Arhiiv

UUTELE SPORDIENNUSTAJATELE “MANCHESTER UTD VS MANCHESTER CITY” VÕIMENDATUD KOEFITSIENDID

BAYERN vs PSG

MANCHESTER UTD VS MANCHESTER CITY

Sul ei ole veel Olybet’is kontot ja/või Sa ei ole veel Olybet’is spordiennustusi teinud, siis on antud kampaania just Sinule!

86
Panusta Olybet’i spordiennustuses ulmeliselt kõrge koefitsiendiga Inglismaa kõrgliiga mängule Manchester United vs Manchester City.

Manchester United 5.80 ->  25.0 
Manchester City 1.58 ->  25.0 


Manchester United vs Manchester City kohtumine toimub pühapäeval, 07. märtsil 2021 @ 18:30.


MANCHESTER UTD VS MANCHESTER CITY

 • Kampaania toimub ajavahemikul:
  04. märts kuni 07. märts 2021 @ 18:20


 • Esmalt loo omale Olybet’is konto.
  Osaleda saad ka siis, kui Sul juba on konto, aga sa ei ole veel Olybet’i spordiennustuses panuseid teinud.
 • Antud kampaanias osalemiseks tuleb valida Inglismaa kõrgliiga Manchester United VÕI Manchester City mängu võitjaks (viiki ei saa ennustada) 07.03  kohtumises Manchester United vs Manchester City Olybet’i tavaliste koefitsientide (1X2) valikust.
  • Maksimaalse kvalifitseeruva panuse suurus on €3.
  • Peale mängu lõppemist saad võidud tavakoefitsientide järgi ja neil puudub läbimängukohustus.
   Võimendatud koefidest saadud täiendav võidusumma kantakse Sinu Olybet’i kontole boonusrahana mängule järgneva tööpäeva jooksul ning sellele kehtib 3 x läbimängukohustus (koef.1.5+).
MANCHESTER UTD VS MANCHESTER CITY football
MANCHESTER UTD VS MANCHESTER CITY button

Nõuded ja tingimused

MANCHESTER UTD VS MANCHESTER CITY

Kes saab osaleda?

Kõik uued ja olemasolevad OlyBeti kliendid, kes ei ole teinud ühtegi matšieelset (pre-match) ega live ennustust meie spordiennustuse keskkonnas.Millal ja kuidas ma kvalifitseeruda saan?


Pakkumine algab 4.03 kell 12:00 ja lõpeb 7.03 kell 18:20. Kõik ajad on UTC+2 ajatsoonis.

Mängija peab tegema oma esimese panuse Manchester City või Manchester United’i võidule OlyBeti spordikeskkonnas tavaliste koefitsientide valikus “Matši tulemus” (1X2) mänguformaadile Inglise kõrgliiga 7.03.2021 mängupäeva valikus.

Panust tehes kuvatakse esialgu vaid tavakoefitsiendid. Kõrgendatud koefitsientide eest saadav võidusumma kantakse hiljem eraldi boonusrahas mängukontole.Mida ma võita saan?


Pakkumises osalev lubatud maksimumpanus on 3€. Kõikide üle 3€ suuruste panuste (3,01€ ja suuremad) võidud makstakse välja ainult tavakoefitsientide järgi. Näiteks: 3€ võiduka panuse korral Manchester United’i võidule on võiduks 25 x 3€ = 75€. Pärast mängu lõppemist kantakse automaatselt mängija kontole võidud tavakoefitsientide järgi ja neil puudub läbimängukohustus.
Täiendav võidusumma kantakse mängija mängukontole boonusrahana mängule järgneva tööpäeva jooksul ning sellele kehtib 3 x läbimängukohustus matšieelsetes panustes 1.6 miinimumkoefitsiendi nõudega. Läbimängukohustuse peab täitma 14 päeva jooksul alates boonusraha mängukontole laekumisest, vastasel juhul tühistatakse automaatselt kampaania ja lisatud boonusraha ning saadud võidud eemaldatakse mängukontolt.
Ainult esimene panus turul võetakse arvesse läbimängimisekohustuse täitmisel. Korduvad panused samal turul ei vasta kampaania tingimustele ja toovad kaasa kampaania tühistamise.
Võidud tavakoefitsientide järgi + täiendav võidusumma boonusrahana = 75€.

Kuna lisavõit kõrgendatud koefitsientide eest lisatakse boonusrahas millele kehtib ka läbimängukohustus, siis ei ole võimalik seda juba mõne teise aktiveeritud spordikampaania korral mängukontole lisada. Palun veendu, et Sul ei oleks kõrgendatud koefitsientide eest saadud lisavõidu laekumise ajal juba aktiivset spordikampaaniat kontol.Millal ma oma auhinna saan?


Võiduka panuse puhul kantakse boonusraha Sinu mängukontole mängu lõpule järgneval tööpäeval. Seejärel saad oma boonusraha läbimängimisel alati “Minu kampaaniate” alt silma peal hoida.Muu igav, aga vajalik info:

 • Seda pakkumist ei saa kasutada koos mõne teise pakkumisega ning ei saa kasutada cashout võimalustega.
 • Mängija võib pakkumist kasutada ainult ühe korra. Pakkumises osalevad ainult pre-match (matšieelsed) üksikpanused.
 • OlyBetil on õigus kliente pakkumisest välja arvata ja muuta või tühistada kampaania igal ajal.
 • Seda pakkumist ei saa kasutada koos mõne teise pakkumisega ning ei saa kasutada cashout võimalustega.
 • OlyBetil on õigus tühistada kõik boonust kuritarvitavad panused.
 • Kehtivad üleüldised OlyBeti reeglid ja tingimused.
 • Tähelepanu! Tegemist on hasartmängu reklaamiga. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks. Tutvuge reeglitega ja käituge vastutustundlikult!
  Olybet tervitusboonus
€25 RISKIVABA PANUS + €10 FREEBET
Olybet logoTee €25 sissemakse ja saad €25 riskivaba panuse ning €10 tasuta panuse! Saadud võidud ja tagasi saadud raha on koheselt Sinu oma, ühtegi lisatingimust ei ole.
  Kasuta võimalust panustada 100% RISKIVABALT! 
   Rohkem infot siit: LINK
   Konto loomisel kasuta boonuskoodi:  SPORT25 
   €25 RISKIVABA PANUS BOONUS 1

   OLYBET SPORDIENNUSTUS ÜLEVAADE


   soundicon

   ÄRA MAGA MAHA PARIMAID PAKKUMISI!

   Spämmi ei saadeta! Uudiskirjast on võimalus loobuda igal hetkel.

   KINGSWIN KASIINO ÜLEVAADE

   Jäta Kommentaar

   Translate »