Arhiiv

BINGO BUNNY BUZZ JACKPOTI MUNA JA AHVENAMAA KALASTUSREIS

Bingo Bunny Buzz

BINGO BUNNY BUZZ

86
Bingo Bunny Buzz uus bingomäng Paf kasiinos.

Kevad toob endaga kaasa mitte ainult looduse ärkamise, vaid ka uue bingomängu Bingo Bunny Buzz! Bingo-jänku on kohale hüpanud, korvitäie erakordsete auhindadega, et teha sinu pühad tõeliselt meeldejäävaks.

Bingo Bunny BuzzValmistu põnevaks auhinnajahiks ja sukeldu kohe uue põneva bingomängu “Pühadebingo” maailma, mis on spetsiaalselt loodud ülestõusmipühade hõnguliseks.

Jänes on seotud lihavõtetega kui viljakuse ja uue elu sümbol, mida on ajalooliselt peetud kevade saabumise märgiks. Lihavõttejänes, kes mune toob, pärineb saksa rahvapärimusest ja sai populaarseks 19. sajandil Ameerikas saksa immigrantide traditsioonide levimisel. See müüt kujutab jänest kui viljakat olendit, mis sobib hästi lihavõtte pühade taassünni ja uuenemise teemaga.


PAF KASIINO: BINGO BUNNY BUZZ

Bingo Bunny Bazz

 • Kampaania toimub ajavahemikul:
  25. märts kuni 01. aprill 2024
 • Kui Sul ei ole veel kontot, siis loo omale konto:
  Konto loomine


Uue Mängu Põnevus

 • Pühadebingo” on justkui kuldne muna Paf bingo kollektsioonis – täis üllatusi ja eriauhindu, mida sa ei taha maha magada. Piletite hinnad algavad kõigest 0.10 €, tehes selle igaühele kättesaadavaks.
 • 250 € Jackpoti Muna: Mängides Bingo Bunny Buzz bingot ja saades mänguvälja täis 49 väljaloositud palli jooksul, võidad jackpoti, mis algab 250 eurost. See on sinu võimalus koguda suuri võite!

Ahvenamaa Kalastusreisi Auhind

Tee kevadele ruumi erilisel viisil, võites kalastusreisi kahele Ahvenamaale, mis toimub 17.-19. maini. Selleks mängi Bingo Bunny Buzz bingot vähemalt 10 euro eest kampaania toimumise ajal.

Ahvenamaa Kalastusreisi Pakett sisaldab:

 • Edasi-tagasi reisi kahele Mariehamni.
 • Kaks ööd majutust luksuslikus hotellis Arkipelag, koos hommikusöögiga.
 • Unustamatu kalapüügikogemus kahele.
 • Õhtusöök kahele Compagniet restoranis, mis asub hotelliga samas hoones.

Ahvenamaa kalastusretk


Lisavõidud Iga Päev

Pühadebingo” ei hoia tagasi – kuldsed piletid ja Splash jackpotid lisavad mängule põnevust iga päev.

Iga tavapilet võib peita endas kuldset piletit, mis kahekordistab sinu reavõidu. Ja kui keegi õnnelik võidab tavajackpoti, jagatakse Splash jackpot kõigi aktiivsete mängijate vahel, sõltuvalt nende piletitest mängus. Rohkem pileteid tähendab suuremat osa võidust!

 • 10:00-13:00 leiad Kuldse pileti mängud.
 • 19:00-22:00 on aeg Splash jackpot’i jahtimiseks.

Nädalavahetuse Viktoriinid

 • Ära maga maha ka Paf bingo lõbusaid viktoriine, mida korraldab vestlusjuht neljapäevast pühapäevani kell 20:00-21:00. Ole valmis mõistatama ja võitma!

Bingo Bunny Buzz ja Pühadebingo on sinu võimalus teha see kevad eriliseks. Mängi, võida ja täida oma pühad rõõmu ning auhindadega. Külasta Paf Bingo lehte ja alusta oma auhinnajahi seiklust kohe!

button mangima boonused 11  PAF KASIINO TERVITUSBOONUS

PAF KASIINO ÜLEVAADE


PAF KASIINO KAMPAANIAD

soundicon

ÄRA MAGA MAHA PARIMAID PAKKUMISI!

Spämmi ei saadeta! Uudiskirjast on võimalus loobuda igal hetkel.

Olybet Kasiino tervitusboonus
Translate »