UNIBETIS säästad CA$H-IN funktsiooniga raha

unibet cash-in unibetis säästad ca$h-in funktsiooniga raha UNIBETIS säästad CA$H-IN funktsiooniga raha unibet cash in

Oled tüdinenud, et viimase hetke väravad rikuvad sinu ennustusi? Unibeti ainulaadne Ca$h-In funktsioon pakub sulle võimalust oma ennustused enne mängu lõppu rahaks teha! Ja seda kõigi Live ennustuste puhul! Lihtsalt vajuta Ca$h-In nuppu ja võta osa oma võitudest juba varakult välja või vähenda kaotuseid, enne kui on liiga hilja!

Ca$h-In funktsioon on osa Unibeti Live Spordiennustuse konsoolist. Lihtsalt kliki “Live Spordiennustuse” nupul ja vali mäng, millele soovid ennustust teha. Seejärel näed koefitsiente, saad määrata panuse suuruse ja oma valikut kinnitada.

“Ca$h-In” funktsioon võimaldab sul igal hetkel raha välja võtta – summa suurus sõltub sinu panusest. Ca$h-In pakkumine võib olla sõltuvalt mängu käigust sama suur kui su esialgne panus, sellest väiksem või suurem.

Meie pakkumist näed Ca$h-In nupu juures. Selle vastu võtmiseks klikka “Ca$h-In” nupul ja kinnita valik – ennustus loetakse lahendatuks ja raha kantakse koheselt sinu kontole.

Näide 1:
Liverpool vs Chelsea tulemus on 0-0. Tegid 2,00 koefitsiendiga 10 € ennustuse, et Liverpool võidab . Mõni minut pärast teise poolaja algust läheb Liverpool 1-0 juhtima. Liverpooli võidu koefitsient langes nüüd 1,20 peale. Chelseal on olnud paar head võimalust ning kardad, et tuleb viik või Chelsea võib isegi võita. Sul on nüüd võimalik Ca$h-In funktsiooniga koheselt välja võtta 17 € (mitte 20 €, nagu algse koefitsiendi järgi peaksid saama). Saad raha koheselt oma kontole, ükskõik, mis mängus edaspidi juhtub.

Näide 2:
Manchester United vs Arsenal mängu seis on pärast 35ndat minutit 0-0. Teed 2,0 koefitsiendiga 10 € panuse, et Manchester United võidab. 65nadal mänguminutil on seis endiselt 0:0. Viik või isegi Arsenali võit on tõenäolised. Kogu panuse kaotamise asemel saad kasutada Ca$h-In funktsiooni ja koheselt 5,7 € välja võtta.

Nõuded ja tingimused

1.) Ca$h-In funktsioon on osa Unibeti Live Spordiennustuse konsoolist ning seda saab kasutada ainult Live ennustuste tegemisel. Mängueelsete panuste puhul Ca$h-In funktsiooni kasutada ei saa.

2.) “Ca$h-In” funktsiooni nupule klikkamise ja selle kinnitamise vahel on ajaline nihe – kui koefitsiendid selle jooksul muutuvad, siis esialgne pakkumine tühistatakse.

3.) “Ca$h-In” funktsiooni ei saa kombo panustega kasutada.

4.) Unibet ei vastuta selle eest, kui Ca$h-In funktsioon pole mängu ajal kättesaadav.

5.) Kehtivad Unibeti üldised nõuded ja tingimused.

 

Koefitsientidele, mis on võrdne või suurem kui 1,2: 100%

 

 

registreeru-deposiit-ennusta-unibet-1 unibetis säästad ca$h-in funktsiooniga raha UNIBETIS säästad CA$H-IN funktsiooniga raha registreeru deposiit ennusta unibet 1 Boonuskoodi pole vaja, registreerimisel valida kindlasti Nõustu boonusega “Jah”
    Boonus kehtib nii spordiennustuses kui kasiinos.
   Koos boonusega tuleb 5 tasuta Starbursti spinni.
      
     Spordiennustuse sissemakse boonuse nõuded ja tingimused:

      

     Lisa oma kommentaar

     Translate »