Satelliitturniirid Olybet pokker Pokker

MISSIOON: WSOPC TALLINN 2024 – ONLINE KVALIFIKATISOON

World Series of Poker Circuit

WORLD SERIES OF POKER CIRCUIT

90
Sel juulil saabub Tallinnasse World Series of Poker Circuit! Selle prestiižse sündmuse raames ootab võitjaid 12 WSOPC meistrisõrmust ja üritus tipneb 1500 € sisseostuga põhiturniiriga, mille garanteeritud auhinnafond on 1 000 000 €. Lisaks toimuvad erinevad muud turniirid, nagu 555 € No Limit Hold’em turniir ja palju teisi sündmusi. Täpsem info ja ajakava on kättesaadav OlyBet Pokkeri sündmuste lehel​. Põhjalikuma info ja WSOPC 2024 turniiride ajakava leiad Olybeti lehelt https://olybetevents.com/wsop-2024/

OlyBet Pokker annab välja vähemalt 100 piletit WSOPC Tallinna 1500 € põhiturniirile. Ole osa suurest mängust ja võida oma koht läbi online-satelliitide, mis toimuvad iga nädal neljapäeviti ja pühapäeviti!


World Series of Poker Circuit

World Series of Poker Circuit

  • Osalejad peavad olema vähemalt 21-aastased.
  • Kui Sul ei ole veel kontot, siis esmalt registreeri omale konto.
    Konto loomine


  • Vali Olybeti lehel menüüst “Pokker” ja lae alla pokkeritarkvara. Logi sisse pokkerituppa ja vali omale sobiv satelliitturniir.
  • Osale igapäevastes madalama sisseostuga satelliitides, alustades juba 1-sendist.
  • Jõua neljapäeviti ja pühapäeviti toimuvatesse finaalidesse, mille sisseost on 100 € või 250 €, sõltuvalt satelliidist.

World Series of Poker Circuit

Satelliidid leiad Olybeti pokkeritoast, sisestades menüü otsingusse “tallinn


💼 AUHINNAD JA SATTELIITIDE AJAKAVA

KUUPÄEV KELLAAEG ONLINE-SATELLIIDI NIMI AUHINNAFOND
Pühapäev 21:00 €100 WSOPC Tallinn W100 Final 2x 1500 € GTD
Pühapäev 22:00 €250 WSOPC Tallinn W250 Final 3x 1500 € GTD

World Series of Poker Circuit€250 WSOPC TALLINN W250 FINAL
€250 WSOPC Tallinn W250 Final on mitmeetapiline satelliit, mis toimub igal pühapäeval ja pakub garanteeritud kohti 1500 € sisseostuga põhiturniirile. Oma teekonda WSOPC põhiturniirile võid alustada juba 1-sendi sisseostuga centrollidest või 5,50 € step-satelliitidest. Järgmise etapina võid osaleda 33 € finaalides, mis toimuvad iga päev kell 22:00.

€100 WSOPC TALLINN W100 FINAL
€100 WSOPC Tallinn W100 Final on rebuy-satelliit, mis toimub pühapäeva õhtuti ja pakub samuti garanteeritud kohti 1500 € sisseostuga põhiturniirile. Igapäevased finaalturniirid toimuvad 22 € sisseostuga kell 21:30. Lisaks on võimalus alustada veel madalama sisseostuga, sh 1-sendistest centrollidest ja feederitest, mis toimuvad päeva varasematel tundidel.


WSOP Circuit Tallinn 2024 toob pokkerisõpradele kümne päeva vältel harukordse festivali. See on ainulaadne võimalus osaleda Põhja-Euroopa ainukesel WSOP Circuit festivalil, mis meelitab kohale mängijaid üle kogu maailma. WSOP Circuit Tallinn 2024 toimub Olympic Park Casinos Tallinnas, mis on üks populaarsemaid mängukohti Eestis, pakkudes laia valikut mänge ja võistlusi. See asukoht on tuntud oma suurepärase atmosfääri ja külalislahkuse poolest, mistõttu on see suurepärane koht rahvusvaheliste pokkeriürituste korraldamiseks.

🎉 Kas oled valmis võitma oma koha pokkeri maailma tippsündmusel, WSOPC Tallinn 2024? Ära lase seda võimalust mööda ja alusta oma teekonda juba täna!World Series of Poker Circuit "MÄNGIMA"


Olybet Pokker

OLYBET POKKER ÜLEVAADE


soundicon

ÄRA MAGA MAHA PARIMAID PAKKUMISI!

Spämmi ei saadeta! Uudiskirjast on võimalus loobuda igal hetkel.

BETSAFE POKKER ÜLEVAADE
Translate »