Kasiino Kingswin-kasiino Tasuta spinnid

NELJAPÄEVAL KINGSWIN TASUTA “BAMBOO RUSH” SPINNID

Kingswin Tasuta Spinnid

KINGSWIN TASUTA SPINNID

81
Kingswin tasuta spinnid põnevas slotimängus Bamboo Rush!

Sellel neljapäeval saad kasutada Kingswin kasiino pakkumist, kus sissemakse boonuskoodiga annab Bamboo Rush tasuta spinnid.

Bamboo Rush – Avasta Hiina Peidetud Aedadest Inspiratsiooni Saanud Slotikas

Bamboo RushBamboo Rush viib mängijad seiklusele läbi karmide mägiteede, mis kulgevad kuni Hiina mandriosas asuva hingematvalt kauni, peidetud aia väravateni. Nagu mängu pealkirjast järeldada võib, on see inspireeritud Hiinale omastest pandadest. Need sõbralikud imetajad on kergesti äratuntavad oma mustade laikude poolest.

Pandade lemmiktoit on bambus, mis moodustab ligikaudu 99% nende toidusedelist. Nad söövad ka teisi rohttaimi ning liha näriliste ja lindude kujul. Enamasti elavad nad mäestikes, mida on Bamboo Rush slotikas suurepäraselt kujutatud. Mäng pakub 5 rullikut ja 40 võiduliini üsna hea panustamisvahemikuga alates €0.2 kuni €20.

Mängu peamised boonusfunktsioonid hõlmavad wild sümbolit, mis on varustatud 2x ja 3x võidukordajatega ning on aktiivsed mängu tasuta spinnide boonusvoorus. Samuti ilmuvad baasmängu ajal virnastatud sümbolid, tuues mängijatele heldemaid väljamakseid kuni 11,520x panuse suurusest.

Märkimisväärne Mägitee Lõputute Võiduvõimalustega Nagu juba mainitud, on Betsofti loodud Bamboo Rush slotikal muljetavaldavad visuaalid ja graafika. Selle taustal on kujutatud imelist mägiteed kusagil Hiinas koos lopsakate roheliste bambuskeppide ja kauguses asuvate taimedega. Taust näeb välja nagu maagiline aed. Mängu rullikutel on kõige sõbralikumad pandad koos mitmete teiste ikoonidega.

Kingswin Tasuta Spinnid

Suurepärased Võimalused Lahkuda Mängust Muljetavaldava Kasumiga Mängusessioonide ajal peaksid panustajad kindlasti jälgima mängu wild sümbolit, kuna need aitavad rohkem võite koguda, asendades teisi sümboleid. Mängu boonusfunktsioon on wild võidukordaja, mis suurendab mängijate võite kuni 27x tänu wild sümbolitele, mis maanduvad mängu tasuta spinnide boonusvoorus.

Tasuta spinnide boonusvoor aktiveeritakse kolme scatter kuldsele panda sümboli abil. Kui boonus on aktiveeritud, saavad mängijad 20 tasuta spinni, samal ajal on võimalik saada rohkem spinne, saades veel scatter sümboleid. Nagu mainitud, ei asenda wild sümbolid boonusvoorus mitte ainult teisi sümboleid, vaid toovad ka 2x ja 3x võidukordajaid, mis rakenduvad kõigile võidukombinatsioonidele, mis sisaldavad wilde. Kuna korraga võib võidukombinatsioonis olla kuni kolm wild sümbolit, võivad mängijad saada suurepärase maksimaalse võidukordaja 27x.

Põnevad Wild Kordajad Tohutute Väljamaksete Jaoks Tänu suurepärastele wild võidukordajatele, mis ulatuvad kuni 27x panuse suuruseni, ja rohketele pakutavatele tasuta spinnidele, on Bamboo Rush slotikal muljetavaldav maksimaalne väljamakse 11,520x mängija panusest!. Kui see arvutatakse sularahaks, võivad mängijad ühe rullikute keerutusega võita kuni €230,400.

Mängu saad proovida koheselt mängurahaga siin: LINK


KINGSWIN TASUTA “BAMBOO RUSH” SPINNID

Kingswin Tasuta keerutused - Bamboo Rush

 • Kampaania toimub igal neljapäeval.
  00:00 kuni 23:59 UTC (Eesti aeg +2 tundi).

  • Pakkumise leiad Kingwin lehelt:
   Pakkumised / UUED MÄNGUD NELJAPÄEVAL – Bamboo boonuskood


 • Osalemiseks logi sisse oma Kingswin kontole (vajadusel tee konto) ja tee vähemalt €20 sissemakse boonuskoodiga  BAMBOO 
 • Saad preemiaks 20 tasuta keerutust Kingswin kasiino slotimängus Bamboo Rush!
  Tasuta spinnide võitudele kehtib läbimängimise nõue x30.


KINGSWIN TASUTA SPINNID boonused-1  Kingswin Kasiino Tervituspakett

KINGSWIN KASIINO ÜLEVAADE


KINGSWIN KASIINO KAMPAANIAD

soundicon

ÄRA MAGA MAHA PARIMAID PAKKUMISI!

Spämmi ei saadeta! Uudiskirjast on võimalus loobuda igal hetkel.

Olybet Kasiino Tervitusboonus
COOLBET KASIINO ÜLEVAADE
Translate »