Arhiiv

VÕIDA VIP REIS LEETU ŽALGIRIS VS BASKONIA MÄNGU VAATAMA 🏀

VIP Reis Leetu

VIP REIS LEETU: ŽALGIRIS VS BASKONIA

86
VIP Reis Leetu! 🏀

Panusta Euroliiga mängudele Olybeti spordiennustuses ja võida VIP reis Leetu, et jälgida Zalgiris Kaunas vs Baskonia Vitoria-Gasteiz mängu otse sündmuspaigas.

VIP REIS LEETU korvpallŽalgiris Kaunas kohtub Baskoniaga Euroliiga mängus, mis toimub 21. märtsil 2024 kell 18:00 UTC Žalgirio Arenal, Kaunases, Leedus (Eesti aeg +2h). See mäng on oluline mõlemale meeskonnale, kuna nad püüavad parandada oma positsiooni turniiritabelis.

Žalgiris Kaunas, olles kodumeeskond, loodab kasutada ära koduväljaku eelist, et saavutada võit. See mäng on hea võimalus korvpallihuvilistele näha kvaliteetset Euroopa klubikorvpalli ja jälgida, kuidas mõlemad meeskonnad oma strateegiaid rakendavad.

Tähtis on ka märkida, et mängu toimumiskoht, Žalgirio Arena, on tuntud oma suurepärase atmosfääri poolest, mis kindlasti lisab sellele kohtumisele lisapõnevust. See on võimalus fännidele kogeda tipptasemel korvpalli ning näha, kas Žalgiris suudab oma koduväljakul Baskonia vastu võidu võtta.

VIP REIS LEETU - Korvpallur palligaAlates aastast 2000 on Žalgiris Kaunas ja Baskonia Vitoria-Gasteiz omavahelises konkurentsis mänginud kokku 29 mängu, millest Žalgiris on võitnud 13 ja Baskonia 16. See näitab, et mõlemad meeskonnad on olnud üksteisele tugevateks vastasteks, kuid Baskonia on veidi peale jäänud.

Vaadeldes viimaseid kohtumisi, näeme, et mängud on olnud võrdlemisi tasavägised, kusjuures võidud on jagunenud mõlemale poole. Näiteks 2023. aasta oktoobris võitis Baskonia suurelt 99-82, samas kui 2023. aasta veebruaris jäi peale Žalgiris tulemusega 79-75. See näitab, et kuigi mõlemad meeskonnad on võimelised üksteist võitma, võib iga mängu tulemus sõltuda meeskonna hetkeseisust, strateegiast ja mängijate sooritusest.

Kuigi Baskonia on olnud kerge ülekaaluga, näitab nende tihe konkurents, et mõlemal meeskonnal on võrdne võimalus võita.

VIP Reis LeetuŽalgiris Kaunas on Leedu korvpalliklubi, mis asutati 1944. aastal Kaunases. Klubi on üks tuntumaid ja edukamaid korvpallimeeskondi Leedus ning kogu Euroopas, olles võitnud mitmeid Leedu meistrivõistlusi ja Balti liiga tiitleid. Žalgiris on tuntud oma rikka ajaloo, tugeva fännibaasi ja märkimisväärse panuse eest Leedu korvpalli arengusse. 1999. aastal saavutas meeskond oma seni suurima saavutuse, võites Euroliiga meistritiitli.

Baskonia Vitoria-Gasteiz, ametlikult tuntud kui Saski Baskonia, on Hispaania korvpalliklubi, mis asutati 1959. aastal Vitoria-Gasteizis. Klubi on üks ACB liiga silmapaistvamaid meeskondi, olles võitnud mitu Hispaania meistritiitlit ja karikavõistlust. Baskonia on tuntud oma konkurentsivõime poolest Euroliigas, kus nad on jõudnud mitmel korral Final Four’i, kuid Euroliiga meistritiitlit veel võitnud ei ole. Klubi on tuntud ka oma suurepärase noortesüsteemi poolest, mis on andnud korvpallimaailmale mitmeid tippmängijaid.

Mõlemad klubid on oma riikides korvpalli arengu eestvedajad ja on tuntud oma kirgliku fännibaasi poolest.

VÕIDA VIP REIS LEETU KORVPALLI VAATAMA

VIP REIS LEETU KORVPALLUR

 • Kampaania kestab kuni 10. märts 2024.
  • Kontrolli oma Olybeti konto lehel “Minu kampaaniad” alt personaalse pakkumise “Võida reis Zalgiris vs Baskonia mängule” olemasolu.
 • Kui Sul ei ole veel kontot, siis esmalt registreeri omale konto.
  Konto loomine


 • Liitu Olybeti lehel “Võida reis Zalgiris vs Baskonia mängule” kampaaniaga.
 • Loosimisel osalemiseks tee 10 € suurune matšieelne või live panus vabalt valitud Euroliiga korvpallimängule.
  • Arvesse läheb panus koefitsiendiga 1.6 või kõrgem.
  • Võib teha nii üksik- kui mitmikpanuse. Mitmikpanuse korral peab olema iga sündmus sedelil Euroliiga mängudele.
  • Mida rohkem panuseid teed, seda suurem on tõenäosus loosimisel võita.
 • Loosimine toimub esmaspäeval, 11. märtsil.

 

Olybet tervitusboonus
€25 RISKIVABA PANUS + €10 FREEBET
Olybet logoTee €25 sissemakse ja saad €25 riskivaba panuse ning €10 tasuta panuse! Saadud võidud ja tagasi saadud raha on koheselt Sinu oma, ühtegi lisatingimust ei ole.
  Kasuta võimalust panustada 100% RISKIVABALT! 
   Rohkem infot siit: LINK
   Konto loomisel kasuta boonuskoodi:  SPORT25 
   €25 RISKIVABA PANUS BOONUS 1

   OLYBET SPORDIENNUSTUS ÜLEVAADE


   soundicon

   ÄRA MAGA MAHA PARIMAID PAKKUMISI!

   Spämmi ei saadeta! Uudiskirjast on võimalus loobuda igal hetkel.

   POSIDO KASIINO ÜLEVAADE
   Translate »