UNIBET TUTVUSTAB “BANZAI NL OMAHA”

unibet tutvustab UNIBET TUTVUSTAB “BANZAI NL OMAHA” banzai omaha unibet pokker boonused 1

BANZAI OMAHA

unibet tutvustab UNIBET TUTVUSTAB “BANZAI NL OMAHA” unibet poker avatar 5 boonusLisaks Banzai Hold’em laudadele on alates 03.juulist 2017 Unibet’i pokkeritoas saadaval ka Banzai Omaha lauad.

Tegemist on No Limit Omaha’ga, mis tähendab, et preflop saab minna all-in.

Nagu ikka, siis Banzai laudades on sisseost 10 suurt blindi.

Korraga on võimalik mängida kuni kahel PL Omaha Banzai laual.

Saadaval lauad:

 • Omaha NL1, sisseost €1 ning blindid €0,05/€0,1
 • Omaha NL5, sisseost €5 ning blindid €0,25/€0,5
 • Omaha NL10, sisseost €10 ning blindid €0,5/€1

Suurimad erinevused PL ja NL Omaha mängimisel:

Nagu nimigi ütleb “No Limit Omaha”, siis saab minna preflop all-in ning kuna algselt istutakse Banza’i lauda kõigest 10-ne suure blindiga (pimepanus), siis all-in on seal väga tavapärane nähtus. All-in minemisega saab vajadusel paremini kaitsta oma tugevaid käsi, seda nii preflop kui ka postflop.

Teine suur erinevus on variatsioon, mis on ka PL Omaha’s üsna karm, aga võib arvata, et NL Omaha’s on see veel hullem. Seega mängijal peab olema paks nahk, et mitte halva variatsiooni tõttu tilt’i minna ning hakata ise iga käsi all-in lahmima.

unibet tutvustab UNIBET TUTVUSTAB “BANZAI NL OMAHA” unibet poker avatars 1

Veidi soovitusi:

unibet tutvustab UNIBET TUTVUSTAB “BANZAI NL OMAHA” unibet pokker bird icon 1Banzai laudades algab õige mäng alles siis, kui oled suutnud oma stacki kasvatada nii umbes 50+ blindi peale. Näiteks NL1 lauas on Sul stack €5+, siis on ruumi juba natukene ka pokkerit mängida, mitte ei piirdu mäng preflop all-in minemisega.

Sessiooni alustamisel tasub arvestada sellega, et stacki ehitamisel tuleb võtta vastu päris palju kaotusi ning aina uuesti teha sisseost. Siit ka soovitus, et ärge tehke lühikest sessi Banza’i lauas. Hea oleks kui sessi pikkus on vähemalt 2h+. Seda kõike muidugi eeldusel, et teil on oskused mängida suure stackiga olukorras, kus lauas on väikese stackiga all-in lahmijad ning ka teised suure stackiga mängijad.

unibet tutvustab UNIBET TUTVUSTAB “BANZAI NL OMAHA” hero avatar omaha unibet pokker icon 1Kui te lahkute lauast ja istute kohe uude lauda, siis antakse teile automaatselt see stack, mis teil eelmises lauas oli. Ideaalis oleks laud selline, kus meist vasakul istuvad väikese stackiga mängijad ning paremal suure stackiga mängijad.
Seda väga lihtsatel põhjustel:
1. Me tahame paremat positsiooni suurema stackiga mängijate vastu, sest see annab meeletu eelise nii preflop kui postflop mängus, seda eriti kui lauas on ka väikese stackiga mängijaid, kes iga käsi all-in lähevad.
2. Kui enne meid on mindud all-in ning meist vasakul istub ohtlikult suure stackiga mängija, siis oleme sunnitud mängima rohkem tight (vähem käsi), mis ei ole sugugi hea ning röövib meilt palju +EV võimalusi. Ja kui oleme otsustanud kellegi all-in marginaalse käega callida või ise all-in minna, siis on see alati suurendatud riskiga.


Kuigi NL Omaha Banzai võib näida algul üks suur all-in lahmimine ja õnnemäng, siis kohe kindlasti ta seda ei ole. Eks ta on nii enam-vähem õnnemäng kui kõigil on lauas 10 suurt blindi, aga žetoonid liiguvad seal kiiresti käest-kätte ning stackid kasvavad ja siis on parematel mängijatel juba mäekõrgune eelis nõrgemate ees.

Banzai laudades on rake 1%.

Banzai
CashB1B5B20
Rake %111
Cap €€3€3€3

POKKERISÕNASTIK


Registreeri konto ning Unibet annab Sulle €10 väärtuses rahalaua pileti.
  Selle rahaga saad mängida NL4 laudades, kus blindid on €0.02/€0.04.
   Boonuskoodi ei ole vaja, registreerimisel vali 'Nõustun boonusega'.
   Loe täpsemalt boonuse kohta

   toad-ps-logo-4 unibet tutvustab UNIBET TUTVUSTAB “BANZAI NL OMAHA” toad ps logo 4

   Lisa oma kommentaar

   Translate »