NÜÜD ON SUL VÕIMALUS KASUTADA KA COOLBET’I KIHLVEOKONTORIS CASH OUT FUNKTSIOONI

COOLBET SPORDIENNUSTUS – CASH OUT

Cash Out cash out NÜÜD ON SUL VÕIMALUS KASUTADA KA COOLBET’I KIHLVEOKONTORIS CASH OUT FUNKTSIOONI cash out olybet sport boonused 1

cash out NÜÜD ON SUL VÕIMALUS KASUTADA KA COOLBET’I KIHLVEOKONTORIS CASH OUT FUNKTSIOONI coolbetsportscreenshot1Spordiennustajatele ei ole Cash Out funktsioon tänapäeval enam midagi uut, sest enamik suuremaid online kihlveokontoreid pakub seda võimalust.

Kindlasti on üsna palju neid spordiennustajaid, kes ei ole Cash Out funktsiooni kasutamisest huvitatud, aga ka sellisel juhul tasub ikkagi teadlik, et selline võimalus on olemas.

Lühidalt, siis Cash out funktsioon lubab Sul oma panus välja maksta enne, kui matš on läbi. Ehk siis Sul ei ole vaja oodata mängu lõpuni, et oma raha kätte saada!

Cash Out funktsioon on saadaval nii mängueelsetele kui ka reaalajas (live) tehtud üksikpanustele.

Pisike miinus on see, et Coolbet’i Cash Out funktsiooni ei saa kasutada raha osaliselt välja võtmiseks.


Näide: Teed €10 panuse Chelsea võidule koefitsiendiga 2.00 ja mängu 65. minutiks juhib Chelsea 1-0. Nüüd on livebetis koefitsiendid Chelsea võidule langenud 1.25 peale. Sellel hetkel saad teha cash outi umbes €15 väärtuses. Kui Chelsea oleks mängu kaotamas 0-1 ja koefitsiendid kasvanud 10.00 peale, siis on sul võimalus päästa osa oma esialgsest panusest ja teha cash out umbes €2 väärtuses.


Kui oled teinud panuse, siis on Sul võimalus valida ennustussedelil ‘Cash Out’.Millisel hetkel soovid Cash Out teha, see on juba Sinu enda otsustada.
Cash Out Screenshot 1 cash out NÜÜD ON SUL VÕIMALUS KASUTADA KA COOLBET’I KIHLVEOKONTORIS CASH OUT FUNKTSIOONI coolbet cash out sceenshot 1Cash Out Screenshot 2 cash out NÜÜD ON SUL VÕIMALUS KASUTADA KA COOLBET’I KIHLVEOKONTORIS CASH OUT FUNKTSIOONI coolbet cash out sceenshot 2

 

Nõuded ja tingimused
 cash out NÜÜD ON SUL VÕIMALUS KASUTADA KA COOLBET’I KIHLVEOKONTORIS CASH OUT FUNKTSIOONI coolbet banner 150 sport 871x109

COOLBET TERVITUSBOONUSED

  • Ava Coolbet'is konto.
  • Peale liitumist ootavad Sind slotimängus Starburst 10 tasuta spinni, kus kõik võidud on koheselt Sinu raha!
  • Sul on võimalus valida kahe erineva tervitusboonuse vahel, kas €150 või €50.
  • 100% KUNI €150 BOONUS Sissemakse tegemisel kasuta boonuskoodi  SPORT150 
  • Minimaalne sissemakse boonuse saamiseks on €10 ning maksimaalse boonuse saamiseks tee sissemakse €150. E-rahakotiga (näiteks Neteller ja Skrill) tehtud sissemaksetele ei rakendata sissemakseboonust.
  • Läbipanustamise nõue on kõigest 6 korda (koef.1.7+), ning aega on selleks 30 päeva.
  • 500% KUNI €50 BOONUS Sissemakse tegemisel kasuta boonuskoodi  50TIPS 
  • Seega €50 boonuse saamiseks tuleb teha sissemakse kõigest €10. Minimaalne sissemakse boonuse saamiseks on €10. E-rahakotiga (näiteks Neteller ja Skrill) tehtud sissemaksetele ei rakendata sissemakseboonust.
  • Läbipanustamise nõue on kõigest 15 korda (koef.1.5+), ning aega on selleks 30 päeva.
Nõuded ja tingimused
Kategooria: sport uudised No Comments

Lisa oma kommentaar

Translate »