Arhiiv

CASH & CARRY BINGO ERIPAKKUMINE – SÕBRAPÄEVA KAMPAANIA

Sõbrapäeva kampaania

SÕBRAPÄEVA BINGO ERIPAKKUMINE

88
Sõbrapäeva kampaania Paf kasiinos.

Sel nädalal pakub Paf kasiino ainulaadset võimalust tähistada sõbrapäeva Cash & Carry bingo eripakkumisega. 12.-14. veebruaril toimuvad erilised bingomängud, kus iga päev on võimalik võita garanteeritud potte, osaleda kuldse pileti mängudes ja viktoriinides. Lisaks, mängides vähemalt 1 € eest, osaled loosis, kus võid võita sõbrapäeva piletite bukette väärtusega kokku 15 €.

Osadel päevadel toimub põnev viktoriin, kus jutujuht esitab küsimusi ja esimene õigesti vastanud mängija võidab 50 tasuta piletit Cash & Carry bingosse. Iga mängija võib võita maksimaalselt kaks korda.

SÕBRAPÄEVA KAMPAANIAKuldne pilet: See on eriline pilet, mis võib osutuda tavapiletite ostul kuldseks. Kuldse piletiga võidu korral suureneb reavõit kahekordselt. Kui mitu mängijat võidavad samal ajal, jaotub võidusumma võrdselt.

Garanteeritud pott: Mängudes, kus on ette nähtud garanteeritud auhinnafond, on kindel summa alati võidupotis, kui on täidetud mängu miinimumosalejate arvu nõue.

Lisajackpot 200 eurot: See on fikseeritud summa jackpot, mille võid võita, kui saad täismängu võidu kindlate väljaloositud numbrite vahel. Erinevalt progressiivsetest jackpotidest ei suurene selle summa.

See on suurepärane võimalus veeta aega lõbusalt ja võita meeldejäävaid auhindu.

Cash & Carry Bingo on Paf kasiinos pakutav 90-palli bingo mäng, mis on üks Euroopa populaarsemaid bingomänge. See pakub lõbusat ja lihtsat meelelahutust erinevate mängutüüpidega, nagu Kuldne Pilet ja garanteeritud auhinnapotid. Mängijad saavad osta pileteid alates 0.10 € ja võita erinevaid jackpot’e, sealhulgas kasvavaid ja fikseeritud jackpot’e. Lisaks tavamängudele pakutakse eripiletitega mänge, kus võidud võivad kahekordistuda.

Cash & Carry bingoCash & Carry Bingo tavapärane teoreetiline väljamakseprotsent (RTP) on 87%. Ühes Cash & Carry Bingo mängus saab osaleja osta kuni 100 piletit. Parim strateegia sõltub mängija eelarvest ja eesmärkidest. Mõned mängijad eelistavad osta rohkem pileteid, et suurendada võiduvõimalusi, samas kui teised võivad otsustada osta vähem, et kontrollida kulusid. Oluline on mängida vastutustundlikult ja järgida oma mängueelarvet. Suurim vahe ühe pileti või 100 pileti mängimisel on võiduvõimaluste ja kulude suhe. Mängides ühe piletiga, on mängija võiduvõimalused väiksemad, kuid kaotuse risk on madalam, kuna kulu on minimaalne. Mängides 100 piletiga, suurenevad võiduvõimalused märkimisväärselt, kuid samuti suureneb rahaline panus ja seega ka risk. Oluline on leida tasakaal panuse ja võimaliku võidu vahel, lähtudes oma eelarvest ja mängustrateegiast.


SÕBRAPÄEVA KAMPAANIA – PAF BINGO

Bingo Lady

 • Kampaania toimub ajavahemikul:
  12. veebruar kuni 14. veebruar 2024

  • Pakkumise leiad Paf lehelt:
   MENÜÜ / PAKKUMISED / Bingo Pakkumised / Õnnelikku sõbrapäeva!
 • Kui Sul ei ole veel kontot, siis loo omale konto:
  Konto loomine


 • Mängi Paf kasiinos Cash & Carry bingot.

 • 12. veebruar (Esmaspäev):
  Garanteeritud potid 60 € vooru kohta (13.00-15.00),
  Kuldne pilet (15.00-19.00),
  Viktoriin ja 100 € garanteeritud potid (20.00-22.00),
  Lisajackpot 200 € (22.00-23.59).


 • 13. veebruar (Teisipäev):
  Garanteeritud potid 60 €/100 € vooru kohta (12.00-21.00),
  Lisajackpot 200 € (22.00-23.59).


 • 14. veebruar (Kolmapäev):
  Kuldne pilet (15.00-19.00),
  Viktoriin, 100 € garanteeritud potid (20.00-22.00),
  Lisajackpot 200 € (22.00-23.59).


 • Loosimine: Osalejad, kes mängivad kampaania ajal vähemalt 1 € eest Cash & Carry Bingot, osalevad sõbrapäeva pileti bukettide loosimises. Loosimine toimub 15. veebruaril.
  • Loosimise auhinnad sisaldavad sõbrapäeva piletite bukette, mille väärtus on kokku 15 €. Auhinnapaketti kuuluvad Bingo Variant (2 piletit), Aulis Classic (10 piletit), Cash & Carry Bingo (10 piletit) ja Bingo Carnival (5 piletit). Kokku loositakse välja 400 võitjat.

button-alusta-siit-boonused-1  PAF KASIINO TERVITUSBOONUS

PAF KASIINO ÜLEVAADE


PAF KASIINO KAMPAANIAD

soundicon

ÄRA MAGA MAHA PARIMAID PAKKUMISI!

Spämmi ei saadeta! Uudiskirjast on võimalus loobuda igal hetkel.

LYRA KASIINO ÜLEVAADE
Translate »