasuta live-panuse võiduka ennustuse puhul saab mängija enda kontole netovõidu pärisrahas. Näide: Võiduka 10€ live-panuse korral koefitsiendiga 1.6 on arvutuskäik järgmine. 10€ x 1.6 = 16€ (brutovõit). Netovõit arvutatakse järgnevalt: 16€ (brutovõit) – 10€ (esialgne panus) = 6€ (netovõit), mis kantakse mängija pärisraha kontole automaatselt peale sündmuse realiseerumist.
Ainult mängija esimesele kuni 100€ sissemaksele kehtib kampaaniapakkumises olev 100% tervitusboonus. Maksimaalne võimalik boonus on 100€. Juhul, kui sissemakse summa ületab 100€ ja on näiteks 125€, siis boonus arvutatakse järgnevalt: 100 € x 100% = 100 € boonusraha. Sissemakstud 100€ konverteeritakse boonusrahaks ja mängija boonusraha saldos on kokku: 100€ sissemakse + 100€ boonusraha = 200€ kogu boonusraha. Osa sissemaksest, mis ületab 100€ piiri ehk praeguse näite puhul 25€, konteeritakse mängija pärisraha mängukontole.

Kogu boonusraha = sissemakse (max 100€) + boonusraha.

Maksimaalne ühekordne panus kogu boonusrahaga mängides on 50€. Kui mängija panustab rohkem, kui lubatud 50€ ühe panuse kohta, siis tema boonusprogramm tühistatakse ning mängija boonusraha saldost eemaldatakse lisatud boonusraha ja kõik boonusrahaga saadud võidud.

Lisaks ootab kõiki uusi kliente 20 tasuta keerutust online kasiinomängus Lights. Tasuta keerutusi saavad mängida vaid üle 21-aastased Eesti kodanikud.


Millal ma oma boonuse saan?

Tasuta live-panus lisatakse uue mängija OlyBeti kontole kohe peake edukat konto loomist ja vaid juhul kui mängija kasutas registreerimise esimeses sammus promokoodi PREM20.
Esimesest sissemaksega kaasnev tervitusboonuse kantakse mängija OlyBeti mängukontole automaatselt peale esimese kampaania reeglite kohast sissemakset.
Kogu boonusraha tuleb nõuete kohaselt läbi mängida 14 päeva jooksul alates isiksuse kinnitamisest. Kui mänguraha läbi ei mängita, eemaldatakse boonusraha kontolt lisatud boonusraha ja kõik boonusrahaga saadud võidud.


Muu igav, aga vajalik info:

Tasuta live-panusele kehtib ühekordne läbimängimise kohustus järgnevate reeglitega:

 • üksik live-panus, miinimum koef 1.6, vaid Premier Liiga mängudele perioodil 11.06-11.07.2020
 • Kogu tervitusboonuse boonusrahale kehtib 10-kordne läbimängukohustus, minimaalse koefitsiendiga 1.6 kõikides spordialades mängueelsete üksikpanuste ja mitmikpanustena.

Näide kasutamisest: kui mängija saab kogu boonusrahana 20€ ning kehtib 10-kordne läbimängukohustus, tuleb mängijal teha spordipanuseid vähemalt 200€ väärtuses. Peale mida saab mängija soovi korral võidusumma välja võtta.

Kogu boonusraha tuleb nõuete kohaselt läbi mängida 14 päeva jooksul alates isiksuse kinnitamisest. Kui mänguraha läbi ei mängita, eemaldatakse boonusraha kontolt lisatud boonusraha ja kõik boonusrahaga saadud võidud.
OlyBetil on õigus kliente pakkumisest välja arvata ja muuta või tühistada kampaania igal ajal.
Seda pakkumist ei saa kasutada koos mõne teise pakkumisega ning ei saa kasutada cashout võimalustega.
OlyBetil on õigus tühistada kõik boonust kuritarvitavad panused.
OlyBetil on õigus teha kampaanias muudatusi või lõpetada pakkumine.

Käesolevat kampaaniapakkumist saab kasutada ainult ÜKS KORD inimese/konto, perekonna, leibkonna, aadressi, seadme, e-posti, krediitkaardi numbri, IP aadressi ning ühise võrgu (mida arvutid ühiselt jagavad, näiteks ülikool, ühing, kool, rahvaraamatukogu, töökoht jne) kohta. OlyBet jätab endale õiguse sulgeda Kliendi konto ning konfiskeerida kogu raha kui leitakse tõendeid kuritarvitamisest/pettusest.
E-rahakotiga (nt. Paysera ja Skrill) tehtud sissemaksed ei kvalifitseeru antud uuele kliendile mõeldud spordi tervituspakkumise aktiveerimiseks.
Kehtivad üleüldised OlyBeti reeglid ja tingimused.

Kui reeglite sisu osas ilmneb erinevatesse keeltesse tõlkimise tulemusena ebaselgust või vääriti mõistmist, siis lähtutakse reeglite inglisekeelsest versioonist.
Tähelepanu! Tegemist on hasartmängu reklaamiga. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks. Tutvuge reeglitega ja käituge vastutustundlikult!

  Olybet tervitusboonus
€25 RISKIVABA PANUS + €10 FREEBET
Olybet logoTee €25 sissemakse ja saad €25 riskivaba panuse ning €10 tasuta panuse! Saadud võidud ja tagasi saadud raha on koheselt Sinu oma, ühtegi lisatingimust ei ole.
  Kasuta võimalust panustada 100% RISKIVABALT! 
   Rohkem infot siit: LINK
   Konto loomisel kasuta boonuskoodi:  SPORT25 
   €25 RISKIVABA PANUS BOONUS 1

   OLYBET SPORDIENNUSTUS ÜLEVAADE


   soundicon

   ÄRA MAGA MAHA PARIMAID PAKKUMISI!

   Spämmi ei saadeta! Uudiskirjast on võimalus loobuda igal hetkel.

   Olybet Kasiino tervitusboonus

   Jäta Kommentaar

   Translate »