Arhiiv

COOLBET KASIINO: PÜHA PATRICKU PÄEVA TASUTA SPINNID & KASIINOTURNIIR

Püha Patricku päev

PÜHA PATRICKU PÄEVA SPINNID

92
Püha Patricku Päeva tasuta spinnid ja slotiturniir Coolbet kasiinos.

Sel Püha Patricku päeval toob Coolbet Sulle rohelise õnne 🍀 ja võimaluse võita suurelt! Ole valmis sukelduma seitsmepäevasesse pöörasesse pidustusse, kus iga päev ootavad Sind uued ja põnevad võimalused.

 • 🌈 Igapäevased tasuta spinnid ja võimalus värvida linn roheliseks.
 • 🏆 Võistlus suurima võidu nimel 2000 euro suuruse auhinnafondi eest.

🍀 Võta oma igapäevased tasuta spinnid! 🍀


PÜHA PATRICKU PÄEVA ERIPAKKUMINE

PÜHA PATRICKU PÄEVA Shamrock

 • Kampaania toimub ajavahemikul:
  11. märts kuni 17. märts 2024

  • Iga päevapakkumine kestab kell 00:00 kuni 23:59.
 • Kui Sul ei ole veel Coolbet’is kontot, siis loo esmalt konto.
  Konto loomisel saad koheselt 25 tasuta keerutust põnevas slotimängus!
  Võitudel puudub läbimängimise nõue.Coolbet Tasuta Spinnid

 • Vaata Coolbeti kampaanialehele:
  COOLBET / KAMPAANIAD / ST. PATRICK’S DAY – IGAPÄEVASED TASUTA SPINNID
  Leia tänase päeva pakkumine ja tee vastava boonuskoodiga sissemakse, et saada tasuta spinnid etteantud mängus.

  • Tasuta spinnide saamiseks tehtud sissemakse tuleb mängida läbi 1 kord.
  • Tasuta spinnidega saadud võidud on pärisraha ja neile puudub läbimängimise nõue.

 • Lisaks toimub antud kampaania raames slotiturniir, kus tasuta spinnidega suurima võidu saanud mängijad jagavad omavahel 2000 € suuruse auhinnafondi.

AUHINNAD

Auhindade hulk Auhind
1 300 €
5 150 €
10 50 €
15 30 €

☘️ Võta Osa Püha Patricku Päeva Eripakkumisest Coolbetis! ☘️

button-alusta-siit-boonused-1

Püha Patricku päev, mida tähistatakse igal aastal 17. märtsil, on Iiri rahvuspüha, mis austab Iirimaa kaitsepühakut, Püha Patrickut. Kuigi see päev on sügavalt juurdunud Iirimaa kristlikus pärandis, on see tänapäeval ülemaailmne tähistamine Iiri kultuurist, ajaloost ja traditsioonidest.

Püha Patricku päevPüha Patricku elulugu on täis legende ja sümboleid, mis on aegade jooksul põimunud Iiri kultuuri kangasse. Ta sündis 4. sajandi lõpus Rooma Britanniast pärit kristlikus peres. Teismelisena viidi ta orjana Iirimaale, kus ta veetis kuus aastat, enne kui õnnestus põgeneda ja naasta oma perekonna juurde. Legendi järgi kutsus Jumal Patrickut unenäos tagasi Iirimaale, seekord misjonärina, et pöörata iirlased kristlusesse.

Üks kuulsamaid lugusid Püha Patrickust räägib, kuidas ta kasutas kolmlehelise ristiku (shamrock) ☘️, et selgitada Püha Kolmainsuse kontseptsiooni iirlastele, mistõttu on ristiku leht saanud Iiri sümboliks ja Püha Patricku päeva ikooniks. Teise loo kohaselt ajas Patrick Iirimaalt välja kõik maod 🐍, kasutades selleks oma kepist võluväge. Kuigi tõenäoliselt pole Iirimaal kunagi madusid elanud, sümboliseerib see lugu Patricku võitu paganlike uskumuste üle.

Püha Patricku päev oli algselt religioosne püha, millega kaasnes paast ja palvus, kuid ajapikku on see muutunud pidulikumaks tähistamiseks. 18. sajandi keskpaigaks hakkasid Iiri sisserändajad Ameerika Ühendriikides tähistama Püha Patricku päeva suurte paraadide ja pidustustega, tuues esile oma kultuuri uhkuse ja identiteedi. Tänapäeval on Püha Patricku päeva tähistamised levinud üle kogu maailma, hõlmates paraade, muusikat, tantsu, erilisi toite ja jooge ning roheliseks värvimise traditsiooni, mis viitab kevadele ja uuele elule.

Püha Patricku päeva tähistamine ei piirdu enam ainult iirlastega; see on muutunud ülemaailmseks sündmuseks, mis ühendab inimesi üle kogu maailma, et jagada rõõmu, sõprust ja austust Iiri kultuuri vastu.

 

Konto loomisel saab tasuta spinnid slotimängus Wolf Blaze Megaways. Võitudel puudub läbimängimise nõue. Deposiidivaba Boonus Coolbet Kasiinos

COOLBET KASIINO ÜLEVAADE


COOLBET KASIINO KAMPAANIAD

soundicon

ÄRA MAGA MAHA PARIMAID PAKKUMISI!

Spämmi ei saadeta! Uudiskirjast on võimalus loobuda igal hetkel.

Boomi Kasiino Ülevaade
Translate »