Arhiiv

OMAVÄRAV = TASUTA PANUS – LIITU JA SAA 5 € TASUTA PANUS!

OMAVÄRAV = TASUTA PANUS

OMAVÄRAV = TASUTA PANUS

90
Omavärav jalgpallis annab Betsafe spordiennustuses tasuta panuse! ⚽

Kas oled valmis skoorima? Liitu Betsafe’i spordiennustuse kampaaniaga ja teenid iga omavärava eest 5 € tasuta panus! Pane oma panused UEFA Euro ja Copa América matšidele ning võida ka siis, kui teised eksivad! Selleks tuleb sul teha vähemalt 20 € väärtuses mängueelseid panuseid koefitsiendiga 2.0+ mistahes matšidele.


ERIPAKKUMINE: OMAVÄRAV ANNAB BOONUSE

OMAVÄRAV

 • Kampaania toimub ajavahemikul:
  13. juuni kuni 16. juuli 2024, kell 00:59
 • Logi sisse oma Betsafe kontole.
  Kui Sul ei ole veel kontot, siis esmalt registreeri omale konto.
  Konto loomine

 


 • Liitu Betsafe’i “OMAVÄRAV = TASUTA PANUS” kampaanialehel. Kogu kampaaniaperioodi jooksul piisab ühest liitumisest.
 • Tee vähemalt 20 € väärtuses mängueelseid panuseid (koef 2.0+) mistahes UEFA Euro või Copa América matšidele.
  Panused võivad olla üksikpanused või Bet Builderi panused.
  Pakkumine kehtib ainult sinu esimesele mängueelsele vähemalt 20 € panusele ühe mängu kohta.


SAA TASUTA PANUS 🎁

 • Iga löödud omavärava eest matšides saad 5 € tasuta panuse. Tasuta panuse saamiseks peab sul olema tehtud mängueelne panus matšis, kus omavärav sooritati.
  • Näide: kui tegid mängueelse panuse matšile Poola vs Holland ja selles matšis lüüakse omavärav, saad 5 € tasuta panuse.
  • Kampaaniaperioodi jooksul kogutavate tasuta panuste arvule pole piiranguid, seega võid ühes matšis teenida mitu tasuta panust, kui seal lüüakse mitu omaväravat.

KASUTA TASUTA PANUST 🏅

 • Tasuta panust saad kasutada mistahes sporditurul. Tasuta panusest saadud võidud jäävad sulle, kuid tasuta panuse suurus ise kaob pärast kasutamist.
 • Tasuta panusest saadud võidud makstakse välja boonusrahana ja see tuleb spordiennustuses vähemalt 1 kord läbi mängida koefitsiendiga 1.5 või suurem.

button-alusta-siit-boonused-1


EURO 2024

Cristiano RonaldoUEFA EURO 2024 toimub Saksamaal ajavahemikul 14. juunist kuni 14. juulini 2024. Turniiril osaleb 24 meeskonda, kes on jagatud kuude neljaliikmelisse alagruppi. Alagrupimängud kestavad 14. juunist 26. juunini, millele järgneb kaheksandikfinaal 29. juunist 2. juulini. Veerandfinaalid toimuvad 5. ja 6. juulil, poolfinaalid 9. ja 10. juulil ning finaal peetakse 14. juulil Berliinis Olympiastadionil​.

Turniiri mängud toimuvad kümnes Saksamaa linnas, sealhulgas Berliin, München, Hamburg, Köln, Stuttgart, Frankfurt, Dortmund, Düsseldorf, Leipzig ja Gelsenkirchen. Kõik need linnad on tuntud oma muljetavaldavate staadionide ja jalgpallikultuuri poolest​.

GRUPID JA MÄNGUD

 • A-alagrupp: Saksamaa, Šotimaa, Ungari, Šveits
 • B-alagrupp: Hispaania, Horvaatia, Itaalia, Albaania
 • C-alagrupp: Inglismaa, Taani, Sloveenia, Serbia
 • D-alagrupp: Prantsusmaa, Holland, Austria, Poola
 • E-alagrupp: Belgia, Rumeenia, Slovakkia, Ukraina
 • F-alagrupp: Portugal, Türgi, Tšehhi, Gruusia​.

AlbärtTurniiri oodatakse mitmeid maailmaklassi mängijaid, sealhulgas Cristiano Ronaldo, kes teeb oma kuuenda EURO finaalturniiri osaluse, ja Kylian Mbappé, kes juhib Prantsusmaa meeskonda. Teiste tähtede hulka kuuluvad Inglismaa staarid Harry Kane ja Jude Bellingham, samuti Portugalist João Neves, kes on tõusmas üheks suuremaks tulevikulootuseks​ .

Lisaks on turniiri ametlik maskott Albärt, karu, kes esindab turniiri väärtusi ja vaimu.

EURO 2024 lubab olla põnev jalgpalliturniir, mis toob kokku parimad Euroopa jalgpallimeeskonnad ja mängijad. Saksa linnad on valmis tervitama jalgpallifänne üle kogu maailma, pakkudes suurepäraseid staadione ja meeldejäävaid elamusi.

COPA AMÉRICA 2024

Copa América 2024 toimub USA-s ajavahemikul 20. juunist kuni 14. juulini 2024. See on turniiri 48. väljaanne, kus osalevad 16 meeskonda – 10 CONMEBOLi meeskonda ja 6 külalismeeskonda CONCACAFist. Alagrupimängud toimuvad 20. juunist kuni 2. juulini, veerandfinaalid 4.-6. juulil, poolfinaalid 9. ja 10. juulil ning finaal toimub 14. juulil Miamis​.

COPA AMÉRICA 2024Turniiri mängud peetakse 14 linnas üle USA, sealhulgas Atlanta, Miami, Houston, Los Angeles, New York, ja teised. Olulisemad mängud toimuvad näiteks SoFi staadionil Los Angeleses ja Mercedes Benz staadionil Atlantas​​.

GRUPID JA MÄNGUD

 • A-alagrupp: Argentina, Peruu, Tšiili, Kanada
 • B-alagrupp: Mehhiko, Ecuador, Venezuela, Jamaica
 • C-alagrupp: USA, Uruguay, Panama, Boliivia
 • D-alagrupp: Brasiilia, Colombia, Paraguay, Costa Rica​.

Turniiril osalevad mitmed maailmaklassi mängijad. Lionel Messi juhib Argentina koondist oma viimasele Copa América turniirile, eesmärgiga kaitsta nende tiitlit. Brasiilia meeskonda juhib noor talent Vinicius Jr, samal ajal kui Neymar jääb vigastuse tõttu eemale. Uruguay meeskonna võtmemängija on Ronald Araújo, ja Colombia lootused on suures osas seotud James Rodrígueze vormiga.

Copa América 2024 lubab olla põnev ja meeleolukas turniir, mis toob kokku parimad meeskonnad ja mängijad Lõuna- ja Põhja-Ameerikast.

 

Betsafe spordiennustuse tervitusboonus

BETSAFE SPORDIENNUSTUS ÜLEVAADE


BETSAFE SPORT KAMPAANIAD


soundicon

ÄRA MAGA MAHA PARIMAID PAKKUMISI!

Spämmi ei saadeta! Uudiskirjast on võimalus loobuda igal hetkel.

Chanz Kasiino Ülevaade
Translate »