Arhiiv

🎶 EESTI LAULU FINAALI SUPERKOEF 50.0 – SAADAVAL UUTELE LIITUJATELE

FINAALI SUPERKOEF

EESTI LAULU SUPERKOEF 🎤

97
Finaali Superkoef 50.0! Ennusta Coolbetis Eesti Laul finaali võitjat ulmelise koefitsiendiga. 🎶

Coolbeti Eesti Laulu finaali superkoefi kampaania annab uutele liitujatele võimaluse panustada konkursi võitjale suurendatud koefitsiendiga 50.0! See on suurepärane võimalus suurendada oma spordipanuse võiduvõimalusi Eesti Laulu finaalis! 🎶🎤

Coolbeti kampaania raames, kus kõikidele artistidele on fikseeritud koefitsient 50.0, võib panustamine olla eriti atraktiivne “5Miinust x Puuluup” peale, mille algkoefitsient on kõige madalam (1.50), viidates suurimale võiduvõimalusele. Samuti võib kaaluda panustamist Ollie’le, kellel on samuti madal algkoefitsient (3.00). Oluline siiski on teha valik, mis peegeldab sinu enda hinnangut ja eelistusi konkursi tulemuste osas.

NB! Antud pakkumine on uutele liitujatele lisaboonus, sest hiljem on võimalus kasutada ka Coolbeti tervitusboonust.


Eurovisioon 2024Eesti Laul 2024, mis on üks silmapaistvamaid muusikasündmusi Eestis, on oma finaalvõistlejad välja selgitanud. 2024. aasta võistlus tõi kokku andekad artistid, kes andsid endast kõik, et jõuda lõppvõistlusele. Finaal toimub 17. veebruaril Tallinnas Tondiraba jäähallis, pakkudes publikule suurejoonelist etendust. Pileteid saab osta piletilevist.

Poolfinaali tulemused selgusid 50% žürii hääletuse ja 50% avaliku hääletuse tulemusena. Finaalis toimub kaks hääletusvooru: esimeses voorus otsustatakse kolm superfinalisti 50% žürii ja 50% avaliku hääletuse tulemusel. Superfinaalis valitakse aga Eesti esindaja 100% avaliku hääletuse kaudu​​​​.

Võistluste saatejuhtideks on Tõnis Niinemets ja Grete Kuld, kes on tuttavad näod Eesti Laulu varasematest aastatest. Eesti Laulu finaal pakub kindlasti meeldejäävaid esitusi ja võimalust toetada oma lemmikartiste suurel muusikalaval​​.

HAARA OMALE FINAALI SUPERKOEF 50.0

FINAALI SUPERKOEF

 • Kampaania toimub ajavahemikul:
  01. veebruar kuni 17. veebruar 2023 @ 20:00

  • Antud pakkumine kehtib uutele liitjatele, kes teevad omale Coolbetis konto.
 • Esmalt tee omale Coolbetis konto.
  Liitumisel saad koheselt tasuta keerutused!

  Konto loomine


 • Seejärel tee sissemakse, et saaksid teha pärisrahaga spordipanuse.
 • Tee 1 € suurune panus Eesti Laul 2024 finaali võitjale.
  • Panuse tegemisel vajuta panustussedelil “Võimendatud koef” > “KINNITA”
 • Kui sinu valitud artist saab esikoha, saad võidu 50 €!
  • Saadud võit tuleb panustada läbi 1 kord (koef.1.5+).
button-alusta-siit-boonused-1


Eurovisiooni lauluvõistlus 2024 toimub sel aastal Malmös, Rootsis, mis on linnale kolmandaks korralduskorraks. Võistlus toimub kolmes osas: esimene poolfinaal on 7. mail, teine poolfinaal 9. mail ja suur finaal 11. mail. Malmö valiti korralduslinnaks tänu oma tugevale taotlusele, mis hõlmas nii sündmusepaiga võimalusi kui ka linna võimet majutada tuhandeid delegatsioone, meeskondi, fänne ja ajakirjanikke​​.

FINAALI SUPERKOEFSel aastal osaleb Eurovisioonis 37 riiki. Eesti osaleb Eurovisiooni lauluvõistluse 2024 teises poolfinaalis, mis toimub 9. mail. Teises poolfinaalis esinevad koos Eestiga ka Austria, Malta, Šveits, Kreeka, Tšehhi, Albaania, Taani, Armeenia, Iisrael, Gruusia, Holland, Norra, San Marino ja Belgia​​. Valgevene kohta pole sellest allikast infot, kuid viimaste aastate trendide põhjal võib oletada, et nad ei osale.

Rumeenia osalemise suhtes Eurovisiooni lauluvõistlusel 2024 käivad läbirääkimised, sest Rumeenia rahvusringhäälingul TVR on raskusi eelarve koostamisega, mis hõlmaks kõiki Eurovisiooniga seotud kulusid. Venemaa on Eurovisioonilt alates 2022. aastast välistatud seoses jätkuva sõjategevusega Ukraina vastu. Ukraina on varasemalt olnud Eurovisioonil edukas, võites võistluse juba kolm korda alates nende esimesest osalemisest 2003. aastal. Seetõttu on ootused Ukraina esineja suhtes kõrged, arvestades ka riigi praegust poliitilist olukorda​​.

2024 aasta Eurovisiooni visuaalne identiteet on inspireeritud Põhjamaade virmalistest ja heli võrdlusgraafikutest, luues unikaalse kujundusega teema “The Eurovision Lights”. Lavakujundus Malmös on samuti ainulaadne, pakkudes 360-kraadist vaadet, mis ühendab liikuvad LED-kuubikud, LED-põrandad, valgustuse, video- ja lavatehnoloogia, et luua muljetavaldavaid visuaalseid efekte. Lavakujunduse taga on Florian Wieder ja Fredrik Stormby​​.


Eesti Laul 2024 finaalis astuvad üles:

 • Brother Apollo – “Bad Boy”


 • Carlos Ukareda – “Never Growing Up”


 • Daniel Levi – “Over The Moon”


 • Nele-Liis Vaiksoo – “Käte ümber jää”


 • Uudo Sepp & Sarah Murray – “Still Love”


 • Ewert and The Two Dragons – “Hold Me Now”


 • Ollie – “My Friend”


 • 5Miinust x Puuluup – “(Nendest) narkootikumidest ei tea me (küll) midagi”


 • Peter Põder – “Korra veel”


 • Anet Vaikmaa – “Serotoniin”


Täielik teave, sealhulgas laulude autorid, on leitav eurovisioon.ee lehel.


 

Coolbet Sport Tervitusboonus

COOLBET SPORDIENNUSTUSE ÜLEVAADE

COOLBET SPORT KAMPAANIAD

soundicon

ÄRA MAGA MAHA PARIMAID PAKKUMISI!

Spämmi ei saadeta! Uudiskirjast on võimalus loobuda igal hetkel.

Olybet Kasiino tervitusboonus
Translate »