Arhiiv

NINJA SPORT 10% CASHBACK KUNI €25 MEISTRITE LIIGA & EUROOPA LIIGA MÄNGUDELE JALGPALLI CASHBACK

Jalgpalli riskivaba panus

JALGPALLI CASHBACK

85
Jalgpalli cashback Ninja spordiennustuses.

Kampaanias osalemiseks tuleb sisestada etteantud boonuskood ja teha panus Meistrite liiga & Euroopa liiga mängule. Kui Sinu tehtud panus peaks kaotama, siis saad cashbacki 10% kuni €25.
Näide: Teed €200 suuruse panuse ning panus kaotab. Antud kampaania raames saad €25 raha tagasi. Kui panus võidab, siis saad võidu tavapärasel moel.

Cashback rahale kehtib läbimängimise nõue Ninja spordiennustuses 2 korda (koef.1.3+).


EUROOPA JALGPALLI ERIMeistrite Liiga (varem tuntud kui Euroopa klubide meisterturniir) on Euroopa jalgpalli klubide turniir, mis toimub igal hooajal. Turniiril osalevad Euroopa riikide tugevamad jalgpalliklubid vastavalt nende kodumaiste liigade tugevusele.

Meistrite Liiga turniiri esimene hooaeg algas 1955. aastal, kus osales 16 klubimeeskonda. Turniir oli mõeldud esialgu ainult riikide meistrivõistluste võitjatele, kuid hiljem on osalejate hulka laiendatud.

Meistrite Liiga finaal on üks kõige jälgitumaid spordisündmusi maailmas, kus osalevad Euroopa jalgpalliklubide paremik. Turniiri kõige edukam meeskond on Madridi Reali, kes on võitnud Meistrite Liiga 14 korda.

Euroopa Liiga (varem tuntud kui UEFA karikavõitjate karikas) on teine Euroopa jalgpalliklubide turniir. Turniirile kvalifitseeruvad Euroopa klubid, kes ei ole suutnud Meistrite Liigasse pääseda.

Euroopa Liiga loodi 1971. aastal ning algselt oli see mõeldud ainult riikide karikavõitjatele. Hiljem on osalejate hulka laiendatud ning nüüdseks võivad turniiril osaleda ka riikide kõrgematele kohtadele jõudnud klubid.

Euroopa Liiga finaal on samuti üks olulisemaid jalgpallisündmusi maailmas. Turniiri edukaim klubi on hispaania Sevilla, kes on võitnud Euroopa Liiga kuuel korral.


JALGPALLI CASHBACK

MEISTRITE LIIGA & EUROOPA LIIGA CASHBACK

  • Kampaania toimub ajavahemikul:
    13. märts kuni 14. märts 2024

    • Osaleda saavad kõik vähemalt 18-aastased mängijad.

  • Aktiveerimiseks sisesta Ninja lehel boonuskood  CHAMPIONS  “BOONUS” aknas, avades “MINU PANUSED” ja vajuta nupule “SISESTA”.
  • Lülita sisse “Cashbacki kindlustus” oma piletis ning tee ükskõik millist tüüpi mängueelne või LIVE, üksik või kombineeritud spordipanus Meistrite liiga või Euroopa liiga sündmusele.
  • Kui Sinu esimene panus peaks kaotama, siis saad 10% cashback boonust kuni €25.
    • Saadud boonusraha tuleb panustada läbi 2 kord (koef.1.3+).
JALGPALLI CASHBACK button

Tervitusboonus Ninja Sport

NINJA SPORDIENNUSTUS ÜLEVAADE


NINJA SPORDIENNUSTUSE KAMPAANIAD

soundicon

ÄRA MAGA MAHA PARIMAID PAKKUMISI!

Spämmi ei saadeta! Uudiskirjast on võimalus loobuda igal hetkel.

Boomi Kasiino Ülevaade
Translate »