Arhiiv

FANTASY SPORTS TASUTA TURNIIR PÄRISRAHA AUHINDADEGA

Fantasy Sports turniir

FANTASY SPORTS TASUTA TURNIIR

96
Fantasy Sports tasuta turniir Olybet spordiennustuses.

Fantaasiaspordi maailm on täis põnevust ja adrenaliini, eriti kui tegu on populaarse Olybeti spordiennustusega. Üks silmapaistvamaid sündmusi sellel platvormil on Premier League fantaasiaspordi freeroll turniir, mis pakub osalejatele võimalust võita osa 500-eurosest auhinnafondist.

See turniir on erakordselt ahvatlev, kuna osalemine on täiesti tasuta! See tähendab, et saad täiel määral keskenduda oma meeskonna formeerimisele ja strateegia väljatöötamisele, ilma et peaksid muretsema raha kaotuse pärast.

FANTASY SPORTS TASUTA TURNIIRTurniiri fookuses on Inglise Premier League’i (EPL) mängud, mis on tuntud oma kõrgetasemelise ja ettearvamatu mängustiili poolest. Sinu meeskonna edukus sõltub otseselt sellest, kuidas päriselu mängijad nendes pingelistes ja tihti otsustavates kohtumistes hakkama saavad. EPL on üks maailma vaadatuimaid jalgpalliliigasid, kus võistlevad mitmed maailma parimad jalgpalliklubid ja -mängijad. Selle tõttu on selle turniiri tulemused eriti ettearvamatud ja põnevad.

Jalgpall - Premier League freerollÄra lase sellel võimalusel käest libiseda! Osale nüüd Olybeti Premier League fantaasiaspordi freeroll turniiril ja näita oma sporditeadmisi, võidu nimel!

Fantaasiaspordi freeroll


FANTASY SPORTS TASUTA TURNIIRFantaasiasport on spordifännidele suurepärane võimalus testida oma teadmisi ja strateegiaoskusi eri spordialade vallas. Mängu keskmes on virtuaalse tiimi loomine, mis koosneb päriselu sportlastest, ning punktide kogumine vastavalt sellele, kuidas valitud sportlased võistlustel esinevad. See annab sulle võimaluse luua oma tiim, mis peegeldab sinu spordialaste teadmiste sügavust ja isiklikke eelistusi.

Olybeti spordiennustusplatvorm on tuntud oma fantaasiaspordi turniiride poolest, mis pakuvad mängijatele võimalust osaleda tasuta (freeroll) ja võita pärisraha auhindu, millel pole läbimängimise tingimusi. Need freeroll turniirid pakuvad suurepärast võimalust sukelduda fantaasiaspordi maailma ilma igasuguse riskita, samas on võimalus võita pärisraha. Kõik, kes on vähemalt 18-aastased, on teretulnud mängima.

Olybeti fantaasiaspordi turniirid hõlmavad laia valikut spordialasid, sealhulgas jalgpalli, korvpalli, tennist, jäähokit ja palju muud. Iga spordiala jaoks on saadaval mitmeid erinevaid turniire, seega on garanteeritud, et leiad midagi, mis vastab sinu huvidele ja oskustele.

Kui soovid detailset infot fantasy sports kohta, siis vaata siia: LINK


OLYBET SPORDIENNUSTUSE FANTAASIASPORDI TURNIIR

FANTASY SPORTS TASUTA TURNIIR

 • Turniiriga on võimalus liituda kuni turniiri alguseni:
  30. september 2023 @ 14:30

  • Turniir hõlmab mänge, mis toimuvad 23.-24. september 2023.
  • Turniirile hilise registreerimise võimalus puudub.
  • Kuna turniirile sissepääs on 100% tasuta, siis iga mängija saab osaleda maksimaalselt ühe meeskonnaga.
 • Esmalt logi sisse oma Olybet’i kontole (vajadusel tee konto).
  Konto loomine


 • Vali Olybeti veebilehel ülevalt menüüst Fantasy Sports ja leia tasuta turniir “€500 OlyBet Weekend EPL – FREE”
 • Seejärel vajuta paremal “TASUTA” ning saad luua meeskonna turniiril osalemiseks.
  Iga turniiril osaleja saab kindla eelarve, mille raames on võimalus valida oma meeskonda mängijad. Antud turniiril tuleb määrata kapten ja abikapten, kes teenivad vastavalt x2 ja x1,5 punkte.

  • Meeskonna loomist on võimalus ka lihtsustada, valides automaatset meeskonna koostamise funktsiooni. Selleks tuleb valida fantaasiaspordi meeskonna loomise lehel “Koosta automaatselt”.
  • Kindlasti tasub vaadata üle turniiri detailid ja punktisüsteem.
   Meeskonna loomise lehel vasakul üleval “Detailid” ja “Punktisüsteem”.
 • Kui oled meeskonna loonud, siis vajuta “OSALE MÄNGUS (FREE)”.
 • Antud tasuta fantasy sports turniiril on turvavõrk lubatud, mis tähendab, et mittealustavad mängijad asendatakse kohtumise alguses samast klubist mängijaga.
FANTASY SPORTS TASUTA TURNIIR   Olybet tervitusboonus
€25 RISKIVABA PANUS + €10 FREEBET
Olybet logoTee €25 sissemakse ja saad €25 riskivaba panuse ning €10 tasuta panuse! Saadud võidud ja tagasi saadud raha on koheselt Sinu oma, ühtegi lisatingimust ei ole.
  Kasuta võimalust panustada 100% RISKIVABALT! 
   Rohkem infot siit: LINK
   Konto loomisel kasuta boonuskoodi:  SPORT25 
   €25 RISKIVABA PANUS BOONUS 1

   OLYBET SPORDIENNUSTUS ÜLEVAADE


   soundicon

   ÄRA MAGA MAHA PARIMAID PAKKUMISI!

   Spämmi ei saadeta! Uudiskirjast on võimalus loobuda igal hetkel.

   POSIDO KASIINO ÜLEVAADE
   Translate »